Wczytuję dane...

Rolety bezinwazyjne mini

Mini Rolety na wymiar | Sklep internetowy Olmark

Sortuj według:

Mini Rolety na wymiar z prowadzeniem żyłkowym

O roletach mini z żyłką w sklepie Olmark

Roletki – bo tak często są zwane mini rolety – mają sporą rzeszę zwolenników, ponieważ dla wielu tym co w rolecie najistotniejsze to dobra cena i w miarę dobre zasłaniania okien. Oferowane w tym miejscu systemy mini rolet o oferują znacznie więcej przy zachowaniu wciąż przystępnej ceny.

Mini roleta z żyłka na wymiar

W pierwszej kolejności należy zaznaczyć, iż powyższe rolety dysponują dostępem do zupełnie innych kolekcji tkanin. Dlatego koniecznie trzeba zapoznać się z każdą z nich wchodząc do karty produktu i przeglądając galerię tkanin dostępnych dla poszczególnego rodzaju mini rolet tkanin. Każdy z oferowanych w sklepie wystroj-okien.pl rodzajów rolet mini z posiada w standardzie żyłkę prowadzącą. Ta praktyczna funkcja pomaga skutecznie zasłania powierzchnię szyb także po uchyleniu okna.Oferowane systemy mają możliwość montażu na oknach z wywietrznikami. Warto jednak upewnić się u sprzedawcy co do szczegółów tych możliwości ponieważ nie każde okno z wywietrznikiem jest takie samo, to zaś sprawia , że konieczność upewnienia się, iż na naszym oknie można z powodzeniem je zamontować staje się niezbędna.

By zapoznać się ze szczegółowym zestawieniem warto skorzystać porównywarki znajdującej się w tym menu. Wystarczy kliknąć niebieski napis: „dodaj do porównania” pod produktami, które chcemy zestawić, a następnie kliknąć zielony przycisk z napisem: „Pokaż wyniki porównania”. Dzięki temu wyświetli się tabela wskazująca wiele istotnych cech technicznych charakterystycznych dla danej rolety. Fakt, iż wyświetla się je zbiorczo w tabeli bardzo ułatwia porównanie i odszukanie produktu którego parametry najbardziej państwu będą odpowiadać. Do najistotniejszych różnic i indywidualnych zalet poszczególnych systemów należy zaliczyć fakt iż mogą być one wyposażone w różne kolekcje tkanin i warto zapoznać się z każdą indywidualnie. Poza tym warto wskazać na poniższe kwestie.

Porównanie powyższych systemów mini rolet z żyłką

Mini rolety z żyłką "Microllo" - szczegóły systemu

To bardzo dobry stosunek jakości do ceny. Możliwość montażu na oknach z wywietrznikami za pomocą przyklejanej płytki lub wydłużanych haczyków bezinwazyjnych. Nie sposób pominąć dostępu w tej wersji mini rolet do tkanin podgumowanych dających 100% zaciemnienia: „Blackout”, "Dimout" oraz „Silver”

Istotne cechy systemu:

  1. Mechanizm: koralikowy
  2. Montaż: bezinwazyjne haczyki na ramę
  3. Zalety: świetna jakość, możliwość montażu na niektórych oknach z wywietrznikiem
Mini roleta na ramę okna Microllo Więcej o mini roletach "Microllo"

Kliknij, by poznać dostępne tkaniny, szerszy opis i wycenę

Mini roleta na ramę okna Vegas 

Kliknij, by poznać dostępne tkaniny, szerszy opis i wycenę

Mini rolety z żyłką "Vegas" - szczegóły systemu

Roleta ta wprowadza ona innowacyjne prowadzenie żyłki za materiałem rolety, to zaś mocno poprawia jej estetykę. System „Vegas” doposażono m.in. w kolekcję podgumowaną dającą 100% zaciemnienia o nazwie „Maroco”. Co istotne ta roleta może być przykręcana do ramy okna.

Istotne cechy systemu:

  1. Mechanizm: koralikowy
  2. Montaż: inwazyjny lub bezinwazyjne haczyki na ramę
  3. Zalety: żyłka prowadzona za tkaniną, możliwość przykręcenia rolety