Wczytuję dane...

Verticale Olsztyn

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z niezwykle szerokim asortymentem funkcjonalnych i estetycznych verticali, które zaskakują wysoką jakością i starannym wykończeniem.

Verticale Olsztyn

Verticale od lat zdobią wnętrza i uzupełniają aranżacje także w Olsztynie

Dawniej uważano, że pionowe żaluzje nie mogą zaskoczyć swoim designem. Dziś to jednak już przeszłość. Widok verticali na okładkach pism wnętrzarskich obecnie nikogo nie dziwi. Dlaczego? Otóż tego typu pionowe przesłony okienne, które znajdą Państwo w ofercie sklepu Olmark, to kwintesencja designu w nowoczesnym wydaniu. Na naszej stronie znajdą Państwo aż kilkanaście wyjątkowych kolekcji verticali. Mogą Państwo dokonać wyboru materiału lameli, faktury tkaniny, a także zdecydować o wzorze lub preferowanym kolorze przesłony. Dzięki tak szerokim możliwościom, w kilka chwil stworzą Państwo doskonałą żaluzję pionową, w pełni dostosowaną do Państwa aranżacji.

Zachęcamy serdecznie, by dostosować do własnych preferencji zamawiane verticale. Olsztyn to niezwykłe miasto, które wciąż się rozwija, stawia na przedsiębiorczość. Coraz częściej zauważamy w oknach biur i gabinetów przykuwające uwagę pionowe lamele. Odpowiedni dobór verticali może zaskoczyć nie tylko przechodniów, ale również osoby przebywające w tak doskonale urządzonym wnętrzu, dlatego warto postawić na indywidualny charakter pomieszczenia.

Funkcjonalne verticale – Olsztyn docenia praktyczne przesłony okienne

Design jest ważny. Jednak wiele osób, które wybierają pionowe żaluzje, przede wszystkim docenia ich funkcjonalność. W słoneczne i upalne dni doskonale ochronią pomieszczenie przed nadmiernym nasłonecznieniem, by w ten sposób uchronić także wnętrze przed wysoką temperaturą. W sklepie Olmark mogą Państwo wybrać poziom zaciemnienia lameli, by mogli Państwo w pełni dostosować przesłonę do swoich potrzeb.

Co więcej, oferowane przez nas verticale cechują się również szerokimi możliwościami montażu. Można połączyć kilka przesłon okiennych, by w ten sposób przesłonić dużą przeszkloną powierzchnie. Swobodnie zwisające lamele zamaskują miejsce łączenia. Zakupy w Olmark to także wybór verticali, które można zamontować na suficie lub ścianie. Do tego oferujemy Państwu aż 4 warianty zwijania żaluzji pionowych. Jak widzimy, tak szerokie możliwości montażu to niezwykła gratka dla wszystkich osób, które poszukują sprawdzonych, trwałych, ale i dopasowanych przesłon okiennych. Zapraszamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą designerskich i praktycznych verticali.

Darmowy poradnik o roeltach - Olmark