Wczytuję dane...

Żaluzje drewniane i aluminiowe na wymiar

O żaluzjach ofercie sklepu Olmark

Żaluzje oferowane przez sklep Olmark są wysokiej, jakości produktami, które w zależności od zastosowania, mogą Państwo montować zarówno w oknach pomieszczeń dziennych, kuchni, łazience, jak i w lokalach użytkowych. Dzięki szerokiej gamie dostępnych kolorów oraz lameli, żaluzje doskonale wkomponowują się w zaprojektowane wnętrze i ochronią je przez nadmiernym nasłonecznieniem.

Żaluzje drewniane na wymiar

Klientom tego sklepu proponuje się wybór pomiędzy żaluzjami aluminiowymi i drewnianymi. Zaluzje drewniane są alternatywnym produktem dla popularnych, tradycyjnych żaluzji aluminiowych i przy tym produktem, który łączy w sobie naturalne piękno, elegancję oraz wysoką użyteczność. Oferowane tu żaluzje doskonale łączą się z kolorystyką ciepłych wnętrz pokojów dziennych, kuchni oraz miejsc do wypoczynku. Wykorzystanie żaluzji drewnianych jest nieco droższe w porównaniu do pozostałych materiałów, ale w połączeniu z unikalnymi aranżacjami, są w stanie sprostać w zasadzie każdemu wyzwaniu postawionemu przez projektanta. Dostępne w ofercie sklepu żaluzje drewniane dzieli się na te o listwach 25-milimetrowych oraz 50-milimetrowych. Warto jednak nadmienić, że wariant 25mm to żaluzje do okien, czy raczej z możliwością do montażu bezpośrednio na ramie okna. Modele 50mm w drewnie też można tam umieścić, ale z zasady lepiej tego nie robić ze względu na ich wagę. Ogólna zasada jest taka, że żaluzje na okna montuje się przede wszystkim uwzględniając ich wagę i wpływ na wygodę użytkowania nie tylko ich samych ale i okna na którym je zainstalowano.

Wartościowymi produktami w sklepie Olmark są także żaluzje aluminiowe. Również te zaluzje wewnetrzne świetnie sprawdzą się w pomieszczeniach o najwyższym priorytecie. Doskonałe pokrycie powierzchni, zapewnia możliwość płynnej regulacji dostępu do nasłonecznienia, a estetyczne wykonanie listwy dolnej zapobiega uszkodzeniom delikatnych parapetów. Zastosowanie stopu aluminium gwarantuje trwałość na lata oraz odporność na wilgoć.

Warto przeczytać: Żaluzje czy rolety? oraz Żaluzje drewniane – jak je dobierać i komponować?

Porównanie systemów rolet dzień noc z oferty sklepu Olmark

Żaluzje aluminiowe

To nie tylko tańsza alternatywa do wersji drewnianych. W zasadzie z całą pewnością można powiedzieć, że to zupełnie inny produkt o istotnych właściwościach dekoracyjnych i użytkowych. Trzeba tylko wiedzieć jak je wykorzystać. Żaluzje aluminiowe są lekkie co nie tylko sprzyja wygodniejszej obsłudze ale też pozwala na zamawianie większych gabarytów bez obaw o trudności związane z montażem i utrzymaniem takiej przysłony. Szczególnie gdy montujemy je do płyt kartonowo-gipsowych lub sufitu podwieszanego waga żaluzji będzie mieć znaczenie. Bez wątpienia są to funkcjonalne żaluzje wewnętrzne do okien PCV, drewnianych i wielu innych których konstrukcja umożliwia bezpośredni montaż na ich powierzchni.

Żaluzje aluminiowe

Więcej żaluzjach aluminiowych

Kliknij, by poznać więcej szczegółów

Żaluzje drewniane

Produkt w pełni zasługuje na miano ekskluzywnego. Żaluzje drewniane oprócz niezaprzeczalnych zalet związanych z wygodną regulacją zaciemnienia bez wątpienia stanowią piękny element dekoracji nowoczesnych wnętrz. Z powodzeniem można aranżować wnętrza tak by żaluzje drewniane odpowiednio dopełniały kompozycję składającą się z drewnianych mebli, podłóg. Żaluzje drewniane mogą także stanowić główny element owych dekoracji – szczególnie we wnętrzach minimalistycznych zdobionych szkłem, marmurem i innym kamieniem. Podobnie jak rolety żaluzje wewnętrzne pozwalają nie tylko na wygodną, lub wręcz wygodniejszą możliwość sterowania poziomem nasłonecznienia wnętrz, ale i na bardzo efektowne udekorowanie naszych wnętrz.

Żaluzje drewniane

Więcej żaluzjach drewnianych

Kliknij, by poznać więcej szczegółów