Wczytuję dane...

Poszewki

Poszewki dekoracyjne na wymiar | sklep internetowy Olmark

Sortuj według:

Poszewki na wymiar

O poszewkach dekoracyjnych w ofercie sklepu Olmark

Nic tak nie uzupełnia dekoracji pomieszczenia jak poduszki. Mogą swobodnie leżeć na kanapie czy łóżku lub być starannie ułożone. Doskonale też sprawdzają się w kuchni na ławie czy stołku. Ułożenie poduszek zależy od fantazji i inwencji osoby komponującej wnętrze. Jednak kiedy planuje się odmienić wygląd pomieszczenia pozostaje problem koloru czy wzoru poduszek. Dzięki poszewkom na wymiar można zająć się tym w bardzo łatwy sposób, niezależnie od ich wielkości i kształtu.

Poszewki na wymiar

Wykonane z materiałów gładkich lub w fantazyjne wzory nadadzą pomieszczeniu nowy styl oraz unikalny charakter. Poszewki znajdujące się w ofercie tego sklepu są wykonane dokładnie z tych samych materiałów co rolety oraz zasłony. Dzięki temu można je w łatwy sposób skomponować je z odświeżonym wystrojem wnętrza.

Bogaty wybór kolorów oraz różnorodność wzorów pozwala na znalezienie materiału poszewki dopasowanego idealnie do preferencji oraz potrzeb najbardziej wymagających klientów. Poduszka to nie tylko element dekoracyjny, ale może pełnić także funkcję podpórki pod głowę. Wszystkie produkty wykonane są na zamówienie, na podstawie wymiarów podanych przez klienta. Staranne wykonanie oferowanych produktów oraz wysokiej jakości oferowane na stronie internetowej materiały, sprawia też wszyscy klienci otrzymują 2 lata gwarancji na oferowane w sklepie poszewki na poduszki. Atrakcyjna cena owych poszewek, pozwala na odmianę własnego wnętrza w bardzo korzystny cenowo sposób.