Wczytuję dane...
Gwarancja dopasowania

NA CZYM POLEGA PROMOCJA „GWARANCJA DOPASOWANIA”

Poniżej zamieszczono najważniejsze informacje dotyczące zasad korzystania z promocji:

  1. udział w Promocji jest dobrowolny - sam decydujesz, czy chcesz w niej wziąć udział
  2. Promocja obowiązuje dla zakupów dokonanych w naszym sklepie internetowym od dnia 01 lutego 2020 roku do dnia 31 grudnia 2020 roku.
  3. Promocja dotyczy wyłącznie rolety lub rolet dostępnych w naszym sklepie internetowym i objętych Promocją - rolety objęte Promocją są odpowiednio oznaczone na stronie sklepu internetowego w ich opisie (ikona + opis Gwarancja dopasowania).
  4. Warunkiem udziału w Promocji jest dokonanie przez Uczestnika w okresie trwania Promocji zakupu w naszym sklepie internetowym rolety lub rolet objętych Promocją za kwotę co najmniej 300,00 zł brutto (do tej kwoty nie wliczamy kosztów dostawy).
  5. Uczestnik spełniający warunki Promocji otrzymuje bez dodatkowych kosztów (poza kosztami odesłania rolety do Organizatora) prawo do jednokrotnego zwężenia przez Organizatora 1 (jednej) sztuki zakupionej rolety o wartość podaną przez Uczestnika nie większą jednak niż 4 cm w stosunku do pierwotnej szerokości.
  6. Promocja nie obejmuje wymiany rolety ani innych jej komponentów na nową – w ramach Promocji Organizator skraca roletę odesłana przez Uczestnika, a nie wymienia jej na nową.
  7. Uczestnik ma prawo skorzystać z promocji jednokrotnie w danym roku kalendarzowym i do 1 (jednej) sztuki zakupionej rolety w danym roku kalendarzowym obowiązywania Promocji.
  8. Uczestnik Promocji może zgłosić chęć skorzystania z Promocji w terminie 14 dni od dnia otrzymania rolety poprzez kontakt w tej sprawie z Organizatorem korzystając z formularza kontaktowego udostępnionego na stronie Sklepu Internetowego, mailowo na adres sklep@wystroj-okien.pl lub pisemnie na adres: al. Warszawska 227B, 39-400 Tarnobrzeg.

Pełne informacje o zasadach promocji „Gwarancja Dopasowania” znajdziesz w regulaminie promocji dostępnym tutaj: https://wystroj-okien.pl/regulamin-gwarancji-dopasowania