Wczytuję dane...

Siatka przeciw owadom

Sortuj według:

Skuteczna i niedroga siatka przeciw owadom

Kolejny upalny dzień powoli zbliża się ku końcowi. Letnie wieczory to przyjemność, na którą z wytęsknieniem czeka każdy. Upały w ciągu dnia są po prostu nieznośne i jedyne, o czym się w takiej sytuacji myśli, to powiew delikatnego wiatru, który przynosi natychmiastową ulgę. Przyjemniejsze może już być tylko spanie przy otwartym oknie, kiedy w całym pomieszczeniu jest przyjemnie chłodno.

Siatka przeciw owadom

Dla wielu takie stwierdzenie jest śmieszne, wręcz irracjonalne – w końcu otworzenie okna jest równoznaczne z zaproszeniem do siebie pokaźnej i wyjątkowo nieznośnej grupy współlokatorów. Ci nie tylko zgrupują się przy najbliższym źródle światła, ale sprawią, że w nocy nawet nie zmrużysz oka. To wystarczająco solidny argument, by pozostawiać okno zamknięte – nawet jeśli temperatura w środku jest, łagodnie mówiąc, nieznośna.

Wybieraj sprawdzone siatki na okna przeciw owadom

Oczywiście z tym problemem można sobie poradzić – sposób jest zarówno prosty, jak i niedrogi. Chodzi oczywiście o odpowiednie siatki. Siatka przeciw owadom (bo o niej mowa), zapewnia wolność, którą pokochasz. Otwierasz okno, gdzie chcesz i kiedy chcesz. Przy zapalonym świetle, odpalonym komputerze i włączonym telewizorze – to bez znaczenia! Owady i tak nie będą w stanie przebić tej cienkiej siateczki, która sprawi, że letnie wieczory będą dokładnie takie, jakie powinny być – przyjemne, beztroskie i rozkosznie chłodne!

Niektórzy nie są przekonani do takiego rozwiązania. Boją się oni, że siatka będzie nieestetyczna, przez co całe okna – lub nawet mieszkania – będą wyglądały komicznie. Ile w tym prawdy? Czy siatki przeciw owadom naprawdę psują design lub zbyt wyraźnie rzucają się w oczy? Nic z tych rzeczy! To dalej tylko i wyłącznie cienka siatka, która w wielu przypadkach jest mało widoczna. Jednak nie oszukujmy się - na pewno pewna część światła zostanie przez siatkę zatrzymana. Z drugiej strony zazwyczaj to niewielka cena za komfort jaki przyjdzie nam zyskać.

Siatki przeciw owadom ze sklepu Olmark

Samą siatkę możesz dopasować do każdego rodzaju okna lub drzwi. Wystarczą Ci zwykłe nożyczki, by ją dokładnie przyciąć. Dzięki temu dokładnie ją dopasujesz i absolutnie nic nie będzie odstawać. To natomiast sprawi, że okno dalej będzie eleganckie, smukłe i przyjemne dla oka. Można więc uznać, że siatki na okna przeciw owadom, nie tylko sprawiają, że letnie wieczory są znośniejsze, ale są też niezwykle stonowane i dyskretne. Takie połączenie po prostu musi się podobać, bo co jeszcze mogłaby dać siatka przeciw owadom?