Wczytuję dane...

Rolety dzień – noc

Aranżacje i dekorowanie wnętrza są sporym wyzwaniem, a częstym problemem jest brak inwencji twórczej. Niebagatelną rolę w każdej stylizacji wnętrzarskiej stanowi odpowiednia oprawa okienna. Dlatego nie sposób pominąć faktu, że dziś odpowiednia roleta, dopasowana do naszego wnętrza, stanowi ważny element każdej aranżacji. Interesujące jest to, że roleta dzień noc łączy w sobie nietuzinkowy design oraz silne właściwości funkcjonalne, co sprzyja temu, by podczas kreowania wystroju okien, czy też całego wnętrza, zwrócić na nią uwagę. Jak to możliwe, by już jedna roleta dzień noc odmieniła nasze pomieszczenie?

Rolety dzień noc na wymiar

Roleta dzień noc na wymiar

Roleta dzień noc łączy w sobie właściwości rolet materiałowych oraz żaluzji. Roleta okienne, którą uzupełniono o stylową tkaninę, nadaje pomieszczeniu czy oknu przytulności, w porównaniu z dość oszczędnymi w formie i wyrazie żaluzjami. Z drugiej jednak strony żaluzje pozwalają na rewelacyjną, płynną regulację ilości światła wpadającego do naszych pomieszczeń. Rolety dzień i noc łączą obie te możliwości w obrębie każdego oferowanego przez nas systemu.

W słonecznie dni, kiedy promienie słoneczne intensywnie przenikają przez przeszklenia, jednocześnie wpływając na wzrost temperatury w danym pomieszczeniu, szukamy dodatkowej osłony przed słońcem. W naszym sklepie internetowym mogą Państwo zamówić rolety dzień noc z tkaniną o wybranym stopniu zaciemnienia. W ten sposób z łatwością możemy dopasować przesłonę okienną do własnych preferencji, ale również odpowiadającą m.in. lokalizacji wnętrza. Warto podkreślić, że rolety okienne dzień noc nie tylko osłonią wnętrze przed intensywnym światłem słonecznym, ale również mogą wspomagać proces obniżania temperatury panującej w pomieszczeniu właśnie poprzez częściowe zablokowanie wnikania promieni słonecznych. Aby zwiększyć właściwości przesłonowe, warto m.in. zwrócić uwagę na roletę dzień noc w kasecie, która doskonale przymocowana do ramy okiennej, zmniejszy przedostawanie się promieni słonecznym bokiem przesłony, np. podczas wietrznych dni.

Jednak nie zawsze chcemy, aby roleta okienna w pełni osłaniała szyby. Wiele osób ceni sobie urokliwe światłocienie i dostęp do delikatnego światła, które nie zaburzają komfortu przebywania w pomieszczeniu, jednocześnie pozytywnie wpływając na nasze samopoczucie. Dlatego też wybór rolety dzień i noc stanowi doskonałe rozwiązanie, kiedy chcemy uniknąć silnego światła wnikającego do wnętrz, nie rezygnując z pewnej dozy nasłonecznienia. Jest to także niezwykle praktyczne, kiedy chcemy doświetlić pomieszczenie w pochmurne lub zimowe dni. Specyficzna budowa rolet dzień noc sprawia, że płynnie możemy regulować dopływ światła. Co więcej, nawet zasłonięta roleta dzień noc nie przytłoczy wnętrza, szczególnie jeśli wybierzemy materiał w jasnych barwach, m.in. w kolorze bieli czy beżu.

Oczywiście wybór odpowiedniego systemu montażowego powinien nie tylko wynikać z naszych upodobań estetycznych, ale również być dopasowany do specyfiki i budowy okna, tego, jak duża jest roleta oraz samego pomieszczenia. Warto pamiętać, że tkanina w owych systemach przemieszcza się w wyniku procesu podnoszenia i opuszczania materiału w omawianych roletach.

Kolejną mocną stroną katalogu Wystrój-Okien.pl jest fakt, że każda roleta dzień noc z tej kategorii jest dostępna w kilku wariantach:

  1. mini – prosta do zamontowania lub zdemontowania roleta dzień noc, nie ingeruje w strukturę ramy okiennej,
  2. w kasecie – ta roleta znakomicie się prezentuje, gdyż jej tkanina przywiera mocno do ram okiennych,
  3. wolnowiszące i wolnowiszące w kasecie – roleta doskonała do przesłonięcia większych obszarów, np. dużych okien czy drzwi balkonowych.

Dzięki takiemu rozróżnieniu mogą Państwo dostosować zamawiany produkt do swoich indywidualnych potrzeb, tak aby roleta dzień noc stała się idealnym uzupełnieniem aranżacji i Państwa preferencji. Poniżej szerzej omawiamy specyfikę każdego systemu, co z pewnością ułatwi Państwu wybór idealnej przesłony zgodnej z Państwa potrzebami.

Więcej na ten temat napisano w artykule: Rolety Dzień i Noc - informacje.

