Żaluzje drewniane i aluminiowe na wymiar

Żaluzje oferowane przez sklep Olmark są wysokiej, jakości produktami, które w zależności od zastosowania, mogą Państwo montować zarówno w oknach pomieszczeń dziennych, kuchni, łazience, jak i w lokalach użytkowych. Dzięki szerokiej gamie dostępnych kolorów oraz lameli, żaluzje doskonale wkomponowują się w zaprojektowane wnętrze i ochronią je przez nadmiernym nasłonecznieniem.


Klientom tego sklepu proponuje się wybór pomiędzy żaluzjami aluminiowymi i drewnianymi.

Żaluzje drewniane są alternatywnym produktem dla popularnych, tradycyjnych żaluzji aluminiowych i przy tym produktem, który łączy w sobie naturalne piękno, elegancję oraz wysoką użyteczność. Oferowane tu żaluzje doskonale łączą się z kolorystyką ciepłych wnętrz pokojów dziennych, kuchni oraz miejsc do wypoczynku. Wykorzystanie żaluzji drewnianych jest nieco droższe w porównaniu do pozostałych materiałów, ale w połączeniu z unikalnymi aranżacjami, są w stanie sprostać w zasadzie każdemu wyzwaniu postawionemu przez projektanta. Dostępne w ofercie sklepu żaluzje drewniane dzieli się na te o listwach 25-milimetrowych oraz 50-milimetrowych.


Wartościowymi produktami w sklepie Olmark są także żaluzje aluminiowe. Te z kolei świetnie sprawdzą się w pomieszczeniach o najwyższym priorytecie. Doskonałe pokrycie powierzchni, zapewnia możliwość płynnej regulacji dostępu do nasłonecznienia, a estetyczne wykonanie listwy dolnej zapobiega uszkodzeniom delikatnych parapetów. Zastosowanie stopu aluminium gwarantuje trwałość na lata oraz odporność na wilgoć.


Gdzie znajdują się instrukcje pomiaru do poszczególnych rolet? Gdzie szukać instrukcji montażu?Jak dokonać wyceny ?