Wczytuję dane...

Rolety zewnętrzne

Zewnętrzne rolety przeciwsłoneczne na wymiar | sklep internetowy Wystrój-Okien.pl Olmark

Sortuj według:

Rolety zewnętrzne na wymiar

O roletach zewnętrznych w ofercie sklepu Olmark

Temperatura w cieplejszych miesiącach jest co rac wyższa. Chyba nikt już nie ma wątpliwości iż ten trend raczej utrzyma się lub wręcz nasili się w kolejnych latach. Zabawne że dotychczas to zima była porą roku w której trzeba było liczyć się z wyższymi kosztami za ogrzewanie mieszkania. Teraz lato i jesień mogą nieść za sobą dodatkowe wydatki np. za prąd potrzebny do utrzymani skutecznej klimatyzacji. Czy istnieje jakiś sposób by zniwelować koszty i skutecznych ochładzać swoje mieszkania w letnich miesiącach? Tak!

Rolety zewnętrzne na wymiar

Bardzo dobrym rozwiązaniem są rolety zewnętrzne wykonane odpowiednich materiałów przeziernych, odpornych na warunki atmosferyczne. Przyjrzyjmy się im bliżej.

Ochrona przed słońcem i sztucznym światłem

Rolety zewnętrzne idealnie sprawdzą się w pomieszczeniach z oknami usytuowanymi po stronie południowej. Doskonale osłonią one szybę przed intensywnymi promieniami słonecznymi, które utrudniają oglądanie telewizji, pracę przy komputerze, czytanie czy wykonywanie domowych obowiązków. Gdy panują duże upały, wystarczy opuścić osłonę, aby pomieszczenia nieco mniej się nagrzały. Oferowane rolety zewnętrzne zapewnią również doskonałą osłonę przed sztucznym światłem z ulicy wnikającym do domowych wnętrze, dlatego system dobrze sprawdzi się w sypialni.

A co z poczuciem prywatności? Sprawdź rolety typu screen

Rolety wykonane są ze szczelnych materiałów, które zapewnią wysokie poczucie prywatności. Do mieszkań na parterze lub przy ruchliwych ulicach dobrze sprawdzą się rolety typu screen. Wykonane są one z dziurkowanych materiałów (większość z nas zna je z reklam przyklejanych na szybach autobusowych). Materiał ten chroni przed spojrzeniami przechodniów, a jednocześnie nie odgradza całkowicie domowych pomieszczeń, ponieważ ze środka widać, co dzieje się na zewnątrz. Osoby, którym zależy na połączeniu prywatności i dobrej ochrony przed słońcem, mogą wybrać rolety screen podbite dodatkowo srebrzystą powłoką, która odbija część promieni i chroni domowe pomieszczenia przed nadmiernym nagrzewaniem się.

Masz pytania na temat tego produktu? Skontaktuj się z konsultantem Olmark.

Infolinia
Od 9:00 do 17:00 w dni robocze
Tel.: + 48 603 404 650
e-mail: sklep@wystroj-okien.pl

Publikacje uzupełniające, które warto przeczytać

Rolety screen – nowe spojrzenie na walkę z nasłonecznieniem wnętrz

Zobacz

Patrząc w przyszłość warto uwzględnić zmiany w trendach dekoracji i osłon okiennych. Zmiany te nie mają związku...

Jakie rolety najlepiej chronią przed słońcem?

Zobacz

Pogoda coraz częściej przypomina nam że upalne lato będzie coraz częstszym i dłuższym zjawiskiem w naszej strefie …

Darmowy poradnik o roeltach - Olmark