Wczytuję dane...

Verticale Szczecin

W szerokim asortymencie sklepu Olmark znajdą Państwo niezwykle gustowne przesłony okienne, w tym praktyczne i nowoczesne verticale.

Verticale Szczecin

Szczecin, tak jak Olmark, stawia na praktyczny wymiar verticali

Aby przesłona okienna mogła spełniać doskonale swoje zadania, powinna być wykonana z wysokiej jakości tkanin i solidnych komponentów. W Olmark znajdą Państwo wyłącznie doskonałe i sprawdzone rozwiązania przesłonowe, które posłużą Państwu przez wiele lat. Oferujemy żaluzje pionowe, które w słoneczne i wakacyjne dni uchronią wnętrze przed wysoką temperaturą, niwelując wpadające do wnętrza światło słoneczne. Z kolei dzięki aż 4 wariantom zwijania verticali w pochmurny dzień mogą Państwo odsłonić okno, odpowiednio doświetlając pomieszczenie.

Sklep Olmark to miejsce, w którym zamówią Państwo przesłony okienne na wymiar, dzięki czemu z łatwością dopasujecie żaluzje pionowe do kształtu i rozmiaru okna. Warto również wspomnieć o sprawnym i łatwym montażu oferowanych przez nas verticali. Możecie Państwo zamontować je na ścianie lub suficie, by w ten sposób zoptymalizować aranżację wnętrza. Pionowe żaluzje to także doskonałe rozwiązanie, kiedy dysponujemy dużą przeszkloną powierzchnią. Warto połączyć kilka przesłon w jedną, a swobodnie zwisające lamele zamaskują miejsce ich styku. W ten sposób otrzymujemy niezwykle praktyczną żaluzję pionową rozciągającą się na dużą szerokość. Jak widzimy, w sklepie Olmark znajdą Państwo niezwykle funkcjonalne verticale. Szczecin zapewne docenia tego typu rozwiązania.

Dlaczego m.in. mieszkańcy Szczecina doceniają nowoczesny design verticali?

Nie tylko funkcjonalne właściwości oferowanych przez nas pionowych żaluzji wpływają na fakt, że dziś coraz więcej osób wybiera tego typu rozwiązania przesłonowe. To także nowoczesna stylistyka verticali, która urzeka prostotą formy, oszczędnością wyrazu, a przy tym za pomocą estetycznych lameli wprowadza do wnętrza wyjątkowy design.

W sklepie Olmark oferujemy Państwu niezwykły wybór wzorów, kolorów i faktur tkaniny, które umieściliśmy w gustownych kolekcjach. W łatwy sposób mogą Państwo wybrać preferowaną barwę, wzór czy poziom zaciemnienia lameli i tym samym stworzyć wyjątkowe i jedyne takie verticale. Szczecin wciąż prężnie się rozwija, tu dawne budynki z czerwonej cegły łączą się z nowoczesną architekturą. Być może dlatego mieszkańcy tego miasta, tak jak Olmark, cenią grę z estetyką, łączność klasyki z nowoczesnością. Zapraszamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą verticali, które z pewnością zaskoczą miłośników klasycznych rozwiązań, jak i zwolenników nowoczesnego designu.

Darmowy poradnik o roeltach - Olmark