Wczytuję dane...

Moskitiery

Moskitiery ramkowe i rolowane na wymiar | sklep internetowy Olmark

Sortuj według:

Dostępne w sklepie Olmark moskitiery ramkowe są doskonałym sposobem na pozbycie się problemów związanych z uciążliwymi muszkami, komarami i innymi owadami w okresie wiosennym i letnim. Wykonane z wysokiej jakości materiałów, bez większych trudności mogą być montowane zarówno na drewnianej, aluminiowej, jak i plastikowej ramie okiennej.

Moskitiera ramkowa na wymiar

Moskitiery Ramkowe na wymiar

Wszystkie moskitiery przygotowywane są na indywidualne zamówienie klienta, co pozwala wykluczyć ewentualne problemy z dopasowaniem ich do niestandaryzowanych rozmiarów okna. Moskitiery świetnie sprawdzają się także w przypadku domów położonych w zalesionej okolicy, uniemożliwiając liściom oraz pozostałym drobnym zanieczyszczeniom na dotarcie do pomieszczeń mieszkalnych. Tereny w okolicy ogrodów i lasów są szczególnie narażone na ataki insektów. Moskitiera może okazać się tutaj strzałem w dziesiątkę.

Oferowane przez sklep Olmark moskitiery okienne wykonane są z wysokiej jakości materiałów, co zapewnia ponadprzeciętną trwałość w porównaniu do tradycyjnej siatki przyklejanej na rzep i gwarancję użyteczności przez lata. Wykonana z włókien szklanych siatka jest odporna na zabrudzenia oraz zmienne warunki atmosferyczne, niskie temperatury, deszcz i promienie słoneczne w okresie wiosenno-letnim. Jeśli siatka się zabrudzi, do jej czyszczenia wystarczy bieżąca woda z odrobiną mydła.

Moskitiery ramkowe zostały zbudowane w taki sposób, aby zapewniać skuteczną ochronę przed nawet niewielkimi zanieczyszczeniami i owadami, a przy tym nie utrudniać swobodnego przepływu powietrza przez okno. Bogata gama kolorystyczna pozwala na dobór odpowiedniego odcienia, jeśli chodzi o skrzydło moskitiery. To skuteczna ochrona przed insektami i estetyczna ozdoba w jednym. Sprawdź nasze modele i wybierz moskitierę do swojego wymarzonego domu.

Moskitiery okienne, dzięki którym oszczędzisz sobie wielu problemów

Chociaż moskitiera uznawana jest za produkt sezonowy, przynajmniej w naszej strefie klimatycznej, jej wartość dla okna jest wręcz nieoceniona w czasie upalnego lata. Moskitiera to skuteczna ochrona w walce zarówno z mniejszymi insektami, jak i większymi owadami (w tym najbardziej drażniącymi komarami). Dodatkowo moskitiera wyposażona w wysokiej jakości siatki chroni pomieszczenie przed liśćmi, babim latem i innymi zanieczyszczeniami niesionymi przez wiatr.

Moskitiery okienne z katalogu sklepu internetowego Olmark zostały wykonane z wysokiej jakości siatki, dzięki czemu dostajesz gwarancję jakości na wiele lat. Co ważne, naszą moskitierę bezproblemowo zamontujesz w każdym typie ram okiennych. Połączenie praktycznych rozwiązań, wytrzymałości i estetyki? Oto właśnie oferowane moskitiery ramkowe.

Moskitiera z siatką antyalergiczną

Moskitiery okienne - zadbaj o świeże i czyste powietrze

Co warto zaznaczyć, produkując moskitierę, specjaliści postawili nowoczesne rozwiązania i materiały siatki. Dzięki temu moskitiera nie ma wpływu na przepływ powietrza między pomieszczeniem i zewnętrzną częścią okna. Nie musisz zatem martwić się, że pozbywając się komarów i muszek, zyskujesz nowego wroga – zaduch.

Nawet przy największych upałach, siatka wykonana z włókien szklanych funkcjonuje tak samo dobrze, jak przy mrozach czy deszczu. Musisz jednak dbać o czystość siatki. Uniwersalność i praktyczność tych produktów sprawia, że moskitiery ramkowe są produktami na cały rok dla każdego, kto na pierwszym miejscu stawia komfort w rozsądnej cenie. Dołącz do grona zadowolonych Klientów naszego sklepu już dziś.

Porównanie powyższych systemów moskitier ramkowych

Moskitiera Ramkowa "Slim" - szczegóły systemu

Drobny profil moskitiery. Występuje w kolorach: biel, brąz i drewnopodobne. Moskitiera może być doposażona w siatki antyalergiczne. Ten system posiada także transparentną uszczelkę.

Ważne: Moskitiery w tym modelu są do Państwa wysyłane już złożone. Jedyne co trzeba zrobić samodzielnie to przykręcić haczyki mocujące

Istotne cechy systemu:

  1. Profil z: aluminium
  2. Montaż: bezinwazyjnie haczyki
  3. Zalety: profil o małym przekroju, estetyczna, nie odstaje od ramy okna
Moskitiery Ramkowe Slim Więcej o moskitierach ramkowych „Slim”

Kliknij, by poznać dostępne tkaniny, szerszy opis i wycenę

Moskitiery Ramkowe HD Więcej o moskitierach ramkowych „HD”

Kliknij, by poznać dostępne tkaniny, szerszy opis i wycenę

Moskitiera Ramkowa "HD" - szczegóły systemu

To wersja moskitiery z profilem aluminiowym w kolorze bieli, brązu i drewnopodobnych. Jej wyróżnikiem w stosunku do modelu „Slim” jest większa wytrzymałość profilu na wygięcia. Ma to znaczenie szczególnie w wypadku większych rozmiarów moskitiery. Może być opcjonalnie wyposażona w siatkę antyalergiczną.

Ważne: Moskitiery w tym modelu są do Państwa wysyłane już złożone. Jedyne co trzeba zrobić samodzielnie to przykręcić haczyki mocujące

Istotne cechy systemu:

  1. Profil z: aluminium
  2. Montaż: bezinwazyjnie haczyki
  3. Zalety: profil wytrzymalszy na wygięcia