Wczytuję dane...

Rolety do okien skośnych, łukowych, nietypowych

Sortuj według:

Rolety na okna nietypowe, na wymiar

Prezentowane rolety przystosowane są do montażu na oknach o różnych kształtach. Ich poszczególne właściwości sprawiają, że rolety stabilnie trzymają się miejsc montażowych i zapewniają nieprzezroczystą osłonę okien.

Rolety do okien trójkątnych

Roleta na okno trójkątne

Do osłony okien trójkątnych proponujemy wygodne rolety plisowane. Mechanizm ich rozwijania przystosowany jest do nieregularnych kształtów okna, a wygodne uchwyty pozwalają na swobodną regulację wysokości położenia rolety. Osłony stworzone są z wytrzymałych materiałów, które odporne są na wielorazowe składanie rolety, a jednocześnie pozwalają na dokładne osłonięcie szyby o nieregularnym kształcie. Rolety nie zaginają się w nieodpowiednich miejscach i pozwalają na łatwe czyszczenie ich powierzchni. W zależności od wybranego rodzaju rolety plisowanej może być ona rozwijana za pomocą uchwytu, sznurka, czy wygodnego łańcuszka.

Jak zasłaniać okna trapezowe?

Przez swój nieregularny kształt okna trapezowe wymagają dobrania odpowiedniego rodzaju rolety. Prezentowane osłony plisowane dostosowywane są do rozmiarów okien zgłaszanych przez użytkownika, przez co dokładnie osłaniają całą ich powierzchnię. Dzięki regulacji rozwijania rolety użytkownik ma wpływ na ilość promieni słonecznych, które przedostają się do wnętrza. Sam produkt przymocowany jest do ramy okna trapezowego za pomocą wytrzymałych rynien stałych, które zapewniają stabilne przyleganie do okna nawet przy dużej częstotliwości korzystania z produktu. Bardzo istotne jest także, że rolety plisowane do okien trapezowych gwarantują osłonę szyby nawet w najwęższych jej miejscach.

Warto przeczytać: Rolety na okna trójkątne, skośne, trapezowe i inne nietypowe.

Systemy osłonowe do okien okrągłych i łukowych

Uniwersalny materiał, a także łatwe nadawanie kształtów sprawiają, że plisy znajdują zastosowanie także przy oknach okrągłych i z łukami. Rynny wyposażone zostały w specjalne zabezpieczenia, które dodatkowo chronią plisy przed niechcianą zmianą położenia w czasie użytkowania.

Roleta na okno łukowe

Roletą można zasłonić dowolną część okna, a ponieważ przygotowywana jest zgodnie z wymiarami okien wskazanymi przez zleceniodawcę, szczelnie pokrywa całą powierzchnię okien po pełnym jej rozłożeniu. Zarówno składanie, jak i rozkładanie harmonijki jest proste, a fabrycznie wyprofilowane zgięcia nie rozchodzą się, chroniąc tym samym przed problemami w użytkowaniu rolety.

Co z żaluzjami do okien o nietypowych kształtach?

Okna o nieregularnych kształtach mogą być także osłaniane przez żaluzje z lamelą 25 mm. Wykonane z drewna lub aluminium materiały dają swobodę użytkownikowi we wpuszczaniu określonej ilości światła do pomieszczenia. Podobnie, jak w przypadku plisy żaluzje przystosowywane są do kształtu okna, a ich design wpisuje się zarówno w nowocześnie, jak i klasycznie urządzone pomieszczenia. Solidne elementy montażowe oraz łatwy mechanizm składania żaluzji pozwalają na wieloletnie wykorzystywanie ich do osłony okien o nieregularnych kształtach.

Jeśli potrzebujesz rolet do okien o nietypowych kształtach zadzwoń lub napisz:
Tel.: + 48 603 404 650
e-mail: sklep@wystroj-okien.pl

Darmowy poradnik o roeltach - Olmark