Wczytuję dane...

Rolety Plisowane

Rolety plisowane na wymiar | Sklep internetowy Wystrój Okien Olmark

Sortuj według:

Doskonałą alternatywę dla żaluzji okiennych stanowią rolety plisowane. W porównaniu do tradycyjnych przesłon, stanowią one także element dekoracyjny i są przy tym łatwiejsze do utrzymania w czystości. Rolety plisowane wybierane są nie tylko do mieszkań i domów, ale także pomieszczeń biurowych, ponieważ stanowią doskonałą ochronę przed światłem. Z powodzeniem sprawdzają się w ogrodach zimowych oraz przeszklonych werandach.

Rolety plisowane bezinwazyjne, na wymiar w szerokim asortymencie sklepu Olmark

rolety plisowane na wymiar

Warto podkreślić, że montaż rolet plisowanych jest niezwykle łatwy, co więcej, system montażu nie ogranicza swobody otwierania okna. W Olmark znajdą Państwo żaluzje plisowane dostępne w aż 4. wariantach montażu. Oferujemy zarówno roletę plisowaną przykręcaną do listwy przyszybowej, która świetnie będzie komponowała się z oknem, jak również żaluzję montowaną między listwami. Rolety plisowane na wymiar dostępne w naszym sklepie internetowym można także zamontować bezinwazyjnie do ramy okiennej za pomocą dodatkowych uchwytów. W Olmark znajdziecie Państwo także szeroki wybór rolet plisowanych na wymiar, które z powodzeniem zasłonią i ozdobią drzwi balkonowe.

Rolety plisowane – plisy okienne – są niezwykle funkcjonalnym rodzajem rolet okiennych. Wynika to z faktu, iż można nimi zasłaniać wiele partii szyby, zupełnie niezależnie, jak to widać na poniższych animacjach. Montaż plisy na oknie pozwala na ogromne możliwości związane nie tylko z regulacją zaciemnienia i wpadającego światła, ale też z lepszym komfortem doświetlania pomieszczeń, z jednoczesnym dbaniem o komfort związany z zachowaniem prywatności. Właściciele mieszkań parterowych, gabinetów itp., zapewne docenią możliwość zasłonięcia dołu szyby przy pomocy estetycznej plisy, przy jednoczesnym odsłonięciu górnej części okna. Takie rozwiązanie pozwala zachować prywatności i uniknąć wzroku gapiów z zewnątrz, a drugiej strony wpuści do pomieszczenia odpowiednią ilość światła słonecznego. Na podkreślenie zasługuje fakt, że plisowane rolety z asortymentu naszego sklepu cechują się niezwykle płynnym sterowaniem, by odkrycie odpowiedniej partii okna nie stanowiło problemu, nawet kiedy dysponujemy oknem, którego wymiar nie pozwalał nam dotychczas na łatwą i sprawną regulację wysokości plisy.

Rolety plisowane na wymiar - przesłony dopasowane do Twoich okien

Roleta plisa okienna na wymiar

Inną istotną zaletą rolet plisowanych jest fakt, iż jest to jeden z niewielu systemów, który śmiało można polecić do dekoracji i zasłaniania okien o nietypowych kształtach. Warto nadmienić, że w Olmark oferujemy Państwu plisowane rolety na wymiar, które z łatwością dopasujecie do okien o nietypowych kształtach czy tych, których wymiar odbiega od standardowych rozmiarów. Realizujemy indywidualne zamówienia na rolety plisy, które osłonią okna trapezowe, trójkątne, zaokrąglone, montowane na poddaszach i nie tylko. Poniżej zaprezentowano tylko kilka przykładów takich możliwości.

Plisy okienne tylko nadają wnętrzu nowy wygląd. Nie sposób tez pominąć informacji o niezwykle bogatej gamie dostępnych wzorów i kolorów tkanin. Obecnie to aż 57 kolekcji różnych materiałów, a liczba ta sukcesywnie się zmienia. Oferujemy Państwu plisy dostępne w wielu najmodniejszych kolorach i odcieniach. Każdego dnia dokładamy wszelkich starań, by znaleźli Państwo plisy, które sprawdzą się w każdym wnętrzu, będą estetyczne w każdym stylu. Co ważne, rolety plisowane to połączenie skuteczności żaluzji z eleganckim wyglądem zasłon. W naszym sklepie znajdą Państwo także plisy, które posiadają tzw. efekt firanki. Są to niezwykle nowoczesne i solidne wzorzyste tkaniny nawiązujące do wzornictwa klasycznych firan. Dzięki temu otrzymują Państwo niezwykle praktyczną przesłonę okienną, która wprowadzi do pomieszczenia domowe ciepło. Nie zapominajmy, że mogą Państwo wybrać także tkaninę pod kątem jej perłowych, ogniotrwałych właściwości, a także zachęcamy do zapoznania się z naszymi roletami plisowanymi, które nawiązują wzornictwem do plastra miodu. W Olmark doskonale rozumiemy, że plisa nie musi być nudna i monobarwna, dlatego dla miłośników atrakcyjnego wzornictwa przygotowaliśmy tak bogatą ofertę z roletami plisowanymi.

Sprawdź! Więcej na temat rolet plisowanych napisano tutaj: Rolety Plisowane - informacje

To, w jakim kolorze i wzorze jest plisa, jest niezwykle ważne, ale nie zapominajmy, że wartym uwagi jest też spory wybór profili w przeróżnych wersjach kolorystycznych, w tym anodowanych i drewnopodobnych. W Olmark dopasują Państwo nawet kolor komponentów do popularnych kolorów ram okiennych, by jeszcze lepiej zadbać o odpowiednie zamaskowanie części montażowych.

