Rolety zewnętrzne
W sklepie Olmark dostępne są praktyczne rolety zewnętrzne. System ten zapewni znakomitą ochronę przed nadmiernym nagrzewaniem się domowych wnętrz oraz przenikaniem do nich promieni
słonecznych. Oferowane osłony zagwarantują pełne poczucie prywatności.

Ochrona przed słońcem i sztucznym światłem
Rolety zewnętrzne idealnie sprawdzą się w pomieszczeniach z oknami usytuowanymi po stronie południowej. Doskonale osłonią one szybę przed intensywnymi promieniami słonecznymi, które
utrudniają oglądanie telewizji, pracę przy komputerze, czytanie czy wykonywanie domowych obowiązków. Gdy panują duże upały, wystarczy opuścić osłonę, aby pomieszczenia nieco mniej się nagrzały.

Oferowane rolety zewnętrzne zapewnią również doskonałą osłonę przed sztucznym światłem z ulicy wnikającym do domowych wnętrze, dlatego system dobrze sprawdzi się w sypialni.


Poczucie prywatności – rolety typu screen

Rolety wykonane są ze szczelnych materiałów, które zapewnią wysokie poczucie prywatności. Do mieszkań na parterze lub przy ruchliwych ulicach dobrze sprawdzą się rolety typu screen.
Wykonane są one z dziurkowanych materiałów (większość z nas zna je z reklam przyklejanych na szybach autobusowych). Materiał ten chroni przed spojrzeniami przechodniów, a jednocześnie nie odgradza całkowicie domowych pomieszczeń, ponieważ ze środka widać, co dzieje się na zewnątrz.

Osoby, którym zależy na połączeniu prywatności i dobrej ochrony przed słońcem, mogą wybrać
rolety screen podbite dodatkowo srebrzystą powłoką, która odbija część promieni i chroni
domowe pomieszczenia przed nadmiernym nagrzewaniem się.


Jak je zmontować?

Oferowane rolety zewnętrzne są funkcjonalne i łatwe w montażu. Są to systemy wolnowiszące,
które można montować zarówno w domach, jak i mieszkaniach (np. na balkonach czy tarasach).