Wczytuję dane...

Moskitiery na okno dachowe

Moskitiery na okna dachowe na wymiar | sklep internetowy Olmark

Sortuj według:
Moskitiera na okno dachowe na wymiar

Moskitiera na okno dachowe w ofercie Olmark

Sklep Olmark oferuje wysokiej jakości moskitiery na okna dachowe, które doskonale sprawdzają się na poddaszach. Dzięki tak prostemu rozwiązaniu, jak wykorzystanie moskitiery dachowej, na wymiar, w łatwy sposób uchronią Państwo poddasze przed różnego rodzaju insektami, pszczołami, muchami, komarami i owadami. Co więcej, moskitiera na okna dachowe to także doskonała ochrona przed zanieczyszczeniami unoszącymi się w powietrzu, niekoniecznie przed pyłkami,  ale tymi większymi jak babie lato, liście drzew itp. Warto wiedzieć, że moskitiery do okien dachowych zapewniają odpowiednią cyrkulację powietrza, dzięki czemu zostawiając otwarte okno, będą mogli Państwo cieszyć się świeżym powietrzem we własnym domu, bez konieczności zamartwiania się, że do wnętrza przedostaną się insekty. Dzięki moskitierze możemy ochronić się przed ukąszeniami, zwłaszcza komarów, które najczęściej są wabione światłem. A świeże powietrze za dnia i w nocy to kolejna korzyść związana z ich użyciem. Dzięki drobnej siatce mogą Państwo mieć pewność, że do wnętrza nie przedostaną się insekty. Zatrzymają się one na powierzchni siatki.

Słowo moskitiera pochodzi od hiszpańskiego słowa „mosquito, które w przetłumaczeniu na język polski oznacza słowo komar. Zwyczaj stosowania moskitier w polskich domach jest stosunkowo nowy, jednak na świecie stosowane są one już od XVIII wieku. Od wieków mieszkańcy wsi, małych miasteczek, a także dużych miast, zmagali się z inwazją owadów, które są szczególnie problematyczne wiosną i latem. Wystarczy jednak zastosować prosty i w miarę korzystny finansowo sposób – moskitierę.

Siatka z włókna szklanego jest bardzo trwała co sprzyja wykorzystaniu moskitiery przez wiele sezonów. Warto zdecydować się na jej montaż, zwłaszcza w takich pomieszczeniach jak sypialnia czy pokój dziecięcy. Moskitiery na okna dachowe z wspomnianą wyżej siatką to produkt niezwykle praktyczny i funkcjonalny. Nie można zapomnieć także o jej walorach estetycznych. Charakteryzują się minimalistycznym wyglądem i doskonale wtapiają się w wystrój całego pomieszczenia. Niewielka, zgrabna kaseta oraz dostępna, nowoczesna kolorystyka sprawiają, ze łatwo wpasować ją do wnętrz o rozmaitym wystroju. Całość wygląda estetycznie i nowocześnie.

Co więcej, moskitiery na okna dachowe charakteryzuje również bardzo prosta obsługa ręczna. Moskitiery przeznaczone dla okna dachowego są montowane na poddaszach, a konkretnie na lub we wnęce okiennej tak, by zakryć cały otwór w którym jest osadzone okno. Takie podejście pozwala bez przeszkód zamykać okno i otwierać bez względu na to czy moskitiera jest otwarta czy zamknięta.

Wspomniane moskitiery dachowe mają wszechstronne zastosowanie i mogą z powodzeniem służyć przez cały rok, zwłaszcza jeśli okno dachowe znajduje się tuż nad koronami drzew. Dom z widokiem na drzewa w szczególności narażony jest na kontakt z różnego rodzaju liśćmi i drobnymi gałązkami. Wraz z nimi do domu często przedostają się insekty. Po zamontowaniu moskitiery na okna dachowe można w prosty sposób rozwiązać ten problem.

Moskitiery do okien dachowych na wymiar

Na rynku występują okna o bardzo zróżnicowanych rozmiarach. Nowoczesne budownictwo nie zna granic innowacji i niestandardowych pomysłów. Wychodząc naprzeciw powstałym potrzebom wynikającym z powyższych realiów, oferowane moskitiery można zamawiać na dowolny wymiar mieszczący się w zakresie wymiarów maksymalnych. Moskitiery dedykowane oknom na poddaszy mogą mieć szerokość do 200cm i wysokość do 240cm. Zwróć uwagę na instrukcję pomiaru znajdującą się w odpowiedniej sekcji na karcie produktu.

Owady i insekty do wnętrza domu wabione są światłem i zapachami. Otwarte okno dachowe jest dla nich zaproszeniem o każdej porze dnia i nocy. Na poddaszu najczęściej położone są pokoje sypialniane. Aby zadbać o komfort swojego snu, wielu właścicieli domów decyduje się na kupno moskitiery na okno, którą można stosunkowo łatwo zamontować. Możliwość zamówienia moskitiery na odpowiednie wymiar sprawia, że insekty nie przedostaną się do wnętrza budynku, lecz zatrzymają się one na siatce, pracującej w prowadnicach.

W Olmark znajdziesz moskitiery, które mogą zostać wykonywane specjalnie dla Ciebie, na indywidualne zamówienie. Dzięki temu będą mieli Państwo pewność, że produkt w pełni pasować będzie do rozmiarów miejsca pracy moskitiery w Państwa domach, a montaż nie sprawi żadnych problemów. Co ważne – produkty wykonywane na wymiar, nie podlegają prawu do zwrotu. Przed złożeniem zamówienia, prosimy o dokładnie ściągnięcie wymiarów, aby wykonana na zamówienie moskitiera ze sklepu Olmark, bez problemu pasowała do wnęki okiennej.

Moskitiera do okna dachowego - dlaczego warto?

Oferowane przez Olmark moskitiery na okno dachowe to wysokiej jakości produkty. Siatka z włókna szklanego odporna jest na czynniki atmosferyczne. Prowadnice wykonane z aluminium umożliwiają płynną pracę moskitiery. Co więcej, wyglądają bardzo estetycznie, nie muszą wpływać na widoczność, a dzięki swojemu neutralnemu wyglądowi, nie zakłócają estetyki wnętrza. Stają się naturalnym elementem wyposażenia, bez którego wiele osób nie wyobraża już sobie codziennego funkcjonowania, zwłaszcza w sezonie letnim.

Zastosowana siatka moskitiery dachowej nie zaburza cyrkulacji powietrza, dzięki temu mając otwarte okna, w pomieszczeniu można cieszyć się świeżym powietrzem. Jeśli szukają Państwo wysokiej jakości moskitier dachowych, sklep Olmark służy pomocą. Co więcej, oferowane tutaj produkty to moskitiery odznaczające się łatwością montażu, z solidną siatką, wygodnym sterowaniem i skutecznością w walce z owadami. Dzięki wygodnej formie zakupów internetowych, cały proces zakupowy odbywa się bez konieczności wychodzenia z domu. W tego rodzaju akcesorium do okien dachowych warto zainwestować i zamontować we własnym domu.

Darmowy poradnik o roeltach - Olmark