Wczytuję dane...

Moskitiery

Moskitiery ramkowe i rolowane na wymiar | sklep internetowy Olmark

Sortuj według:

Moskitiery Ramkowe na wymiar

O moskitierach ramkowych w ofercie sklepu Olmark

Dostępne w sklepie Olmark moskitiery ramkowe są doskonałym sposobem na pozbycie się problemów związanych z uciążliwymi muszkami, komarami i innymi owadami w okresie wiosennym i letnim. Wykonane z wysokiej jakości materiałów, bez większych trudności mogą być montowane zarówno na drewnianych, jak i aluminiowych oraz plastikowych ramach okiennych. Wszystkie modele przygotowywane są na indywidualne zamówienie klienta, co pozwala wykluczyć ewentualne problemy z dopasowaniem ich do niestandaryzowanych rozmiarów okna. Moskitiery świetnie sprawdzają się także w przypadku domów położonych w zalesionej okolicy, uniemożliwiając liściom oraz pozostałym drobnym zanieczyszczeniom na dotarcie do pomieszczeń mieszkalnych.

Moskitiera ramkowa na wymiar

Oferowane przez sklep Olmark moskitiery wykonane są z wysokiej jakości materiałów, co zapewnia ponadprzeciętną trwałość w porównaniu do tradycyjnych siatek przyklejanych na rzep, gwarancję użyteczności przez lata oraz komfortową obsługę. Wykonana z włókien szklanych siatka jest odporna na zabrudzenia oraz zmienne warunki atmosferyczne, niskie temperatury, deszcz i promienie słoneczne w okresie wiosenno-letnim – do czyszczenia wystarcza bieżąca woda z odrobiną mydła. Moskitiery ramkowe zostały zbudowane w taki sposób, aby zapewniać skuteczną ochronę przed nawet niewielkimi zanieczyszczeniami, a przy tym nie utrudniać swobodnego przepływu powietrza przez okno. Bogata gama kolorystyczna pozwala na dobór odpowiedniego odcienia do konkretnej ramy bądź wyposażenia wnętrza.

Moskitiery na okna, dzięki którym oszczędzisz sobie wielu problemów

Chociaż są to produkty bardzo sezonowe, przynajmniej w naszej strefie klimatycznej, wartość moskitier na okna jest wręcz nieoceniona w czasie upalnego lata. Nie tylko pomogą Ci one pozbyć się problemu upierdliwych, wszędobylskich owadów (w tym najbardziej drażniących komarów), ale też uchronią pomieszczenia przed wpadaniem drobiazgów typu liście, babie lato czy inne drobne, niesione przez wiatr zanieczyszczenia. Moskitiery na okna z katalogu sklepu internetowego Olmark zostały wykonane z wysokiej jakości materiałów, dzięki czemu dostajesz gwarancję jakości na wiele lat. W dodatku bezproblemowy montaż w każdym typie ram okiennych dodaje im uniwersalności. Połączenie praktycznych rozwiązań i wytrzymałości? Proszę bardzo!

Moskitiera z siatką antyalergiczną

Moskitiery okienne chronią przed zabrudzeniami, nie ograniczając dostępu powietrza

Zastosowane przy ich produkcji nowoczesne rozwiązania i materiały sprawiają, że moskitiery na okna z widocznej tu oferty nie będą miały silnie negatywnego wpływu na przepływ powietrza. Nie musisz zatem martwić się, że pozbywając się komarów i muszek zyskujesz nowego wroga – zaduch. Nawet przy największych upałach, siatka wykonana z włókien szklanych wysokiej jakości funkcjonuje tak samo dobrze, jak przy mrozach czy deszczu. Musisz dbać o jej czystość. Uniwersalność i praktyczność tych produktów czyni z nich doskonałą propozycję na cały rok dla każdego, kto na pierwszym miejscu stawia komfort w rozsądnej cenie. Dołącz do grona zadowolonych Klientów naszego sklepu już dziś.

Porównanie powyższych systemów moskitier ramkowych

Moskitiery Ramkowe "Slim" - szczegóły systemu

Profil nieco drobniejszy niż u poprzedniczki, również występuje w kolorach: biel, brąz i drewnopodobne. Moskitiera może być doposażona w siatkę antyalergiczną. Ów system posiada także transparentna uszczelkę.

Ważne: Moskitiery w tym modelu są do Państwa wysyłane już złożone. Jedyne co trzeba zrobić samodzielnie to przykręcić haczyki mocujące

Istotne cechy systemu:

  1. Profil z: aluminium
  2. Montaż: bezinwazyjnie haczyki
  3. Zalety: profil o małym przekroju, estetyczna, nie odstaje od ramy okna
Moskitiery Ramkowe Slim Więcej o moskitierach ramkowych „Slim”

Kliknij, by poznać dostępne tkaniny, szerszy opis i wycenę

Moskitiery Ramkowe HD Więcej o moskitierach ramkowych „HD”

Kliknij, by poznać dostępne tkaniny, szerszy opis i wycenę

Moskitiery Ramkowe "HD" - szczegóły systemu

To wersja moskitiery z profilem aluminiowym w kolorze bieli, brązu i drewnopodobnych. Jej wyróżnikiem w stosunku do modelu „Slim” jest większa wytrzymałość profilu na wygięcia. Ma to znaczenie szczególnie w wypadku większych rozmiarów moskitiery. Może być opcjonalnie wyposażona w siatkę antyalergiczną.

Ważne: Moskitiery w tym modelu są do Państwa wysyłane już złożone. Jedyne co trzeba zrobić samodzielnie to przykręcić haczyki mocujące

Istotne cechy systemu:

  1. Profil z: aluminium
  2. Montaż: bezinwazyjnie haczyki
  3. Zalety: profil wytrzymalszy na wygięcia