Niezawodne rolety plisowane zaciemniające na wymiar - praktyczna przesłona okienna

Roleta, plisa na wymiar

W szerokim asortymencie naszego sklepu znajdą Państwo funkcjonalne plisy okienne, które zapewnią odpowiedni komfort w nawet najbardziej nasłonecznionych pomieszczeniach. Warto wspomnieć, że Olmark oferuje Klientom możliwość wyboru stopnia zaciemnienia, od pełnego, bo sięgającego aż 100%, do słabego poziomu, który z kolei zapewni nam przyjemnie światłocienie we wnętrzu. Dzięki tej funkcji w łatwy sposób dopasują Państwo intensywność wpadających przez okno promieni słonecznych do specyfiki wnętrza, ulokowania okna. Wybór rolet plisowanych zaciemniających to również idealne rozwiązanie, kiedy chcemy zadbać o zdrowy i efektywny sen. Nawet w słoneczny dzień ochronią wnętrze przed promieniami słonecznymi, które nie zaburzą popołudniowej drzemki czy snu podczas letniej nocy.

Wiele osób obawia się, że w pełni zaciemniająca roleta plisowana sprawi, że pomieszczenie wyda się ponure lub mroczne. Nic bardziej mylnego. Dzięki naszemu intuicyjnemu katalogowi, mogą Państwo wybrać również stopień prześwitywania materiału, w ten sposób dopasowując poziom zaciemnienia wnętrza do swoich indywidualnych preferencji.

Nie zapominajmy, że plisy zaciemniające nie tylko chronią przez nadmiernymi promieniami, ale również przed nadmiernym wzrostem temperatury w pomieszczeniu. Jest to szczególnie ważne podczas upalnych dni lub gdy chcemy zadbać o odpowiednią temperaturę pokoju dziecięcego. Na uwagę zasługuje fakt, że roleta plisowana o poziomie zaciemnienia 100%, którą oczywiście znajdą Państwo w naszej ofercie, może do kilku °C obniżyć temperaturę panującą w pomieszczeniu. Tym samym możemy cieszyć się komfortowym wypoczynkiem nawet podczas upałów czy niezwykle słonecznych dni. Szczególnej uwadze polecamy montaż rolety plisowanej zaciemniającej, który polega na przykręceniu jej do listew przyszybowych. W ten sposób niwelujemy dopływ promieni słonecznych z boku lub dołu plisy okiennej. Serdecznie zapraszamy do poznania naszej bogatej oferty wysokiej jakości rolet plisowanych na wymiar.

Porównanie powyższych systemów rolet plisowanych

Rolety plisowane "New Cossi"- szczegóły systemu

System z nowoczesnym kształtem profili aluminiowych w wielu pięknych kolorach i wzorach - w tym drewnopodobnych. Profil tych plis ma kształt litery „U” i wczepia się w kostki montażowe dzięki czemu górny profil ma dodatkowe wsparcie w tym by nie zsuwał się w dół.

Istotne cechy systemu:

  1. Maksymalne wymiary: 130x250cm
  2. Montaż: na i między listwy oraz bezinwazyjnie na ramie okna
  3. Zalety: efektowny wygląd, rewelacyjna funkcjonalność
Roleta plisowana New Cossi Więcej o roletach plisowanych "New Cossi"

Kliknij, by poznać dostępne tkaniny, szerszy opis i wycenę

Roleta plisowana New Cossi ONE Więcej o roletach plisowanych "New Cossi ONE"

Kliknij, by poznać dostępne tkaniny, szerszy opis i wycenę

Rolety plisowane "New Cossi ONE"- szczegóły systemu

Zasadniczo ten model plis jest bardzo podobny do powyższego. Istnieje jedna ważna różnica między nimi. Mamy tu widoczną na sąsiednim zdjęciu różnice w kształcie profilu plisy,. Roleta New Cossi One ma profil przypominający literę „L”. Dzięki temu lepiej wyłoży się na listwach których powierzchnia nie jest płaska. Co więcej, w tym systemie mamy możliwość doposażyć polisę w magnes na górnej rynnie, który po zbliżeniu jej do kostek mocujących zaczepi i utrzyma ją na właściwej pozycji.

Istotne cechy systemu:

  1. Maksymalne wymiary: 130x250cm
  2. Montaż: na i między listwy oraz bezinwazyjnie na ramie okna
  3. Zalety: profil lepiej dostosowany do niektórych zaokrąglonych listew, opcja magnesu

Rolety plisowane "New Cossi ONE"- szczegóły systemu

Są to rolety dedykowane oknom połaciowym [dachowym]. To fuzja rolety plisowanej i dachowej. Posiada boczne prowadnice aluminiowe przykręcane do ramy okna, dzięki którym bardzo minimalizujemy boczny prześwit oraz efekt obwisania tkaniny plisowanej na oknie dachowym.

Istotne cechy systemu:

  1. Maksymalne wymiary: 130x180cm
  2. Montaż: między listwy okna dachowego
  3. Zalety: przystosowana do okien dachowych
Roleta plisowana do okien dachowych Cossi ONE SL Więcej o roletach plisowanych "Cossi ONE SL"

Kliknij, by poznać dostępne tkaniny, szerszy opis i wycenę

Galeria rolet plisowanych
Kliknij zdjęcie aby powiększyć fotografię.