Wczytuję dane...

Moskitiery rolowane drzwiowe

Moskitiery na drzwi balkonowe rolowane

Sortuj według:
Moskitiera na drzwi balkonowe rolowana

Nowoczesne okna i drzwi balkonowe i trasowe wymagają odpowiednio dopasowanych systemów moskitier. Ich odpowiednie zestawienie ma ogromny wpływ na komfort użytkowania oraz poziom funkcjonalności jaki niesie ze sobą dany rodzaj siatek zwijanych. Oferowane w sklepie Wystroj-Okien.pl moskitiery rolowane to wysokiej jakości system, który znajdzie zastosowanie w ochronie drzwi i okien o sporych rozmiarach.

Moskitiera na drzwi balkonowe rolowana

Bardzo popularne są na rynku moskitiery drzwiowe w wersjach przesuwnych. Moskitiery z tej kategorii wpisują się w ten trend z jednym dodatkowym atutem. Zamiast przesuwać całe drzwi lub plisowaną siatkę sterujemy w tych modelach profilem z zaczepioną siatką moskitierową która nawija się na rurkę z mechanizmem samozwijającym ukrytym w rynnie systemu.

Dodatkowym atutem moskitier rolowanych drzwiowych jest zastosowanie zamiast sznurka łańcucha prowadzącego. Jest on trwalszy i zazwyczaj wygodniejszy w użyciu.

Moskitiery balkonowe rolowane

Odpowiednie zabezpieczanie okien balkonowych przed przenikaniem przez nie do naszych wnętrz komarów i innych insektów bywa sporym wyzwaniem. Drzwi tarasowe są często otwierane, mają duża powierzchnię, bywają też dość skomplikowane do prostego montażu niektórych modeli moskitier. Proponowane tutaj moskitiery rolowane balkonowe z zasady są montowane we wnęce tak by całkowicie ją wypełnić lub na wnęce. Montaż na wnęce pozwala wygodnie zasłonić cały otwór ścienny i sprawdza się gdy we wnęce mamy niewiele miejsca, wystające elementy lub inne przeszkody utrudniające montaż lub wygodnie korzystanie z moskitiery zwijanej poziomo. Estetyka systemów zwijanych poziomo moskitier również jest na najwyższym poziomie. Odpowiednio dobrane wspaniale wkomponują się w wystrój panujący na danym balkonie i tarasie. Trwałe komponenty z aluminium i PCV.

Moskitiera rolowana pozioma na drzwi balkonowe

Drzwi tarasowe posiadają próg o różnym stopniu nachylenia. W moskitierach rolowanych poziomo w ofercie sklepu Olmark próg zazwyczaj jest bardzo niski bo może mieć wysokość nawet w okolicach tylko 5mm. Sprzyja to wygodnemu korzystaniu z moskitiery bez ryzyka niepotrzebnych potknięć. Dodatkowo warto nadmienić, że w ofercie występuje także niska listwa pochylona pod kątem 7 stopni, co pozwala na wygodne użytkowanie moskitiery rolowanej drzwiowej na oknach z pochylonym progiem.

Moskitiery rolowane balkonowe na wymiar

Moskitiery rolowane tarasowe z oferty sklepu Olmark może dostosować do indywidualnych potrzeb związanych z rozmytymi rozmiarami drzwi do zabezpieczenia siatką moskitier zwijanych. Moskitiery rolowane poziomo są dostępne w opcji na wymiar. Zapoznaj się z instrukcją pomiaru danego systemu i ciesz się moskitierą idealnie dopasowaną do Twoich potrzeb.

Darmowy poradnik o roeltach - Olmark