Wczytuję dane...

Rolety Plisowane

Rolety plisowane na wymiar | Sklep internetowy Wystrój Okien Olmark

Sortuj według:

Rolety Plisowane na wymiar

O roletach plisowanych w ofercie sklepu Olmark

rolety plisowane na wymiar

Doskonałą alternatywę dla żaluzji okiennych stanowią rolety plisowane. W porównaniu do tradycyjnych przesłon, stanowią one także element dekoracyjny i są przy tym łatwiejsze do utrzymania w czystości. Rolety plisowane wybierane są nie tylko do mieszkań i domów, ale także pomieszczeń biurowych, ponieważ stanowią doskonałą ochronę przed światłem. Z powodzeniem sprawdzają się w ogrodach zimowych oraz przeszklonych werandach. Rolety plisowane są łatwe w montażu, świetnie komponują się pomiędzy listwami przyszybowymi oraz na nich samych. Rolety plisowane można także zamontować bezinwazyjnie na ramie okna za pomocą dodatkowych uchwytów. Dzięki temu, że rolety wykonywane są z materiałów o różnorodnych kolorach i wzorach można z powodzeniem dopasować je do każdego pomieszczenia. Nie tylko nadają wnętrzu nowy wygląd, ale również w zależności od stopnia przepuszczalności światła mogą też dzięki odpowiedniej barwie poprawiać samopoczucie. Rolety plisowane potocznie nazywane harmonijką dzięki swojej funkcjonalności oraz wygodzie użytkowania cieszą zainteresowaniem wielu klientów. Rolety plisowane to połączenie skuteczności żaluzji z eleganckim wyglądem zasłon. Wykonane na wymiar pasują nawet do okna o nietypowych wymiarach.

Roleta plisa okienna na wymiar

Rolety plisowane – plisy okienne – są niezwykle funkcjonalnym rodzaj rolet okiennych. Wynika to z faktu, iż można nimi zasłaniać wiele partii szyby zupełnie niezależnie jak to widać na poniższych animacjach. Montaż plis na okna pozwala na ogromne możliwości związane nie tylko relacją zaciemnienie i wpadającego światła, ale też z lepszym komfortem doświetlania pomieszczeń z jednoczesnym dbaniem o komfort związany z zachowaniem prywatności.

Właściciele mieszkań parterowych, gabinetów itp. Zapewne docenią możliwość zasłonięcia dolnej partii szyby przy jednoczesnym odsłonięciu górnej części okna. Takie rozwiązanie pozwala zachować prywatności i uniknąć wzroku gapiów z zewnątrz, a drugiej strony wpuści do pomieszczenia odpowiednią ilość światła słonecznego. Inną istotną zaletą rolet plisowanych jest fakt, iż jest to jeden z niewielu systemów, który śmiało można polecić do dekoracji i zasłaniania okien o nietypowych kształtach. Chodzi o okna trapezowe, trójkątne a także zaokrąglone montowane na poddaszach i nie tylko. Poniżej zaprezentowano tylko kilka przykładów takich możliwości. Nie sposób tez pominąć informacji o niezwykle bogatej gamie dostępnych kolekcji tkanin. Obecnie to aż 57 kolekcji różnych tkanin, al. liczba ta sukcesywnie się zmienia. Kolorystyka tkanin to jedno, ale ważnym jest też spory wybór profili w przeróżnych wersjach kolorystycznych, w tym anodowanych i drewnopodobnych.

Sprawdź! Więcej na temat rolet plisowanych napisano tutaj: Rolety Plisowane - informacje

Porównanie powyższych systemów rolet plisowanych

Rolety plisowane "New Cossi"- szczegóły systemu

System z nowoczesnym kształtem profili aluminiowych w wielu pięknych kolorach i wzorach - w tym drewnopodobnych. Profil tych plis ma kształt litery „U” i wczepia się w kostki montażowe dzięki czemu górny profil ma dodatkowe wsparcie w tym by nie zsuwał się w dół.

Istotne cechy systemu:

 1. Maksymalne wymiary: 130x250cm
 2. Montaż: na i między listwy oraz bezinwazyjnie na ramie okna
 3. Zalety: efektowny wygląd, rewelacyjna funkcjonalność
Roleta plisowana New Cossi Więcej o roletach plisowanych "New Cossi"

Kliknij, by poznać dostępne tkaniny, szerszy opis i wycenę

Roleta plisowana New Cossi ONE Więcej o roletach plisowanych "New Cossi ONE"

Kliknij, by poznać dostępne tkaniny, szerszy opis i wycenę

Rolety plisowane "New Cossi ONE"- szczegóły systemu

Zasadniczo ten model plis jest bardzo podobny do powyższego. Istnieje jedna ważna różnica między nimi. Mamy tu widoczną na sąsiednim zdjęciu różnice w kształcie profilu plisy,. Roleta New Cossi One ma profil przypominający literę „L”. Dzięki temu lepiej wyłoży się na listwach których powierzchnia nie jest płaska. Co więcej, w tym systemie mamy możliwość doposażyć polisę w magnes na górnej rynnie, który po zbliżeniu jej do kostek mocujących zaczepi i utrzyma ją na właściwej pozycji.

Istotne cechy systemu:

 1. Maksymalne wymiary: 130x250cm
 2. Montaż: na i między listwy oraz bezinwazyjnie na ramie okna
 3. Zalety: profil lepiej dostosowany do niektórych zaokrąglonych listew, opcja magnesu

Rolety plisowane "UTMA"- szczegóły systemu

Zasadniczą różnicą w tym systemie jest zastosowanie nieco starszej generacji profili. Mają one inną kolorystykę niż te z powyższej serii „Cossi” oraz nie posiadają dodatkowych opcji wspierających profil górny w tym by się nie obsuwał ku dołowi. Warto o nich pomyśleć szczególnie gdy uzupełniamy plisy i posiadamy na oknach system UTMA.

Istotne cechy systemu:

 1. Maksymalne wymiary: 130x250cm
 2. Montaż: na i między listwy oraz bezinwazyjnie na ramie okna
 3. Zalety: dobry stosunek jakości do ceny
Roleta plisowana UTMA Więcej o roletach plisowanych "UTMA"

Kliknij, by poznać dostępne tkaniny, szerszy opis i wycenę

Roleta plisowana do okien dachowych Cossi ONE SL Więcej o roletach plisowanych "Cossi ONE SL"

Kliknij, by poznać dostępne tkaniny, szerszy opis i wycenę

Rolety plisowane "New Cossi ONE"- szczegóły systemu

Są to rolety dedykowane oknom połaciowym [dachowym]. To fuzja rolety plisowanej i dachowej. Posiada boczne prowadnice aluminiowe przykręcane do ramy okna, dzięki którym bardzo minimalizujemy boczny prześwit oraz efekt obwisania tkaniny plisowanej na oknie dachowym.

Istotne cechy systemu:

 1. Maksymalne wymiary: 130x180cm
 2. Montaż: między listwy okna dachowego
 3. Zalety: przystosowana do okien dachowych

Galeria rolet plisowanych
Kliknij zdjęcie aby powiększyć fotografię.