Zasłony

Zasłony na wymiar

Odpowiednio dobrane zasłony łagodzą klimat pomieszczenia, a także sprawiają, że staje się ono przytulne oraz ciepłe.
Kiedyś stanowiły wyłącznie ochronę przed światłem, obecnie to przede wszystkim element dekoracyjny, który dopasowany do nowoczesnego lub tradycyjnego stylu, pozwala na podkreślenie unikalnego charakteru pomieszczenia.
Zasłony można upinać według własnej fantazji, komponować z firanami lub bez. Krótkie albo długie, proste i marszczone, z kokardami, spinkami czy falbanami, nie ma znaczenia, dzięki nim można nadać pomieszczeniu całkiem nowego wyglądu oraz charakteru. Doskonale prezentują się także w towarzystwie dostępnych w sklepie Olmark rolet rzymskich i austriackich. Dzięki temu, że wykonane są z tych samych tkanin można swobodnie komponować te produkty.
Bogata oferta dostępnych w sklepie tkanin pozwala na zabawę kolorem oraz stylem zasłon. Szeroki wachlarz dostępnych kolekcji i wzorów materiałów daję wręcz nieograniczoną możliwość kompozycji. Dzięki zasłonom w łatwy i szybki sposób można odmienić wizerunek pomieszczenia.
Wszystkie prezentowane zasłony są wykonywane na wymiar podany przez klienta, dzięki temu będą pasowały do każdego rozmiaru okna. Możesz zamówić zasłony wieszane na kółkach, szelkach, taśmie oraz na kanale z grzywką. W przypadku problemów z wymierzeniem wybranego mocowania czy zawieszenia wystarczy zapytać – chętnie pomogę. Oferowane zasłony podlegają 24 miesięcznej gwarancji, dzięki temu klienci sklepu Olmark mają pewność otrzymania gotowego, wykonanego wysokiej jakości materiałów produktu.

Czytaj więcej...