Wczytuję dane...

Moskitiery plisowane

Moskitiery plisowane na wymiar | sklep internetowy Olmark

Sortuj według:
Moskitiera plisowana na wymiar

Plisowana moskitiera od Olmark

Moskitiera plisowana to bardzo modny obecnie system moskitier, w którym siatka, podobnie jak w roletach plisowanych, układa się w zygzak/harmonijkę. Dzięki temu plisa po rozłożeniu nie zajmuje dużo miejsca i nie hamuje przepływu światła dziennego. Można montować ją nawet na małych balkonach, ponieważ nie potrzebujemy miejsca na ruchome skrzydło, tak jak to ma miejsce w przypadku moskitiery drzwiowej. Zastosowany system mocujący umożliwia zasłonienie nawet bardzo dużego okna, ponieważ maksymalna szerokość moskitiery plisowanej wynosi 400 cm, a maksymalna wysokość to 270 cm. Dostępność moskitier plisowanych w tak wielu rozmiarach sprawia, że coraz więcej osób decyduje się na ich kupno.

Moskitiery plisowane są wygodne do transportu. W przeciwieństwie do standardowych moskitier w ramie, te składa się na miejscu u klienta. Są stosunkowo proste w montażu, który można przeprowadzić poprzez przekręcenie lub przyklejenie. Moskitiera plisowana dostępna jest w wielu kolorach i wzorach drewnopodobnych, a siatka i profile są odporne na warunki atmosferyczne. Bez problemu dopasują Państwo kolor moskitier plisowanych do fasady budynku. System ten ze względu na swoją uniwersalność i prostotę budowy może zasłaniać okna tarasowe, tradycyjne i inne. Jest więc bardzo uniwersalny. Nic dziwnego, że na rynku cieszy się tak dużą popularnością. W naszej ofercie znajdą Państwo wysokiej jakości moskitiery plisowane, stanowiące doskonałe zabezpieczenie przed insektami.

Plisowane moskitiery doskonałym uzupełnieniem każdego pomieszczenia

Montaż moskitiery plisowanej pozwoli na nowo cieszyć się świeżym powietrzem w swoim domu. W wielu przypadkach tak prosta rzecz, jak otwarcie okna, wiąże się z nieprzyjemnymi konsekwencjami w postaci insektów i owadów wewnątrz domu. To najczęściej zdarza się wiosną i latem, jednak jesienią i zimą moskitiera plisowana tarasowa może okazać się równie pomocna. Jest ona także doskonałym zabezpieczeniem przed zanieczyszczeniami m.in. w postaci liści drzew, traw czy pyłków. Co ważne, nie ogranicza funkcjonalności drzwi okiennych.

Moskitiera plisowana jest doskonałym uzupełnieniem każdego pomieszczenia. Sprawdzi się zarówno w domu, jak i w mieszkaniu. Niezależnie od tego, czy mieszkamy w środku lasu, czy w ścisłym centrum miasta – w sezonie letnim trudno ochronić dom przed insektami. Ekonomicznym i niezwykle praktycznym rozwiązaniem jest zastosowanie moskitiery plisowanej. Choć zwyczaj ten przywędrował do Polski stosunkowo niedawno, to z roku na rok coraz więcej osób decyduje się na skorzystanie z tego rozwiązania, tym bardziej że moskitiera plisowana sprawdza się w przypadku okien tarasowych i tradycyjnych. Sklep Olmark oferuje moskitiery plisowane na wymiar. Przed złożeniem zamówienia prosimy więc Państwa o wykonanie dokładnych wymiarów swoich okien, zwłaszcza jeśli są to okna w niestandardowych wymiarach, tak aby moskitiera plisowana z Olmark, została odpowiednio dopasowana do ich wymiarów. Warto również wspomnieć, że moskitiera plisowana zapewnia odpowiednią cyrkulację powietrza. Została zaprojektowana tak, aby możliwie jak najmniej blokować dopływ naturalnego światła słonecznego i nie ograniczać swobodnego przepływu powietrza. Dodatkowym atutem moskitiery plisowanej jest to, że plisowaną siatkę łatwo się czyści. W mikroskopijnych oczkach siatki gromadzi się bród, który bez problemu usunąć możemy za pomocą ściereczki z odrobiną mydła. Tylko tyle wystarczy, aby moskitiera plisowana prezentowała się jak nowa.

Moskitiery plisowane znane są przede wszystkim ze względu na swoją praktyczność. Ich wielofunkcyjność sprawia, że doskonale sprawdzą się zarówno na dużym tarasie, jak i w małym oknie balkonowym. Można przytwierdzić ją do futryny drzwiowej lub do fasady budynku. Ma ona bardzo elegancki wygląd, dzięki czemu oprócz funkcji praktycznej, będzie pełnić także funkcję dekoracyjną. Dzięki temu, że jest dostępna w wielu wzorach i kolorach drewnopodobnych, bez problemu dopasują ją Państwo do estetyki panującej w Państwa domu. Jej elegancki wygląd bez problemu wpasuje się w klimat panujący na balkonie, tarasie i w ogrodach zimowych. Moskitiera plisowana wraz z prowadnicą zajmują niewiele przestrzeni, a montaż moskitiery jest niezwykle prosty. Zastosowany system mocujący umożliwia zamontowanie moskitiery nawet na oknach o niestandardowych wymiarach.

Moskitiera plisowana na drzwi balkonowe

Siatka oraz rama moskitiery plisowanej są odporne na trudne warunki atmosferyczne, dzięki czemu z powodzeniem moskitierę plisowaną użytkować możemy przez cały rok. Siatka w prowadnicą zajmują niewiele przestrzeni, a ich użytkowanie jest niezwykle wygodne i komfortowe. Moskitierę możemy zamontować na każdego typu drzwiach, nawet na tych o niestandardowych wymiarach. Moskitiera plisowana doskonale sprawdza się na oknie balkonowym, które szczególnie w sezonie letnim, często zostawiamy otwarte, w celu wywietrzenia mieszkania. Plisowana siatka umożliwia prawidłową cyrkulację powietrza, dzięki czemu mimo zasuniętej moskitiery, będą mogli Państwo cieszyć się świeżym powietrzem, bez obaw, że do wnętrza domu przedostaną się insekty bądź zanieczyszczenia z zewnątrz. Moskitier plisowanych używają nie tylko mieszkańcy domów, lecz także bloków, którzy również zmagają się z uporczywymi owadami. Moskitiera plisowana sprawdza się przy każdego typu drzwiach balkonowych. To kompaktowe rozwiązanie zaprojektowane zostało z myślą o wygodzie użytkowania oraz czyszczenia, bo plisowaną siatkę wystarczy przetrzeć wodą z odrobiną mydła.

Moskitiera plisowana tarasowa – jakościowe moskitiery plisowane od Olmark

Aby móc w pełni cieszyć się letnim dniem bez uporczywych owadów, warto zastanowić się nad kupnem standardowych moskitier, bądź moskitier plisowanych, które nie ograniczają przepływu powietrza. Moskitiera plisowana tarasowa to kompletne rozwiązanie zaprojektowane z myślą o wygodzie użytkownika. Co prawda w oczkach siatki gromadzi się bród, należy ją regularnie czyścić. Wystarczy jednak ściereczka z odrobiną mydła, aby moskitiera plisowana tarasowa prezentowała się jak nowa. Z tego względu moskitiery plisowane z powodzeniem służą przez wiele sezonów, przy niewielkim nakładzie pracy nad ich konserwacją.

Darmowy poradnik o roeltach - Olmark