Wczytuję dane...

Moskitiery ramkowe

Moskitiery ramkowe na wymiar | sklep internetowy Olmark

Sortuj według:

Moskitiera ramkowa na wymiar

Moskitiery ramkowe w ofercie Olmark

Oferowane przez sklep Olmark moskitiery ramkowe to doskonały sposób na ochronę domu bądź mieszkania przed komarami, muszkami, insektami oraz innymi uciążliwymi owadami, które bardzo często przedostają się do wnętrza domu. Moskitiery sprawdzają się również w ochronie wnętrz przed liśćmi oraz innymi zanieczyszczeniami przedostającymi się z zewnątrz do budynku. Solidna siatka z włókna szklanego odporna jest na mocne podmuchy wiatru, promienie słoneczne, a także na trudne warunki atmosferyczne. Nie muszą więc Państwo obawiać się, że w trudnych warunkach, dojść może do rozerwania siatki. Co więcej, siatka nie ma negatywnego wpływu na wentylację wnętrza. Doskonale przepuszcza powietrze, dzięki czemu będą mogli Państwo cieszyć się nim, pozostawiając otwarte okno, tym samym będąc chronionym przed owadami. Oferowane przez nasz sklep produkty przeszły specjalne badania, dzięki którym wiadomo, że siatka znacznie ogranicza przedostawanie się do budynku pyłków pokrzywy, brzozy, ambrozji i traw.

Moskitiery na wymiar doskonale sprawdzają się nie tylko w budynkach zlokalizowanych niedaleko parków i lasów. Swoją funkcję doskonale pełnią również w centrach miast. Moskitiera okienna ramkowa montowana jest więc nie tylko w domach, lecz również w mieszkaniach. Zapewnia komfort, zwłaszcza wieczorem, kiedy to chcemy schłodzić się po całym dniu letniego upału. Dzięki moskitierze do środka nie przedostaną się komary i inne uciążliwe owady. Moskitiera ramkowa okienna umożliwia również spokojny sen przy otwartych oknach, bez obaw, że do środka przedostaną się insekty. Zapewnia doskonałą szczelność, dzięki czemu do domu lub mieszkania nie dostaną się nawet najdrobniejsze muszki. Mamy nadzieję, że skorzystają Państwo z praktycznych rozwiązań oferowanych przez nasz sklep, a dobór koloru ramki, jak i samej siatki, nie sprawi Państwu żadnych problemów.

Moskitiery ramkowe na wymiar

Moskitiera ramkowa to element, na którego zakup decyduje się coraz większa ilość osób. Nic dziwnego – komary i insekty skutecznie psują wiosenne i letnie wieczory, i popołudnia. W takim przypadku wystarczy kupno odpowiedniej moskitiery ramkowej na wymiar, dzięki czemu będzie doskonale dopasowana do rozmiaru okna. Oferowane w Olmark moskitiery wykonywane są na indywidualne zamówienie klienta. Przed złożeniem zamówienia należy wiec dokonać dokładnego pomiaru przestrzeni okiennej, ponieważ zwroty wynikające ze złego pomiaru, nie są przyjmowane. Jak poprawnie zmierzyć okno? Wszystkie informacje znajdą Państwo na stronie internetowej naszego sklepu internetowego, w zakładce Kreator. Składając zamówienie, prosimy Państwa o upewnienie się, że podany wymiar jest poprawny.

Słowo moskitiera pochodzi od hiszpańskiego słowa „mosquito”, co w tym języku oznacza komara. Moskitiery znane są na świecie od XVIII wieku, jednak do Polski dotarły stosunkowo niedawno. Szybko jednak zyskały na popularności. Nic dziwnego, zastosowanie moskitiery jest niezwykle praktycznym i funkcjonalnym rozwiązaniem. Siatka wykonana z trwałego materiału, a także różne kolory ramek, sprawiają, że kupią u nas Państwo moskitierę ramkową idealnie dopasowaną do wymiarów swoich okien, jak również do stylu panującego w Państwa domu. Ramki moskitiery wykonane są z aluminium z narożnikami PCV, dzięki czemu są odporne na wysokie temperatury, a także na trudne warunki panujące na zewnątrz. Co więcej, w standardzie dostępna jest zwykła siatka moskitiery, jednak mogą Państwo wybrać także inny rodzaj siatki – wersję antyalergiczną. Siatki dostępne są w dwóch kolorach, czarnym i szarym.