Do najistotniejszych różnic i indywidualnych zalet poszczególnych systemów należy zaliczyć fakt, iż mogą być one wyposażone w tkaniny z różnych kolekcji i warto zapoznać się z każdą propozycją dla danej rolety indywidualnie.

Porównanie systemów rolet dzień noc z oferty sklepu Olmark

Rolety dzień noc Mini z żyłką

to najtańsza i najprostsza roleta dzień noc. Montuje się ją bezinwazyjnie, bezpośrednio na ramie okiennej. Roleta w wersji mini standardowo jest wyposażona w boczne prowadzenie żyłkowe, sprzyjające temu, by materiał rolety dzień i noc nie odstawał od powierzchni okna, nawet po jego uchyleniu. Ta roleta dzień noc jest bardzo prosta w montażu i demontażu. Co więcej, jeśli wynajmują Państwo mieszkanie lub często się wyprowadzają, roleta dzień noc z serii mini okaże się także wyborem praktycznym: bezinwazyjny montaż rolety zapewni nam dalszą gwarancję okna, na którym jest montowana.

Mini rolety dzień noc

Więcej o mini roletach dzień noc

Kliknij, by poznać więcej szczegółów

Roleta dzień noc w kasecie

zdecydowanie jeden z bardziej estetycznych sposobów na udekorowanie okna. Takie rolety okienne są zabudowane w kasecie aluminiowej lub z PCV, montowane na ramie okiennej. Kaseta zasłania wałek, w którym umieszczona jest tkanina rolety, a boczne prowadnice chronią i utrzymują tkaninę plisko powierzchni szyby. Tego typu rolety dzień noc dostępne są w naszym sklepie w wielu wersjach kolorystycznych i wzorach drewnopodobnych.

Rolety dzień noc w kasecie

Więcej o roletach dzień noc w kasecie

Kliknij, by poznać więcej szczegółów

Rolety dzień noc wolnowiszące

to rolety przeznaczone do zasłaniania większych powierzchni. Z zasady, taka roleta dzień noc montowana jest do sufitu lub ściany, w taki sposób, by zasłoniła całe okno, wnękę okienną lub inną przestrzeń. Te rolety są wykonane z odpowiednich komponentów, które sprawiają, że wybrana roleta jest gotowa do swobodnego utrzymania rurki z większą ilością materiału. Dlatego zazwyczaj wolnowisząca roleta dzień noc jest bardziej widoczna wizualnie niż rolety montowane bezpośrednio na ramie okna. Do tego roleta wolnowisząca ma silniejszy wpływ na wystój okien we wnętrz, w których ich użyjemy. Dlatego, aby nasze wnętrze nie zostało zdominowane przez takie rozwiązanie, pomyślmy o tym, jaki wzór powinna mieć tkanina wybranej przez nas rolety dzień noc.

Rolety dzień noc wolnowiszace

Więcej o roletach dzień noc wolnowiszących

Kliknij, by poznać więcej szczegółów

Roleta dzień noc wolnowiszące w kasecie

to ekskluzywna wersja rolety wolnowiszącej. W tym wypadku rurka, w której umieszczona jest tkanina rolety, zabudowana jest w eleganckiej kasecie lub półkasecie z aluminium. To rozwiązanie bardzo poprawia wygląd rolety, nadając jej sporo elegancji i stylu. Wykończenie spodnie częstokroć stanowi elegancki obciążnik zewnętrzny. W naszym sklepie internetowym tego typu roleta dzień noc dostępna jest w wielu różnych kolorach i wzorach.

Rolety dzień noc w kasecie do sufitu ściany

Więcej o roletach dzień noc wolnowiszących

Kliknij, by poznać więcej szczegółów

Nowoczesne rolety dzień noc

Szukają Państwo kunsztownych i stylowych dekoracji okiennych wpisujących się w nowoczesne trendy wnętrzarskie, które jednocześnie cechuje wysoka funkcjonalność? Potrzebują Państwo rolety dzień noc dopasowanej do indywidualnych potrzeb? Serdecznie zapraszamy do zakupów w Olmark, ponieważ każda roleta z oferty tego sklepu została stworzona właśnie z myślą o zaspokajaniu konkretnych i zróżnicowanych wymagań Klientów.

Roleta dzień i noc to jedno z popularniejszych rozwiązań w branży dekoracji okiennych. Z uwagi na swój elastyczny charakter i mnogość zastosowań w każdym pomieszczeniu, wciąż zdobywa coraz większą popularność. Ich uniwersalność i popularność wynika ze sposobu, w jaki są wykonane. Dwie warstwy pasów o odmiennej transparentności pozwolą Państwu swobodnie manipulować tym, z jaką intensywnością światło dociera do pomieszczenia.

Roleta dzień noc bez trudu zastąpi nie tylko żaluzje, ale również inne typy rolet, jak i staromodne firanki. Często ciężka tkanina firany nie tylko może bywać archaiczną dekoracją okienną we współczesnym wnętrzu o nowoczesnej stylistyce, ale także nie zapewnia nam tak sprawnej i płynnej regulacji światła, jak czynią to rolety dzień noc. Warto podkreślić, że utrzymanie w czystości firan, szczególnie tych wykonanych z delikatnych materiałów, jest zdecydowanie o wiele bardziej żmudnym procesem niż cykliczne odkurzenie materiału rolety dzień noc.

