Wczytuję dane...

Żaluzje granatowe

Nowoczesne i estetyczne granatowe żaluzje w ofercie sklepu Olmark

Dawniej żaluzje okienne kojarzone były wyłącznie z przestrzeniami użytkowymi, biurowymi. Wciąż doskonale sprawdzają się w tego rodzaju wnętrzach, jednak dziś warto pochylić się nad tymi przesłonami okiennymi i poznać ich szerokie możliwości designerskie, jak i funkcjonalne.

Żaluzje granatowe

W Olmark znajdą Państwo niezwykle stylowe i nowoczesne żaluzje granatowe, które dopasują się do niemal każdego wnętrza. Dzięki szerokiemu wyborowi materiałów, z których wykonane są lamele, a także bogatej ofercie kolorystycznej i wzorniczej, z łatwością wybiorą Państwo idealną żaluzję odpowiadającą indywidualnym preferencjom, specyfice ramy okiennej czy stylizacji pomieszczenia. Zachęcamy do odwiedzenia naszego katalogu tkanin i faktur – specjalnie dla Państwa wygody pogrupowaliśmy barwy i wzory w harmonijne kolekcje, które ułatwią odszukanie preferowanego odcienia granatowej żaluzji czy wzoru lameli.

Wybór granatowych żaluzji to doskonałe uzupełnienie okien w niemal każdej aranżacji. Z pewnością głębia tej barwy dodaje wnętrzu elegancji, ale jednocześnie przytulności. Dlatego też stanowią uniwersalny dodatek do wystroju, pasujący zarówno w klasycznym, domowym wnętrzu, jak i do nowoczesnych biur i gabinetów.

Oprócz nowoczesnego designu warto podkreślić także niezwykłą trwałość oferowanych przez Olmark granatowych żaluzji. Tkaniny cechuje wysoka odporność na uszkodzenia mechaniczne czy wpływ intensywnych promieni słonecznych. Dzięki temu nawet przy intensywnej ekspozycji słonecznej, żaluzje granatowe nie stracą swej intensywnej barwy przez wiele lat.

Granatowe żaluzje ze sklepu Olmark to także praktyczna przesłona okienna

To, w jakiej estetyce została wykonana żaluzja, ma wpływ na aranżację wnętrza. Jednak, mówiąc o przesłonach okiennych, nie sposób nie wspomnieć o ich funkcjonalności. Oferowane przez nas żaluzje granatowe zapewnią doskonałą i płynną kontrolę nasłonecznienia. Z łatwością podczas słonecznych dni możemy osłonić wnętrze przed uciążliwymi promieniami słonecznymi, ale również w ten sposób obniżamy temperaturę panującą w pomieszczeniu podczas upalnych dni. Dzięki temu, że wszystkie oferowane przez nas żaluzje to produkty wykonywane na wymiar, mają Państwo pewność, że doskonale dopasowane do ramy okiennej zapewnią pełną ochronę i zaciemnienie pomieszczenia. Co więcej, żaluzje granatowe to nie tylko ochrona przed słońcem, ale również możliwość doświetlenia wnętrza zdrowym, naturalnym źródłem światła. Specyfika lameli w żaluzjach sprawia, że także pochmurne lub zimowe dni, regulując swobodnie pozycją lamelek, zyskujemy jednocześnie więcej światła, nie tracąc na prywatności.

Podczas wyboru odpowiedniej żaluzji, warto również pamiętać o montażu. Powinien być zarówno prosty do samodzielnego wykonania, jak i zapewniać bezpieczeństwo. Dlatego też w naszym sklepie znajdą Państwo produkty o szerokich możliwościach montażowych. Odpowiednio do modelu i rozmiaru przesłony – można ją zamontować zarówno na ścianie, suficie, do ramy okiennej lub bezinwazyjnie. Zachęcamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą przesłon okiennych, w której znajdą Państwo estetyczne i praktyczne żaluzje granatowe.Niestety nie znaleziono produktu!

1. Sprawdź poprawność zapytania i spróbuj ponownie.
2. Ogranicz szukane słowa do jednego lub dwóch.
3. Podaj ogólną nazwę produktu, którego szukasz. Później będziesz mógł ograniczyć wyniki wyszukiwania korzystając z zaawansowanych filtrów.