Wczytuję dane...

Moskitiery

Moskitiery ramkowe i rolowane na wymiar | sklep internetowy Olmark

Sortuj według:

Dostępne w sklepie Olmark moskitiery ramkowe są doskonałym sposobem na pozbycie się problemów związanych z uciążliwymi muszkami, komarami i innymi owadami w okresie wiosennym i letnim. Wykonane z wysokiej jakości materiałów, bez większych trudności mogą być montowane zarówno na drewnianej, aluminiowej, jak i plastikowej ramie okiennej.

Moskitiera ramkowa na wymiar

Moskitiery ramkowe - doskonała ochrona przez cały rok

Moskitiery to dodatkowy element okna, który z każdym rokiem zyskuje na popularności. Choć w naszym kraju nie panują tak wysokie temperatury jak w krajach Południa, skąd przywędrowała do nas moskitiera, to jednak wciąż jest to niezwykle funkcjonalna przesłona, która sprawdzi się w chłodniejszym, polskim klimacie. Warto również dodać, że zmiany klimatyczne, w tym ciepłe zimy, sprzyjają rozwojowi insektów i owadów, które w okresie wiosenno-jesiennym, mogą zaburzyć nasz komfort przebywania w pomieszczeniu. Co więcej, moskitiery okienne są szczególnie polecane w domach i mieszkaniach, które umiejscowione są wokół akwenów wodnych, gdzie możemy spotkać liczne skupiska owadów.

Wiele osób uważa, że moskitierę montuje się jedynie sezonowo, gdyż spełnia swe zadanie wyłącznie w okresie letnim. Nic bardziej mylnego. Siatka moskitiery świetnie sprawdzi się o każdej porze roku, także w przypadku domów położonych w zalesionej okolicy, uniemożliwiając liściom oraz pozostałym drobnym zanieczyszczeniom na dotarcie do pomieszczeń mieszkalnych. Moskitiera to skuteczna ochrona w walce zarówno z mniejszymi insektami, jak i większymi owadami (w tym najbardziej uciążliwymi komarami). Dodatkowo moskitiera wyposażona w wysokiej jakości siatki chroni pomieszczenie przed liśćmi, babim latem i innymi zanieczyszczeniami niesionymi przez wiatr. Nawet podczas wietrznych, jesiennych czy zimowych dni możemy być pewni, że nasze pomieszczenie, z otwartym oknem lub drzwiami balkonowymi, pozostanie czyste. Uniwersalność i praktyczność tych produktów sprawia, że moskitiery okienne są produktami na cały rok dla każdego, kto na pierwszym miejscu stawia komfort w rozsądnej cenie.

Warto wspomnieć, że w ofercie Olmark znajdą Państwo również nowoczesną antyalergiczną siatkę moskitiery. Dzięki niej możemy zredukować przedostawanie się do wnętrza wybranych alergenów z traw, drzew czy krzewów, tym samym dbając o czyste i zdrowe powietrze w domu. Montaż moskitiery, którą uzupełnia siatka antyalergiczna, jest więc doskonałym rozwiązaniem w pokoju osoby borykającej się z alergią, szczególnie tą nasilającą się w okresie wiosennym czy letnim. Jak Państwo widzą, w naszym sklepie internetowym idziemy z duchem czasów, oferując niezwykle interesujące i nowoczesne przesłony okienne.

Moskitiera na okno ramkowa – wysoka jakość to skuteczna ochrona

Oferowane przez sklep Olmark moskitiery okienne wykonane są z wysokiej jakości materiałów, co zapewnia ponadprzeciętną trwałość w porównaniu do tradycyjnej siatki przyklejanej na rzep. Tego rodzaju rozwiązania przesłonowe stanowią gwarancję użyteczności przez wiele lat. Wykonana z włókien szklanych siatka moskitiery jest odporna na zabrudzenia oraz zmienne warunki atmosferyczne, niskie temperatury, deszcz i promienie słoneczne w okresie wiosenno-letnim. Jeśli moskitiera się zabrudzi, do jej czyszczenia zazwyczaj wystarczy bieżąca woda z odrobiną mydła.