W sklepie Olmark znajdą Państwo rolety dzień noc na wymiar w szerokiej gamie kolorystycznej, także niezwykle bogaty wybór barw, faktur oraz wzorów tkanin. Oferujemy nie tylko nowoczesne i designerskie wzory, które wpisują się w obecnie panujące trendy wnętrzarskie, ale także rolety dzień noc na wymiar w klasycznej odsłonie, pasujące do każdego wnętrza utrzymanego w eleganckim stylu czy tkaniny w delikatnych barwach, które świetnie sprawdzą się w pokoju dziecięcym.

Każda oferowana w naszym sklepie roleta dzień noc na wymiar to nie tylko gwarancja świetnej jakości komfortu i wykonania, ale też niepowtarzalnego stylu. Do najistotniejszych różnic i indywidualnych zalet poszczególnych systemów należy zaliczyć fakt, iż mogą być one wyposażone w tkaniny z różnych kolekcji i warto zapoznać się z każdą propozycją dla danej rolety indywidualnie. Co więcej, aby ułatwić Państwu wybór odpowiedniej rolety dzień i noc, pogrupowaliśmy je w harmonijnie zaplanowane kolekcje. Jesteśmy przekonani, że oferowane przez nas wzornictwo i kolorystyka rolet dzień noc znajdą zastosowanie w każdym wnętrzu, nawet w nietuzinkowych aranżacjach i stylizacjach wnętrz.

Jeśli mówimy o estetyce okien oraz o dopasowaniu rolet dzień noc do aranżacji wnętrz, nie sposób ominąć kwestii koloru systemów montażowych. Źle dobrana kolorystyka pozostałych komponentów rolet może sprawić, że mimo pięknego materiału np. zamówiona i starannie wybrana roleta dzień noc w kasecie, nie będzie idealnie uzupełniać aranżacji, np. poprzez kontrast pozostałych jej komponentów z barwą ram okiennych. W Olmark doskonale to rozumiemy, dlatego w naszej ofercie znajdą Państwo różnorodne rolety dzień noc dostępne z systemem montażowym w kolorze tradycyjnej bieli, jak i m.in. roletę dzień noc w kasecie o drewnopodobnym kolorze np. imitującą mahoń lub dąb. Jest to szczególnie cenne, kiedy posiadamy okna z drewnianą ramą okienną. To jednak nie jedyne możliwości ich personalizacji.

Mogą Państwo także wybrać, jaki kolor mają mieć obciążniki, w które zostanie uzupełniona roleta. Tak drobiazgowa dbałość o każdy, nawet najmniejszy szczegół sprawia, że Państwa rolety dzień noc zdobiące okno z pewnością będą zachwycały harmonijnym i starannie zaplanowanym designem.

Rolety okienne dzień – noc

Rolety okienne dzień – noc

Proszę nie zapomnieć, że oferowane przez nas tkaniny to materiały najwyższej jakości, gdyż pragniemy, aby przez długi czas, zakupiona w naszym sklepie internetowym roleta dzień noc na wymiar, spełniała swoją funkcję. Podczas intensywnej ekspozycji na światło barwy materiału nie zbledną, więc nawet po kilku latach użytkowania wciąż będą dbały o najwyższą estetykę wystrojów okien.

Dodatkowo, dokonując wyboru rolet, mogą Państwo zdecydować jaką wysokość będą miały materiał lub siatka. Tak zbudowana roleta dzień noc na wymiar pozwala nam decydować o tym, ile światła czy prześwitu chcemy „wpuścić” do naszego pokoju, biura, kuchni itp.

Zwana czasami „zebrą” roleta dzień i noc na wymiar z katalogu Wystrój-Okien.pl to fantastyczna propozycja dla każdego, kto ceni sobie funkcjonalność, różnorodność dostępnych modeli i faktur, solidność materiałów oraz dbałość o najwyższą jakość wykonania.

Chcemy raz jeszcze podkreślić, że każda zamówiona w naszym sklepie roleta dzień noc to produkt wykonywany na wymiar. Dzięki temu mają Państwo pewność, że idealnie dopasuje się do okna, zapewniając jednocześnie doskonałą regulację światła. Jeśli szukają Państwo sprawdzonych rolet dzień noc w kasecie, także tych sufitowych lub chcą zamówić roletę w klasycznym wydaniu, montowaną do ramy okiennej, serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszym katalogiem, ofertą kolorystyczną i specyfikacjami każdego z wariantów.

W naszym sklepie cenimy czas naszych Klientów, dlatego w bogatej ofercie naszego sklepu znajdą Państwo uniwersalne i funkcjonalne akcesoria, które sprawią, że w szybki i łatwy sposób nowa roleta dzień noc zostanie przez Państwa zamontowana, a stara roleta odzyska dawną sprawność. Dlatego, jeśli Państwa roleta dzień noc wymaga montażu lub drobnej renowacji, warto zapoznać się z ofertą, którą dla Państwa przygotowaliśmy.