Wczytuję dane...

Żaluzje Aluminiowe

Żaluzje Aluminiowe na Wymiar | sklep internetowy Olmark

Sortuj według:

Żaluzje Aluminiowe na wymiar

O żaluzjach aluminiowych w ofercie sklepu Olmark

Dostępne w sklepie Olmark żaluzje aluminiowe są ciekawymi i estetycznymi produktami. Pomimo, że dostępne na rynku już od wielu lat, są nadal bardzo funkcjonalnymi systemami osłonowymi, które pozwalają na dowolną, a przede wszystkim bardzo precyzyjną regulację światłem w pomieszczeniach. Zapewne niejeden uznaje, że żaluzje wykonane z lekkiego stopu aluminium, są najbardziej uniwersalnymi spośród wszystkich dostępnych. Wyprofilowane w odpowiedni sposób listki, skutecznie odbijają promienie i nie pozwalają na przesadne przegrzewanie się pomieszczeń w okresie wiosenno-letnim, co jest istotną zaletą, cenioną szczególnie przy instalacjach w lokalach użytkowych.

Żaluzje aluminiowe na wymiar

Wykonane z wysokiej, jakości materiałów żaluzje aluminiowe oferuję w czterech zróżnicowanych kolekcjach, tj. standardowej, perforowanej, a także specjalnej oraz drewnopodobnej. W każdej z nich, macie Państwo do wyboru od kilku do nawet kilkudziesięciu wzorów i odmian kolorystycznych. Prezentowane tu produkty mogą być instalowane inwazyjnie do sufitu lub ściany z prawą bądź lewą stroną sterowania.

Proponowane modele są za każdym razem dostosowywane do indywidualnych preferencji klienckich, dzięki czemu mają Państwo pewność, że produkt będzie precyzyjnie dopasowany do wybranych ram okiennych. Wszystkie modele objęte są 24-miesięcznym okresem rękojmi.

Żaluzje aluminiowe, które wpłyną na jakość Twoich aranżacji

To prawdopodobnie najbardziej popularne ze wszystkich przesłon i dekoracji okiennych. Żaluzje aluminiowe, mimo swojej popularności i obecności w aranżacjach i sztuce dekoracji okien przez wiele lat, ostatnio kojarzone są głównie z brzydkimi przesłonami niskiej jakości. Czas to zmienić! Dostępne w ofercie tego sklepu żaluzje aluminiowe zdecydowanie odmienią jakość Twoich pomieszczeń, pozwolą Ci w wyjątkowy i prosty sposób kontrolować światło, a także dodadzą klasy i elegancji. Żaluzje aluminiowe są wyjątkowo funkcjonalne i praktyczne, przy czym nie tracą na walorach estetycznych. To świetna propozycja dla każdego miłośnika łączenia sprawdzonych rozwiązań z nowoczesnymi trendami obowiązującymi w sztuce dekoracji wnętrz. Zachęcamy gorąco do zapoznania się z ofertą Olmark na żaluzje aluminiowe na wymiar– satysfakcja wielu klientów to dobra rekomendacja, a żaluzje aluminiowe wewnętrzne dostępne w ofercie to produkty wysokiej jakości. U nas znajdą Państwo żaluzje idealnie dopasowane do rozmiarów swoich okien. Sprawdzą się one w każdych warunkach, ponieważ to produkty najwyższej jakości.

Porównanie powyższych systemów żaluzji aluminiowych

Żaluzje Aluminiowe 25mm - szczegóły systemu

Żaluzje te posiadają lamele o szerokości 25mm, z powodzeniem można montować je na ramie okna, także w opcji między listwy przyszybowe. Mogą być doposażone w boczne prowadzenie żyłkowe sprzyjające temu by żaluzja po uchylaniu okna nie odstawała nadmiernie od szyby. Istnieje możliwość montażu bezinwazyjnego na ramie okna.

Istotne cechy systemu:

  1. Mechanizm: sznurkowy
  2. Montaż: inwazyjnie sufit, ściana, rama okna i bezinwazyjnie na ramę
  3. Zalety: wysoka jakość w bardzo dobrej cenie, świetne właściwości zaciemniające, ogromny wybór kolorów lameli
Żaluzja aluminiowa z lamelami 25mm Więcej o żaluzjach aluminiowych 25mm

Kliknij, by poznać dostępne tkaniny, szerszy opis i wycenę

Żaluzja aluminiowa z lamelami 50mm Więcej o żaluzjach aluminiowych 50mm

Kliknij, by poznać dostępne tkaniny, szerszy opis i wycenę

Żaluzje Aluminiowe 50mm - szczegóły systemu

To system przeznaczony do zasłaniania większych powierzchni; odradza się jego montaż na ramie okna. Z zasady żaluzja ta powinna być montowana inwazyjnie do sufitu lub ściany, z tego względu nie potrzebuje i nie posiada opcji prowadzenie żyłkowego. Lamele są oczywiście szerokości 50mm.

Istotne cechy systemu:

  1. Mechanizm: sznurkowy
  2. Montaż: inwazyjny do sufitu, ściany
  3. Zalety: wygodna możliwość zasłaniania sporych powierzchni – max. wymiary to aż 240x360cm

Żaluzje aluminiowe na wymiar dostosowane do okien w Twoim domu

Jedną z głównych cech, jakie odróżniają sklep internetowy Olmark od innych sklepów, jest indywidualne podejście do każdego zamówienia m.in. na żaluzje aluminiowe. Jeżeli potrzebują Państwo żaluzji w nietypowych wymiarach do swoich niestandardowych, dużych okien, to żaden problem – wystarczy napisać wiadomość, a na pewno otrzymają Państwo pomoc w przygotowaniu żaluzji aluminiowych na wymiar, które bez trudu będą mogły zawisnąć w Państwa domach. Montaż jest stosunkowo prosty i nie zabiera wiele czasu, jednocześnie możliwe jest kilka różnych wariantów instalacji żaluzji aluminiowych. Dostępne są różne kolekcje na każdą kieszeń, przy czym każda rozbudowana jest o interesujące wzory i kolory w nowoczesnym wydaniu. Wybierz sprawdzoną markę i postaw na potwierdzoną opiniami Klientów jakość. Nasz sklep internetowy Olmark oferuje szeroką gamę produktów, będących doskonałym wyborem. Żaluzje aluminiowe? W Olmark zamówią je Państwo online.