Rolety Mini

Mini Rolety na wymiar


O mini roletach

Roletki – bo tak często są zwane mini rolety – mają sporą rzeszę zwolenników, ponieważ dla wielu tym co w rolecie najistotniejsze to dobra cena i w miarę dobre zasłaniania okien. Oferowane w tym miejscu systemy mini rolet o oferują znacznie więcej przy zachowaniu wciąż przystępnej ceny.

W pierwszej kolejności należy zaznaczyć, iż powyższe rolety dysponują dostępem do zupełnie innych kolekcji tkanin. Dlatego koniecznie trzeba zapoznać się z każdą z nich wchodząc do karty produktu i przeglądając galerię tkanin dostępnych dla poszczególnego rodzaju mini rolet tkanin.

Każdy z oferowanych w sklepie wystroj-okien.pl rodzajów rolet mini z posiada w standardzie żyłkę prowadzącą. Ta praktyczna funkcja pomaga skutecznie zasłania powierzchnię szyb także po uchyleniu okna.Oferowane systemy mają możliwość montażu na oknach z wywietrznikami. Warto jednak upewnić się u sprzedawcy co do szczegółów tych możliwości ponieważ nie każde okno z wywietrznikiem jest takie samo, to zaś sprawia , że konieczność upewnienia się, iż na naszym oknie można z powodzeniem je zamontować - staje się kończenia.

By zapoznać się ze szczegółowym zestawieniem warto skorzystać porównywarki znajdującej się w tym menu. Wystarczy kliknąć niebieski napis: „dodaj do porównania” pod produktami, które chcemy zestawić, a następnie kliknąć zielony przycisk z napisem: „Pokaż wyniki porównania”. Dzięki temu wyświetli się tabela wskazująca wiele istotnych cech technicznych charakterystycznych dla danej rolety. Fakt, iż wyświetla się je zbiorczo w tabeli bardzo ułatwia porównanie i odszukanie produktu którego parametry najbardziej państwu będą odpowiadać.


Porównanie powyższych systemów

Mini Roleta „Micro” – bardzo dobry stosunek jakości do ceny. Możliwość montażu na oknach z wywietrznikami za pomocą przyklejanej płytki. Nie sposób pominąć dostępu w tej wersji mini rolet do tkanin podgumowanych dających 100% zaciemnienia: „Blackout” oraz „Silver”

Mini Roleta „Vegas” – wprowadza ona innowacyjne prowadzenie żyłki za materiałem rolety, to zas mocno poprawiąjej estetykę. System „Vegas” doposażono m.in. w kolekcję podgumowaną dającą 100% zaciemnienia o nazwie „Maroco”. Co istotne ta roleta może być przykręcana do ramy okna.

Poniższy, krótki film zawiera zestawienie rolet "Mini".


Instrukcja pomiaru i montażu.

Każda roleta po wejściu do jej karty produktu prezentuje odpowiednią dla niej instrukcje pomiaru i montażu. Poniższe filmy instruktażowe wskazują jak owe instrukcje odnaleźć.

Gdzie znajdują się instrukcje pomiaru do poszczególnych rolet? Gdzie szukać instrukcji montażu?Jak dokonać wyceny ?

Czytaj więcej