Moskitiery okienne z katalogu sklepu internetowego Olmark to również solidna, trwała siatka wysokiej jakości, dzięki czemu mają Państwo gwarancję jej wytrzymałości przez wiele lat. Połączenie praktycznych rozwiązań, wytrzymałości i estetyki? Oto właśnie oferowane moskitiery ramkowe.

Moskitiery na okna - zadbaj o świeże i czyste powietrze

W upalne dni chcemy zadbać o przepływ powietrza we wnętrzach, jednak obawiając się wlatujących owadów, pozostawiamy okna czy drzwi balkonowe zamknięte. W tym przypadku również warto zamontować moskitierę.

Moskitiery ramkowe zostały zbudowane w taki sposób, aby zapewniać skuteczną ochronę przed nawet niewielkimi zanieczyszczeniami i owadami, a przy tym nie utrudniać swobodnego przepływu powietrza przez otwarte okna. Zyskujemy więc zarówno komfort przebywania we wnętrzu za dnia, jak i spokojny sen w letnią noc przy otwartym oknie.

Co warto zaznaczyć, produkując moskitierę, specjaliści wykorzystali nowoczesne rozwiązania, w tym trwałe, ale i lekkie włókno szklane. Nawet przy największych upałach, siatka wykonana z tak trwałego materiału funkcjonuje tak samo dobrze, jak przy mrozach czy deszczu. Tak doskonała jakość włókien szklanych sprawia, że unikamy rozerwania siatki, zyskując długoletnią ochronę przed owadami czy zanieczyszczeniami. Dzięki temu moskitiera, mimo zamontowanej gęstej siatki, będzie nadal doskonale spełniać funkcję ochronną, jednocześnie nie mając wpływu na przepływ powietrza między pomieszczeniem i zewnętrzną częścią okna.

Moskitiery na wymiar od Olmark to także dbałość o estetykę okna

Moskitiera z siatką antyalergiczną

Warto podkreślić, że współczesna moskitiera ramkowa będzie także estetyczną ochroną przed owadami i zanieczyszczeniami. Nowoczesna siatka moskitiery nie musi negatywnie wpływać na wystrój okna. Co więcej, w Olmark mogą Państwo wybrać preferowany kolor siatki - czarny lub szary, by w pełni dopasować ją do swoich preferencji.

To nie koniec szerokich możliwości aranżacyjnych moskitier z naszego katalogu. Bogata gama kolorystyczna ramek pozwala na dobór odpowiedniego odcienia skrzydła moskitiery. Mają więc Państwo możliwość dopasowania jej do barwy ramy okiennej, drzwi tarasowych czy balkonowych. Jak widzimy, taka moskitiera okienna ramkowa to zarówno skuteczna ochrona przed insektami, jak i estetyczna ozdoba. Zachęcamy do zapoznania się z naszą szeroką ofertą, w której mogą Państwo wybrać, jaki kolor będzie miało skrzydło moskitiery, dokonać wyboru odpowiedniej siatki i tym samym skomponować spersonalizowaną moskitierę, która będzie spełniała Państwa indywidualne preferencje.

Moskitiery do okien na wymiar – doskonała ochrona wnętrza

Aby moskitiera doskonale chroniła wnętrze przed insektami, należy zadbać o jej doskonałe dopasowanie do ramy okien czy drzwi tarasowych. Często bywa tak, że w przesłonach niskiej jakości skrzydło moskitiery przesuwa się po ramie okna, nie zapewniając doskonałego przylegania do okna. Co więcej, dawniej popularne moskitiery na rzepy podczas silnego deszczy czy wiatru odklejały się od okna, drzwi balkonowych, tworząc nieestetyczny efekt, który nie chronił przed insektami. Warto więc wybrać moskitierę ramkową, by dopasować ją w pełni do drzwi balkonowych, okna lub indywidualnych preferencji.

