Wczytuję dane...

Moskitiery rolowane

Moskitiery rolowane na wymiar | sklep internetowy Olmark

Sortuj według:
Moskitiera rolowana na wymiar

Moskitiera rolowana okienna – skuteczna ochrona przed owadami

Zakup moskitiery to doskonały sposób na ochronę wnętrza domu przed uporczywymi owadami i komarami. Nie dziwi więc fakt, że z każdym rokiem moskitiery coraz bardziej zyskują na popularności. Są niezwykle praktyczne i funkcjonalne, a ich wygodne użytkowanie wspomagają prowadnice i mechanizm sprężynowy. Doskonale sprawdzają się wiosną i latem, kiedy to z zewnątrz do wnętrz budynków przedostaje się mnóstwo owadów. Dzięki montażowi moskitiery rolowanej otwarte okna nie będą dłużej przysparzały tego problemu. Co więcej, dzięki moskitierze ochronimy wnętrze domu przed zanieczyszczeniami i zabrudzeniami z zewnątrz. Siatka z włókna szklanego hamuje przedostawanie się do domu liści oraz większych elementów pochodzących z drzew i innych roślin. Moskitiera rolowana sprawdza się jednak nie tylko latem i wiosną. Z powodzeniem można korzystać z niej przez cały rok, bo jest odporna na warunki atmosferyczne.

Słowo moskitiera pochodzi od hiszpańskiego słowa „mosquito”, co w tym języku oznacza komara. Znana jest na całym świecie już od XVIII wieku. Choć do Polski zwyczaj używania moskitier przywędrował stosunkowo niedawno, to moskitier rolowanych każdego roku zaczyna używać coraz to większa liczba Polaków. Nic dziwnego, to doskonała i prosta ochrona przed owadami i insektami, które potrafią być bardzo uporczywe, zarówno w dzień, jak i w nocy. Dzięki precyzyjnemu wykonaniu moskitiery oraz jej prostej konstrukcji, bez problemu każdego dnia możemy rozwijać i zwijać siatkę.

Użytkowanie moskitiery rolowanej jest niezwykle proste i wygodne. To zdecydowanie bardzo dobry wybór dla wszystkich, którzy cenią sobie komfort. Siatka, dzięki której do środka nie przedostają się insekty i zanieczyszczana, porusza się w aluminiowych prowadnicach, a  dzięki zastosowaniu mechanizmu sprężynowego pozostaje naprężona. Moskitiery rolowane można zamontować inwazyjnie (we wnęce okiennej np. za pomocą wkrętów) bądź nieinwazyjnie (bezpośrednio na ościeżnicy). Co więcej, mogą być zamontowane zarówno po wewnętrznej, jak i zewnętrznej stronie okna. Ten łatwy w użyciu, zarazem skuteczny i jakże pomysłowy mechanizm sprężynowy wraz z prowadnicami, doskonale sprawdza się przez cały rok. Dzięki zastosowanym komponentom z łatwością mogą Państwo rozwijać i zawijać siatkę, która pozostanie w pełni zwinięta lub w pełni zasłoni przestrzeń między prowadnicami. Na okres jesienno-zimowy moskitiera rolowana może pozostać zwinięta w kasecie, tym samym będąc chroniona przed zanieczyszczeniami i warunkami atmosferycznymi. Po zwolnieniu siatki możemy na nowo cieszyć się ochroną przed owadami i zanieczyszczeniami.

Moskitiera rolowana na wymiar w ofercie Olmark

W Olamrk znajdą Państwo moskitiery rolowane na wymiar, dzięki czemu będą mieć Państwo pewność, że będą one doskonale dopasowane do rozmiarów okien. To niezwykle przydatna opcja dla wszystkich tych, którzy posiadają okna w niestandardowych wymiarach. Montaż moskitiery można wykonać w sposób inwazyjny lub nieinwazyjny. O szczegółach z nim związanych można przeczytać na karcie produktu oraz w zakładce "instrukcja montażu".

Prowadnice z aluminium umożliwiają komfortowe rozwijanie i zawijanie moskitiery, w zależności od potrzeb można zastosować 2 rodzaje hamulca siatki. Standardowo dodawany jest hamulec umiejscawiany na samym końcu prowadnicy. Dzięki niemu siatka pozostanie na swoim miejscu po zasłonięciu całej powierzchni. Na Państwa życzenie, można zastosować hamulec umiejscawiany w dowolnie wybranym miejscu prowadnicy.