Darmowy poradnik o roeltach - Olmark

Moskitiery ramkowe – montaż

Montaż moskitiery ramkowej jest bardzo prosty i nie wymaga wiercenia otworów, dzięki czemu na ramach okiennych nie pozostaną nieestetyczne ślady. Składając zamówienie w naszym sklepie Olmark, otrzymują Państwo gotowy do samodzielnego montażu produkt. Wystarczy przyłożyć moskitierę ramkową do okna, a następnie przykręcić haczyki na równi z brzegiem zewnętrznej ramy okna. Równie łatwo można demontować moskitiery ramkowe, a ta opcja sprawdza się w momencie, w którym siatka wymaga czyszczenia. Zabrudzoną moskitierę wystarczy przetrzeć mokrą ściereczką z odrobiną mydła. Na czyszczenie moskitiery warto zdecydować się po sezonie letnim, kiedy to jest ona najintensywniej użytkowana. Na okres jesienno-zimowy można ją zdjąć, a następnie zamontować ją wraz z nadejściem wiosny, bądź użytkować ją przez cały rok. Jesienią i zimą siatka z włókna szklanego doskonale sprawdzi się do ochrony przed liśćmi oraz innymi zabrudzeniami z zewnątrz, które przez podmuch wiatru mogą przedostać się do domu lub mieszkania. Łatwy montaż sprawia, że moskitierę montować i demontować możemy w każdej chwili, w której najdzie nas taka potrzeba.

Oferowana przez Olmark moskitiera ramkowa na wymiar to skuteczna ochrona przed insektami, pyłkami oraz zabrudzeniami z zewnątrz. Charakteryzuje ją prosty montaż, wysoka jakość siatki, a ramy moskitiery ramkowej dostępne w różnych kolorach. Moskitiery na wymiar sprawdzają się nie tylko w letnie, upalne dni. Z powodzeniem można użytkować je przez cały rok, a dzięki temu, że są wykonane z wysokiej jakości materiałów, można użytkować je przez długie lata. Postaw na nowoczesne rozwiązania oferowane przez naszą firmę Olmark. Ciesz się wiosennym bądź letnim powietrzem przy otwartym oknie, bez konieczności martwienia się o komary i muszki. Oferowane przez nas moskitiery charakteryzują się bardzo wysoką skutecznością i hamują przedostawanie się pyłków, unoszących się w powietrzu, do wnętrz budynków, mimo że w budynku są otwarte okna. Funkcja ta sprawdza się zwłaszcza wiosną i latem, kiedy to w powietrzu unosi się mnóstwo pyłków z drzew i z różnego rodzaju krzewów. Dzięki temu, że moskitiera ramkowa nie ogranicza swobodnego przepływu powietrza, decydując się na pozostawienie otwartych okien, będą mogli Państwo w pełni cieszyć się świeżym powietrzem, tym samym będąc chronionym przed insektami i innymi owadami.

Porównanie powyższych systemów moskitier ramkowych

Moskitiera Ramkowa "Slim" - szczegóły systemu

Drobny profil moskitiery. Występuje w kolorach: biel, brąz i drewnopodobne. Moskitiera może być doposażona w siatki antyalergiczne. Ten system posiada także transparentną uszczelkę.

Ważne: Moskitiery w tym modelu są do Państwa wysyłane już złożone. Jedyne co trzeba zrobić samodzielnie to przykręcić haczyki mocujące

Istotne cechy systemu:

  1. Profil z: aluminium
  2. Montaż: bezinwazyjnie haczyki
  3. Zalety: profil o małym przekroju, estetyczna, nie odstaje od ramy okna
Moskitiery Ramkowe Slim Więcej o moskitierach ramkowych „Slim”

Kliknij, by poznać dostępne tkaniny, szerszy opis i wycenę

Moskitiery Ramkowe HD Więcej o moskitierach ramkowych „HD”

Kliknij, by poznać dostępne tkaniny, szerszy opis i wycenę

Moskitiera Ramkowa "HD" - szczegóły systemu

To wersja moskitiery z profilem aluminiowym w kolorze bieli, brązu i drewnopodobnych. Jej wyróżnikiem w stosunku do modelu „Slim” jest większa wytrzymałość profilu na wygięcia. Ma to znaczenie szczególnie w wypadku większych rozmiarów moskitiery. Może być opcjonalnie wyposażona w siatkę antyalergiczną.

Ważne: Moskitiery w tym modelu są do Państwa wysyłane już złożone. Jedyne co trzeba zrobić samodzielnie to przykręcić haczyki mocujące

Istotne cechy systemu:

  1. Profil z: aluminium
  2. Montaż: bezinwazyjnie haczyki
  3. Zalety: profil wytrzymalszy na wygięcia