Wczytuję dane...

Rolety Dzień i Noc na wymiar

O roletach dzień noc w różnych wariantach

Aranżacje i dekorowanie wnętrz jest sporym wyzwaniem, a chętnym problemem jest brak inwencji twórczej. Ciekawe, że rolety z serii dzień i noc połączyły w sobie bardzo ciekawy design oraz silne właściwości funkcjonalne, co sprzyja temu by podczas kreowania wystroju okien czy tez całych wnętrz zwrócić na nie uwagę. Jak to możliwe?

Rolety dzień noc na wymiar

Rolety dzień noc łączą w sobie właściwości rolet materiałowych oraz żaluzji poziomych. Tkanina zazwyczaj jest cieplej odbierana i tworzy bardziej przytulny klimat danego pomieszczenia czy okna niż dość surowe w odbiorze żaluzje poziome. Z drugiej strony żaluzje pozwalają na rewelacyjną, płynną regulację ilości wpadającego do naszych pomieszczeń światła. Rolety dzień noc łączą obie te możliwości w obrębie każdego systemu. Piękne, wielokolorowe tkaniny pozwalają na swobodny wybór z tak ogromnej palety barw. Możliwość poziomego przemieszczania pasów zasłaniających i przeźroczystej siateczki pozwala ja decydowanie o tym ile światła czy prześwitu chcemy „wpuścić” do naszego pokoju, biura, kuchni itp. Warto pamiętać, że proces przemieszczania tkanin w owych systemach zachodzi podczas podnoszenia i opuszczania tkanin omawianych rolet. Przysłony okienne dzień noc są dostępne w 4 zasadniczych wariantach szerzej omówionych w poniższym punkcie. Dzięki takiemu rozróżnieniu mogą Państwo dostosować zamawiany produkt do swoich indywidualnych potrzeb.

Więcej na ten temat napisano w artykule: Rolety Dzień i Noc - informacje.

Do najistotniejszych różnic i indywidualnych zalet poszczególnych systemów należy zaliczyć fakt, iż mogą być one wyposażone w różne kolekcje tkanin i warto zapoznać się z każdą indywidualnie. Poza tym warto wskazać na poniższe kwestie: Rolety rzymskie z falbaną prostą i klasyczną: są to rolety opcjonalnie dostępne na mechanizmie sznurkowym i koralikowym, których wysokość po podciągnięciu wynosi 30-35cm. Dolna część rolety jest wykończona falbaną która zawsze zwisa swobodnie zdobiąc roletę.

Porównanie systemów rolet dzień noc z oferty sklepu Olmark

Rolety dzień noc Mini z żyłką

to najtańsza i najprostsza wersja rolet dzień noc. Montuje się je bezinwazyjnie bezpośrednio na ramie okna. Standardowo są one wyposażone w boczne prowadzenie żyłkowe sprzyjające temu by materiał rolety nie odstawał od powierzchni okna nawet po jego uchyleniu. Bardzo proste w montaży i demontażu.

Mini rolety dzień noc

Więcej o mini roletach dzień noc

Kliknij, by poznać więcej szczegółów

Roleta dzień noc w kasecie

zdecydowanie jeden z bardziej estetycznych sposobów na udekorowanie okna. Rolety te są zabudowane w kasecie aluminiowej lub z PCV dostępnych w wielu kolorach i wzorach drewnopodobnych. Kaseta zasłania wałek z tkaniną, a boczne prowadnice chronią i utrzymują tkaninę plisko powierzchni szyby.

Rolety dzień noc w kasecie

Więcej o roletach dzień noc w kasecie

Kliknij, by poznać więcej szczegółów

Rolety dzień noc wolnowiszące

to systemy przeznaczone do zasłaniania większych powierzchni. Z zasady montuje się je do sufitu lub ściany w taki sposób by zasłoniły całe okno, wnękę okienną lub inną przestrzeń. Zazwyczaj wizualnie te systemy są bardziej widoczne niż te montowane bezpośrednio na ramie okna i mają silniejszy wpływ na wystój okien o wnętrz w których ich użyjemy.

Rolety dzień noc wolnowiszace

Więcej o roletach dzień noc wolnowiszących

Kliknij, by poznać więcej szczegółów

Roleta dzień noc wolnowiszące w kasecie

to ekskluzywna wersja rolet wolnowiszących. W tym wypadku rurka z tkaniną jest zabudowana w eleganckiej kasecie lub półkasecie z aluminium. Bardzo to poprawia wygląd rolety, nadając jej sporo elegancji i stylu. Wykończenie spodnie częstokroć stanowi elegancki obciążnik zewnętrzny.

Rolety dzień noc w kasecie do sufitu ściany

Więcej o roletach dzień noc wolnowiszących

Kliknij, by poznać więcej szczegółów

Rolety dzień noc - pełna kontrola oświetlenia

Szukasz kunsztownych i stylowych dekoracji okiennych, które jednocześnie spełnią praktyczną rolę? Jesteś wymagającym Klientem o indywidualnych potrzebach? Doskonale się składa, ponieważ rolety dzień noc z oferty tego sklepu zostały stworzone właśnie z myślą o zaspokajaniu konkretnych i zróżnicowanych wymagań. Ich uniwersalność i popularność wynika ze sposobu, w jaki są szyte. Dwie warstwy pasów o odmiennej transparentności pozwolą Ci swobodnie manipulować ilością światła, jaką rolety dzień noc wpuszczają do pomieszczenia. Kolejną mocną stroną katalogu Wystrój-Okien.pl jest fakt, że produkty z tej kategorii dostępne są w kilku rodzajach:

  1. mini – proste do zamontowania lub zdemontowania, nie ingerują w ramę,
  2. w kasecie – znakomicie się prezentują, a tkanina przywiera mocno do okna,
  3. wolnowiszące i wolnowiszące w kasecie – doskonałe do przesłonięcia większych obszarów.

Wszystkie oferowane w tym sklepie rolety dzień/noc to nie tylko gwarancja świetnej jakości komfortu i wykonania, ale też niepowtarzalnego stylu.

Rolety dzień noc w wielu odsłonach

Rolety na dzień i noc to jedno z popularniejszych rozwiązań w branży dekoracji okiennych. Z uwagi na swój elastyczny charakter i mnogość zastosowań stopniowo zdobywają coraz większą popularność, a ich nowi właściciele szybko zmieniają się w wiernych fanów. Rolety dzień noc bez trudu zastąpią nie tylko inne typy rolet, ale również staromodne firanki. Szeroka gama produktów w tej kategorii daje nam pewność, że nawet najbardziej wymagający Klienci będą w stanie wybrać artykuły, które zadowolą ich gusta estetyczne. Zwane czasami „zebrą” rolety na dzień i noc z katalogu Wystrój-Okien.pl to fantastyczna propozycja dla każdego, kto ceni sobie praktyczne rozwiązania, różnorodność dostępnych modeli i najwyższą jakość wykonania.