Wczytuję dane...

Verticale Kielce

W sklepie Olmark mogą Państwo zamówić nie tylko niezwykle estetyczne przesłony na wymiar, ale także z pewnością zaskoczymy Państwa tak bogatą ofertą funkcjonalnych verticali.

Verticale Kielce

Verticale – Kielce, tak jak Olmark, wybierają estetykę na najwyższym poziomie

Oferujemy Państwu pionowe żaluzje, które sprawdzą się niemal w każdym wnętrzu. Aby każdy nasz Klient znalazł w naszym sklepie idealną przesłonę okienną, z wielką dbałością stworzono aż kilkanaście gustownych kolekcji. Każda z nich zawiera nie tylko wysokiej jakości trwałe tkaniny, ale także różnorodne wzornictwo i pełną paletę barw. Z pewnością oferowane przez nas verticale sprawdzą się zarówno w nowoczesnym wnętrzu, jak i w przytulnej klasycznej aranżacji. Zachęcamy do zapoznania się z naszym szerokim asortymentem wzorów i kolorów. Być może nasze żaluzje pionowe staną się dla Państwa inspiracją?

W Olmark nie tylko wybiorą Państwo barwę i fakturę tkaniny czy jej wzór, ale również mogą zdecydować o wariancie zwijania żaluzji pionowej czy o poziomie zaciemnienia lameli. Każda z przesłon to produkt na wymiar, więc mają Państwo pewność, że będzie to przesłona okienna w pełni dopasowana do Państwa potrzeb.

Nowoczesne verticale są doceniane m.in. w Kielcach za szerokie możliwości montażu

W naszym sklepie internetowym nie tylko oferujemy Państwu piękne i designerskie pionowe żaluzje, ale przede wszystkim praktyczne przesłony okienne, których możliwości montażu i funkcjonalnego wykorzystania zaskoczą niejednego miłośnika tego typu rozwiązań.

Oferowane przez nas verticale można zamontować na ścianie czy suficie. Z tego też powodu często widzimy je w kieleckich biurach czy gabinetach, gdyż z łatwością dostosują się do dużych przeszklonych powierzchni obecnych w tego typu pomieszczeniach. Takie verticale mogą zasłonić powierzchnię nawet do 400 cm wysokości. Do tego, pionowe lamele, któe swobodnie zwisają, doskonale zamaskują miejsce łączenia. Prosty montaż, wyjątkowa estetyka i praktyczność – oto nasze verticale? Kielce również cenią sobie takie połączenie. Zapraszamy do zapoznania się z naszym szerokim asortymentem żaluzji pionowych.

Darmowy poradnik o roeltach - Olmark