Wczytuję dane...

Rolety materiałowe wolnowiszące

Rolety Wolnowiszące na wymiar | Sklep internetowy Olmark

Sortuj według:

Wolnowiszące Rolety Klasyczne na wymiar

O roletach klasycznych w sklepie Olmark

Właściciele dużych panoramicznych okien, tarasów z przeszkloną ścianą i ogrodów zimowych, często mają problem z nadmiernym naświetleniem. W wypadku, gdy wymiar szyby przekracza 250 centymetrów z powodzeniem sprawdzają się rolety wolnowiszące. Ich specjalistyczna konstrukcja, a także unikalny mechanizm pozwala na zasłanianie dużych płaszczyzn, z którymi zwykłe rolety sobie zwyczajnie nie radzą.

Wolnowisząca roleta klasyczna na wymiar

Można je stosować nie tylko do zasłaniania okien, ale i wnęk. Dzięki bogatej gamie kolorów rolety wolnowiszące mogą z powodzeniem stanowić ozdobę pomieszczenia. Różnorodne wzory na dostępnych materiałach nadają unikalny wygląd oferowanych w tym sklepie produktom. Dzięki możliwości wyboru różnej przepuszczalności światła zewnętrznego, mogą całkowicie zaciemnić dane pomieszczenie lub je delikatnie doświetlać.

Oferowane przez sklep Olmark rolety wolnowiszące dostosowane są do dużych i wymagających przestrzeni. Dzięki szerokiej gamie i wysokiej dostępności do wielu kolorów oraz wzorów materiałów, a także wyboru strony sterowania, koloru obciążnika można zakupić gotowy produkt skrojony na miarę oraz potrzeby klienta. W przypadku wątpliwości klienta co do wyboru konkretnego materiału, istnieje możliwość bezpłatnego zamówienia 5 próbek z dowolnie wybranych tkanin. Pozwoli to nie tylko rozwiać wątpliwości co do koloru, ale też jakości oferowanych tkanin czy rolet wolnowiszących.

Dobierając system najlepiej dostosowany do Państwa potrzeb warto zwrócić uwagę na możliwe maksymalne wymiary jakie są w nim dostępne, ale nie sposób pominąć dostępnych kolekcji tkanin, o których nieco więcej napisano poniżej w zestawieniu. Do najistotniejszych różnic i indywidualnych zalet poszczególnych systemów należy zaliczyć fakt, iż mogą być one wyposażone w różne kolekcje tkanin i warto zapoznać się z każdą indywidualnie. Poza tym warto wskazać na poniższe kwestie.

Porównanie powyższych systemów rolet wolnowiszących

Rolety wolnowiszące "Classic" - szczegóły systemu

Rolety te oferują w swej dostępności bardzo interesującą gamę tkanin blackoutowych dających 100% zaciemnienia. Kolekcje te to m.in. Blackout, Dimout oraz Silver. Co więcej system „Classic” odznacza się bardzo dobrym stosunkiem jakości do ceny i ciekawą gamą licznych kolorów mechanizmów koralikowych do Państwa wyboru. Roleta ta może być wykonana w wersji samozwijającej a także wykończona ozdobnymi obciążnikami zewnętrznymi. Co ważne w systemie tym mogą Państwo decydować o rodzaju uchwytów utrzymujących rurkę z tkaniną. Do dyspozycji mamy wersje z PCV ale i metalowe, także w bardzo stylowym kolorze srebrnym.

Istotne cechy systemu:

  1. Mechanizm: koralikowy
  2. Montaż: do sufitu, ściany
  3. Zalety: rewelacyjna cena, mnogość elementów wykończenia i mocowań rolety
Wolnowisząca roleta na wymiar classic Więcej o klasycznych roletach "Classic"

Kliknij, by poznać dostępne tkaniny, szerszy opis i wycenę

Wolnowisząca roleta na wymiar A32 

Kliknij, by poznać dostępne tkaniny, szerszy opis i wycenę

Rolety wolnowiszące "A32" - szczegóły systemu

Roleta klasyczna „A32” to solidny system wolnowiszący wykonany z większej niż typowo rurki, dlatego wyróżnia się ona dużymi wymiarami maksymalnymi - 245cm szerokości. Bardzo bogata gama tkanin odmiennych niż w powyżej opisanej rolecie „Classic” poszerza Państwa możliwości aranżacyjne. Uchwyty wykonane z metalu trwale i solidnie pozwolą przymocować ją do sufitu lub ściany i cieszyć się nią przez długi czas.

Istotne cechy systemu:

  1. Mechanizm: koralikowy
  2. Montaż: do sufitu, ściany
  3. Zalety: wyjątkowe tkaniny, duża trwałość, duże rozmiary maksymalne