Dzięki kasecie zwinięta w niej siatka chroniona jest przed zabrudzeniem, a także przed trudnymi warunkami atmosferycznymi, co jest niezwykle ważne, zwłaszcza wtedy, gdy moskitierę zamontowano po zewnętrznej stronie okna. Szczelny układ zatrzymujący insekty i zabrudzenia pozwala na zachowanie czystości wewnątrz domu bądź mieszkania, szczególnie w okolicy okien. Główną funkcją moskitiery jest blokowanie dostępu owadów. Dzięki użyciu siatki z włókna szklanego jest to jak najbardziej możliwe. Dzięki stosowaniu moskitiery nie muszą Państwo martwić się także o nieporządek w okolicy podłogi i parapetów znajdujących się w okolicy okna. Co więcej, nie muszą Państwo martwić się o czystość siatki i prowadnic. Do czyszczenia wystarczy woda z odrobiną mydła, dzięki czemu mimo wieloletniego użytkowania, moskitiera rolowana zachowa czystość i estetyczny wygląd. Moskitiery rolowane zamawiane na wymiar tak by dopasować je do wymiarów Państwa okien.

Moskitiery rolowane z oferty Olmark to zakup na lata. Dzięki temu, że są wykonane z wysokiej jakości materiałów, doskonale sprawdzają się podczas codziennego użytkowania. Z powodzeniem użytkowane są zarówno w domach, jak i w biurach i budynkach użyteczności publicznej położonych w centrach miast. Owady i zanieczyszczenia bywają wyjątkowo uporczywe, zwłaszcza w budynkach położonych w bliskiej okolicy drzew i krzewów. Nie brakuje ich także w wielkich aglomeracjach miejskich - zwłaszcza wieczorami, gdzie do wnętrz budynków przyciąga je głównie zapalone światło. Dzięki moskitierze rolowanej możliwe będzie delektowanie się świeżym powietrzem o każdej porze dnia i nocy.

Co więcej, siatka moskitiery nie zaburza cyrkulacji powietrza. Można więc cieszyć się nim na co dzień przy otwartych oknach lub oknach tarasowych, a przy tym nie martwić się dłużej uporczywymi insektami. Moskitiera rolowana to prosty sposób na walkę z uporczywymi owadami i zanieczyszczeniami z zewnątrz. Chcąc cieszyć się udanym zakupem, warto postawić na produkty oferowane przez Olmark.

Olmark – bogata oferta moskitier rolowanych na wymiar

Montaż moskitiery rolowanej jest dość prosty. Tworzy ona szczelny układ zatrzymujący nawet najdrobniejsze insekty. Montowana na oknach i drzwiach tarasowych, i wyposażona w aluminiowe prowadnice, umożliwia prostą i szybką obsługę. Możesz wybrać opcję z nawierconymi prowadnicami, run nawiercić je samodzielnie wedle własnych upodobań. Opcja bez nawiercenia pozwala na podklejenie jej taśmą klejącą, by zamontować moskitierę na oknie w sposób bezinwazyjny. Nie zaleca się przyklejać jej do elewacji, ścian, cegły, kamienia itp. Na takich powierzchniach kleją z taśmy może nie związać prawidłowo.

Nowoczesna siatka dostępna jest w dwóch kolorach – szarym i czarnym, i doskonale prezentuje się na tle okna. Swoim wyglądem nie przykuwa zbytnio uwagi, bo nie taka też jej rola. Ma ona głównie pełnić funkcję praktyczną, a z tym radzi sobie doskonale. Włókno szklane, z którego wykonano siatkę, jest bardzo trwałe i odporne na trudne warunki atmosferyczne. To bardzo ważne, zwłaszcza jeśli moskitiera rolowana ma służyć Państwu przez cały rok.  To proste i korzystne finansowo rozwiązanie warto zastosować również w swoim domu.

Szukają Państwo moskitier rolowanych do okien standardowych lub okien balkonowych? Zerknijcie na powyższe produkty. Ich zakup to może podnieść komfort i w Państwa mieszkaniach.

Darmowy poradnik o roeltach - Olmark