Wczytuję dane...

Verticale Wrocław

W szerokim asortymencie sklepu Olmark znajdą Państwo niezwykle funkcjonalne verticale, które charakteryzują się nowoczesnym designem. Zapraszamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą praktycznych i pięknych żaluzji pionowych.

Verticale Wrocław

Verticale – Wrocław to nowoczesne miasto, które ceni designerskich

W takich historycznych miastach jak Wrocław przeszłość łączy się z nowoczesnością. Zauważamy to także w aranżacjach wrocławskich mieszkań, gabinetów czy biur. W sklepie Olmark doskonale rozumiemy, że nie należy zamykać się na jedną stylistykę, czy podążać wyłącznie za modą. Dlatego w ofercie jest aż kilkanaście niezwykle gustownych kolekcji, w których znajdą Państwo nie tylko bogate wzornictwo verticali, ale również interesujące faktury tkanin oraz głębokie i trwałe kolory.

Zarówno miłośnicy klasyki i tradycji, jak i nowoczesności oraz odważnych aranżacji znajdą coś dla siebie. Tak szerokie możliwości aranżacyjne to gwarancja tego, że dopasują Państwo do swego wnętrza oferowane przez nas verticale. Wrocław również ceni sobie różnorodność, to miasto wielu kultur. Być może dlatego we wrocławskich biurach, gabinetach i mieszkaniach tak często można zauważyć nowoczesne żaluzje pionowe.

Mieszkańcy m.in. Wrocławia doceniają funkcjonalność verticali

Oferowane przez Olmark verticale to nie tylko doskonały i nowoczesny design, ale również praktyczne osłony okienne. W słoneczne i upalne dni z łatwością ochronią pomieszczenie przed niepożądanym światłem oraz zniwelują wysoką temperaturę we wnętrzu. Z kolei podczas zachmurzenia czy zimowych popołudni odsłonią okno, wpuszczając do wnętrza więcej światła. Dzięki aż 4. wariantom zwijania verticali, które oferujemy w naszym sklepie, mogą Państwo z łatwością wybrać żaluzję pionową, która zapewni doskonałą regulację światła dopasowaną do specyfiki wnętrza.

Warto również dodać, że pionowe żaluzje z asortymentu Olmark cechują się szerokimi możliwościami montażowymi. Z łatwością mogą zostać umieszczone na ścianie lub suficie. Dzięki temu verticale z naszego sklepu mogą osłonić nawet duże przeszklone powierzchnie. Zapraszamy już dziś do zapoznania się z niezwykle funkcjonalnymi i designerskimi verticalami z bogatej oferty naszego sklepu.

Darmowy poradnik o roeltach - Olmark