Wczytuję dane...

Żaluzje miętowe

Wysokiej jakości miętowe żaluzje zadbają o prywatność domowników

Od wielu lat żaluzje zdobią przeszklenia wielu biur, gabinetów czy mieszkań zlokalizowanych w ruchliwych dzielnicach. Wynika to z tego, iż przesłony te doskonale łączą w sobie funkcję przesłonową z jednoczesną dbałością o prywatność osób przebywających w pomieszczeniu.

Żaluzje miętowe

Dzięki elastycznemu sposobowi regulacji światła możemy dostosować pozycję lameli do swoich preferencji: zupełnie przesłonić szybę, zapewnić lekki i przyjemny światłocień czy doświetlić wnętrze poprzez ustawienie lameli w pozycji poziomej lub poprzez zwinięcie przesłony. Pionowe lamelki zapewnią komfortowe warunki pracy czy odpoczynku, zadbają o dobre samopoczucie podczas słonecznego dnia, ale jednocześnie mogą Państwo cieszyć się intymnością domowego ogniska lub prywatnością w pracy.

Skoro już wspomnieliśmy o możliwościach regulacji miętowych żaluzji od Olmark, warto także podkreślić, że w naszym sklepie internetowym mogą Państwo również zamówić przesłony o preferowanej stronie sterowania. Zdarza się tak, ze specyfika pomieszczenia, umeblowania blokuje nam dostęp do mechanizmu sterowania. W Olmark doskonale rozumiemy, że jedynie szerokie możliwości wyboru odpowiednich mechanizmów i systemów stanowią gwarancję 100% dopasowania żaluzji do budowy okna, wystroju wnętrza czy Państwa preferencji.

Co więcej, w naszym katalogu znajdą Państwo również żaluzje miętowe o różnorodnym sposobie montażu. Mogą Państwo wybrać, czy chcą, aby żaluzja mieściła się na ramie okiennej, czy zamówić produkt montowany inwazyjnie na ścianie lub suficie. Oczywiście warto dostosować sposób montażu nie tylko do aranżacji czy budowy okna, ale również pod kątem wielkości samej miętowej żaluzji. Szczegółowe informacje na ten temat znajdą Państwo w specyfikacjach danego produktu, które znajdują się na naszej stronie internetowej.

Estetyczne żaluzje miętowe w bogatej ofercie sklepu Olmark

Miętowe żaluzje to doskonałe uzupełnienie niemal każdego wnętrza. Oczywiście, wielu osobom kojarzą się jedynie z wiejskimi, sielskimi i rustykalnymi stylizacjami, które silnie akcentują nawiązania do natury. Jednak pastelowy kolor mięty połączony z nowoczesnymi czerniami czy szarościami także z pewnością będzie zachwycał nie tylko domowników, ale również gości czy przechodniów. Jest to także kolor często wybierany do przesłonięcia okien w pokoju dziecięcym, gdzie tak ważne jest uzupełnienie aranżacji o stonowane, ale jednocześnie przyjemną i przytulną kolorystykę.

Żaluzje miętowe, nawet podczas pełnego przesłonięcia okna przez lamele, nie zdominują przestrzeni, stając się niejako cichym bohaterem aranżacji. Ze względu na swoją delikatną barwę doskonale uzupełniają białe ramy okienne, tak popularne w naszych wnętrzach. Aby jeszcze mocniej komponowały się z Państwa przeszkleniami, zadbaliśmy o to, by osprzęt przesłony, tj. rynny i sznurki były w kolorze zbliżonym do miętowych lameli. W ten sposób mogą Państwo bez problemu skomponować całościowy wygląd żaluzji. Zachęcamy do zapoznania się z szerokim asortymentem sklepu Olmark, w którym znajdą Państwo solidne produkty, które przez wiele lat będą zdobić okna i przeszklenia.Niestety nie znaleziono produktu!

1. Sprawdź poprawność zapytania i spróbuj ponownie.
2. Ogranicz szukane słowa do jednego lub dwóch.
3. Podaj ogólną nazwę produktu, którego szukasz. Później będziesz mógł ograniczyć wyniki wyszukiwania korzystając z zaawansowanych filtrów.