Wczytuję dane...

Verticale

Żaluzje pionowe, Verticale na wymiar | sklep internetowy Olmark

Sortuj według:

Żaluzje pionowe, Verticale na wymiar

O żaluzjach pionowych, verticalach w ofercie sklepu Olmark

Nie jest żadną innowacją, że verticale to bardzo funkcjonalny, praktyczny system osłonowy. Chyba rzadziej kojarzy się nam z designerskim sposobem na kształtowanie wystroju danego wnętrza, a to błąd. W ofercie sklepu wystrój-okien.pl znajdziecie Państwo systemy standardowe i ekskluzywne żaluzji pionowych, które nie tylko bardzo skutecznie mogą regulować dopływem światła, ale także dzięki imponującej kolekcji dostępnych tkanin dadzą ogromne możliwości aranżacyjne. Żaluzje pionowe jak mało które rolety bardzo dobrze radzą sobie z zasłanianiem dużych powierzchni okiennych. Maksymalna wysokość systemu może sięgać nawet 4 metrów, co bardzo podnosi jego funkcjonalności oraz możliwości wykorzystania.

Vertical żaluzja pionowa

Verticale i o tym, dlaczego warto je wybrać

Pionowe rolety z roku na rok zyskują coraz to większą popularność, i są ku temu dobre powody. To nie tylko niesamowicie praktyczny i funkcjonalny sposób na kontrolowanie ilości światła wpuszczanego do pomieszczenia, ale też designerskie arcydzieło. Przekonaj się, że odpowiednio dobrane verticale z pewnością całkowicie odmienią charakter wnętrza, w którym je umieścisz. W ofercie sklepu Olmark znajdziesz nie tylko standardowe, podstawowe systemy pionowych rolet, ale również ekskluzywne, które stanowią skuteczny system osłonowy dla Twoich okien. Szeroka paleta dostępnych barw i obszerna kolekcja wzorów sprawiają, że każdy będzie w stanie wybrać takie verticale, które wkomponują się znakomicie w panującą we wnętrzu pomieszczenia aranżację.

Verticale także na okna skośne

W prezentowanym katalogu znajdziesz tylko klasyczne verticale, ale na rynku są też takie, które pasować będą do skośnych okien. Wystarczy wysłać wiadomość z zapytaniem korzystając z zakładki kontakt! W dodatku, dzięki temu typowi rolet przesłonięcie nawet największych okien nie będzie problemem. Pionowe żaluzje są praktycznie stworzone do pokrywania większych powierzchni. Do dyspozycji Klientów oddano produkty w 4 wariantach zwijania. Dodatkowym atutem verticali jest możliwość ich łączenia ze sobą przez montaż obok siebie, co w żaden sposób nie zakłóci wyglądu Twoich aranżacji. Jeżeli szukasz praktycznych przesłon w świetnym stylu, to nie szukaj dalej – pionowe rolety są właśnie dla Ciebie. Przekonaj się sam o jakości produktów z tego sklepu – potwierdzają ją opinie dotychczasowych Klientów!

Porównanie powyższych systemów żaluzji pionowych, verticali

Żaluzje pionowe, Verticale "Standard" - szczegóły systemu

To verticale z bardzo bogata gamą dostępnych kolekcji lameli. Mogą być doposażone w silnik elektryczny sterowany radiowo. Elegancki profil jest dostępny w kolorze białym lub srebrnym.

Istotne cechy systemu:

  1. Mechanizm: koralikowy
  2. Montaż: Inwazyjnie sufit, ściana
  3. Zalety: Świetna cena, dwa kolory profili, możliwość sterowania radiowo
Żaluzja pionowa w wersji standard Więcej o żaluzjach pionowych "Standard"

Kliknij, by poznać dostępne tkaniny, szerszy opis i wycenę

Żaluzja pionowa w wersji Exclusiv Więcej o żaluzjach pionowych "Exclusiv"

Kliknij, by poznać dostępne tkaniny, szerszy opis i wycenę

Żaluzje pionowe, Verticale "Exclusiv" - szczegóły systemu

Zasadniczą różnicą pomiędzy systemem „Exclusive” a „satndard” jest kształt i kolorystyka profilu. W wersji „Exclusive „ pojawiają się dodatkowe kolory w tym rzadko spotykany kolor szampański. Dla tego systemu na te chwile nie ma możliwości dobrania silnika elektrycznego sterującego żaluzją.

Istotne cechy systemu:

  1. Mechanizm: koralikowy
  2. Montaż: Inwazyjnie sufit, ściana
  3. Zalety: To samo co w wersji standard plus nieprzeciętne, anodowane kolory profilu

Inne właściwości żaluzji pionowych

Vertical żaluzja pionowa

Oferowane verticale są dostępne w co najmniej 4 wariantach zwijania, co więcej verticale można parować montując je tuż obok siebie na ścianie lub suficie, co może wielokrotnie zwiększać powierzchnie na której pracując bez szkody dla wyglądu całej kompozycji.

Po lewej dostępne typy zwijania Verticali.