Proszę pamiętać, że wszystkie moskitiery przygotowywane są na indywidualne zamówienie klienta, co pozwala wykluczyć ewentualne problemy z ich montażem w niestandaryzowanych rozmiarach okien. Możliwość dopasowania moskitier jest zaletą o niebagatelnym znaczeniu, warto więc dokładnie poznać specyfikę każdej oferowanej tutaj moskitiery.

Montaż moskitiery ramkowej jest niezwykle prosty. To bezinwazyjny sposób na doskonałą ochronę wnętrza, bez ingerencji w strukturę ramy okiennej. Tego rodzaju uzupełnienie np. na drzwi balkonowe, mocuje się za pomocą wygodnych haczyków na równi z brzegiem zewnętrznej ramy okna, więc ich montaż nie wymaga wiercenia otworów w ramach okiennych czy drzwiach tarasowych.

Co więcej, niekiedy moskitiery okienne montowane na rzepy mogą pozostawić na ramie okiennej nieestetyczne ślady, które trudno jest usunąć. Montując bezinwazyjnie przesłonę, unikamy uciążliwego usuwania kleju. Warto podkreślić, że zamawiając moskitiery okienne, otrzymują Państwo już złożony, w pełni gotowy do montażu produkt - wystarczy jedynie przykręcić haczyki. Montaż nie wymaga więc specjalnych narzędzi.

Co ważne, każda moskitiera okienna na wymiar do samodzielnego montażu z asortymentu Olmark sprawdzi się doskonale na każdym typie ram na oknach niezlicowanych. Przesłony te uzupełnią okna, drzwi tarasowe czy balkonowe o drewnianej, aluminiowej ramie, czy te wykonane z PCV. Ponadto lekka konstrukcja, łatwy montaż i demontaż moskitier sprawia, że łatwo można ją zdjąć, np. po sezonie letnim lub kiedy chcemy ją wyczyścić.

Dlaczego warto postawić na moskitierę okienną? Niewątpliwie jej zaletą jest także atrakcyjna cena moskitiery. To ekonomiczne i funkcjonalne przesłony okienne, które zapewnią nam komfort przebywania w pomieszczeniu, nie nadwyrężając domowego budżetu. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z nowoczesnymi moskitierami, które znajdą Państwo w bogatej ofercie naszego sklepu internetowego.

Porównanie powyższych systemów moskitier ramkowych

Moskitiera Ramkowa "Slim" - szczegóły systemu

Drobny profil moskitiery. Występuje w kolorach: biel, brąz i drewnopodobne. Moskitiera może być doposażona w siatki antyalergiczne. Ten system posiada także transparentną uszczelkę.

Ważne: Moskitiery w tym modelu są do Państwa wysyłane już złożone. Jedyne co trzeba zrobić samodzielnie to przykręcić haczyki mocujące

Istotne cechy systemu:

  1. Profil z: aluminium
  2. Montaż: bezinwazyjnie haczyki
  3. Zalety: profil o małym przekroju, estetyczna, nie odstaje od ramy okna
Moskitiery Ramkowe Slim Więcej o moskitierach ramkowych „Slim”

Kliknij, by poznać dostępne tkaniny, szerszy opis i wycenę

Moskitiery Ramkowe HD Więcej o moskitierach ramkowych „HD”

Kliknij, by poznać dostępne tkaniny, szerszy opis i wycenę

Moskitiera Ramkowa "HD" - szczegóły systemu

To wersja moskitiery z profilem aluminiowym w kolorze bieli, brązu i drewnopodobnych. Jej wyróżnikiem w stosunku do modelu „Slim” jest większa wytrzymałość profilu na wygięcia. Ma to znaczenie szczególnie w wypadku większych rozmiarów moskitiery. Może być opcjonalnie wyposażona w siatkę antyalergiczną.

Ważne: Moskitiery w tym modelu są do Państwa wysyłane już złożone. Jedyne co trzeba zrobić samodzielnie to przykręcić haczyki mocujące

Istotne cechy systemu:

  1. Profil z: aluminium
  2. Montaż: bezinwazyjnie haczyki
  3. Zalety: profil wytrzymalszy na wygięcia