Wczytuję dane...

Moskitiery przesuwne

Moskitiery przesuwne na wymiar | sklep internetowy Olmark

Sortuj według:
Moskitiera przesuwnana wymiar

Przesuwna moskitiera w ofercie sklepu Olmark

Jak działa system moskitiery przesuwnej? Do prowadnic wkładane są jedna lub dwie moskitiery w ramie. Rama jest więc duża i solidna. Zasada działania jest bardzo prosta. Aby otworzyć moskitierę, należy przesunąć ją w bok po szynach, które są w zestawie – w tym wypadku musimy mieć po bokach odpowiednią ilość miejsca, by przesunąć całą ramę moskitiery. Najczęściej zasłania się nimi okna tarasowe, także te o dużych rozmiarach. W przypadku większych szerokości można zastosować dwie ramy o maksymalnej szerokości 160 cm każda – daje to maksymalną szerokość 320 cm do zasłonięcia. Maksymalna wysokość to 240 cm. Sposób montażu moskitiery przesuwnej nie powinien przysporzyć problemów, tym bardziej że do zestawu dołączona jest szczegółowa instrukcja. Moskitiera przesuwna stanowi doskonałą ochronę przed insektami i owadami, a jej swobodne przesuwanie nie utrudnia korzystania z drzwi balkonowych.

Co ważne, moskitiery przesuwne są odporne na warunki atmosferyczne. Oznacza to, że z powodzeniem można użytkować je cały rok. Choć najbardziej sprawdzają się wiosną i latem, bo właśnie wtedy na zewnątrz jest najwięcej owadów, to moskitiera przesuwna drzwiowa doskonale spełnia swoją funkcję także jesienią i zimą. Chroni nie tylko przed insektami. To także doskonała ochrona wnętrza domu przed różnego rodzaju zanieczyszczeniami roznoszonymi przez wiatr np. przed liśćmi, które bywają uciążliwe w temacie zadbania o czystość. Dzięki moskitierze zatrzymują się one na brzegach siatki i nie przedostają się do wnętrza budynku.

Siatka wykonana jest z włókna szklanego i nie ogranicza widoczności. Nie zaburza również cyrkulacji powietrza, dzięki czemu będą mogli Państwo cieszyć się świeżym powietrzem, bez konieczności zamartwiania się, że do wnętrza domu przedostaną się insekty i innego rodzaju zanieczyszczenia. Jest to szczególnie w pierwszym półroczu, kiedy to wystarczy zapalone światło, by w domu zagościły dokuczliwe komary.

Moskitiera przesuwna to skuteczne i praktyczne rozwiązanie, a dzięki temu, że produkty oferowane przez Olmark, wykonane są z wysokiej jakości materiałów, to także rozwiązanie, które posłuży Państwu przez wiele sezonów. Modele oferowane przez Olmark, tworzone są na specjalne zamówienie klientów, dzięki temu dostarczane są Państwu produkty doskonale dopasowane do wymiarów Pańskich okien. Co więcej, montaż moskitiery przesuwnej nie powinien stanowić większych trudności. Moskitiery przesuwne wykonane z wysokiej jakości materiału do domu lub mieszkania? Kupią je Państwo w sklepie Olmark.

Moskitiera przesuwna na wymiar – zamów online w Olmark

W Olmark zamówią Państwo moskitiery przesuwne na wymiar, dzięki czemu będą mieli Państwo pewność, że będą idealnie dopasowane do rozmiaru ramy okna. Okna, tak samo, jak moskitiery, produkowane są w różnych wymiarach. Aby zakup moskitiery przesuwnej był udany, przed kupnem należy dokonać dokładnych pomiarów otworów okiennych. Należy zastanowić się również, jakim rodzajem moskitiery jesteśmy zainteresowani – kupnem moskitiery jednoskrzydłowej czy dwuskrzydłowej. Aby dokonać odpowiedniego wyboru, rodzaj moskitiery należy dopasować do sposobu używania drzwi balkonowych oraz do ilości miejsca. Moskitiera dwuskrzydłowa sprawdzi się, gdy drzwi balkonowe bądź tarasowe otwierają Państwo na całą szerokość i wychodzą one na duży taras lub balkon. Moskitiera jednoskrzydłowa to praktyczne rozwiązanie dla osób, które najczęściej używają jednak tylko jednej części drzwi. W tym przypadku najczęściej montowana jest moskitiera jednoskrzydłowa.

Moskitiery drzwiowe przesuwne na wymiar

Konstrukcja moskitiery przesuwnej na wymiar jest bardzo stabilna, a to wszystko mimo dużego rozmiaru. Rama z aluminium, a także solidna poprzeczka sprawiają, że produkt nie rozpadnie się od zwykłego użytkowania. Klienci docenią ją również za bardzo estetyczne wykonanie, dzięki czemu po zamontowaniu jej w oknach tarasowych, tworzy nienachalny, nowoczesny dodatek do całej elewacji. Moskitiera przesuwna sprawdza się zarówno w domach, jak i mieszkaniach pod warunkiem posiadania odpowiedniej ilości miejsca potrzebnego na jej przesuw.

Dlaczego warto poświęcić jej uwagę? Co prawda system ten w przeciwieństwie do wersji plisowanej zabiera więcej miejsca po przesunięciu, ale jego ważnym atrybutem jest korzystna cena i prostota działania połączona z wysoką skutecznością. Dlatego moskitiery przesuwne wciąż z powodzeniem montuje się na tarasach, altanach balkonach doposażonych w okna drzwiowe. Jeśli otoczenie Twoich odrzwi balkonowych na to pozwala, warto rozważyć możliwości jakie zapewnia powyższy system.

Moskitiera przesuwna na taras

Posiadanie własnego tarasu to prawdziwa przyjemność. Latem jednak bardzo ciężko jest cieszyć się świeżym powietrzem, ponieważ przez otwarte drzwi tarasowe do jego wnętrza przedostają się insekty i owady. W tym przypadku zastosowanie praktycznej, ekonomicznej i ekologicznej opcji jaką jest moskitiera przesuwna na wymiar poprawi w odczuwalny sposób komfort życia. Siatka z włókna szklanego jest bardzo solidna, dzięki czemu nie odkształca się, a prowadnicę i profile tworzą stabilną konstrukcję dzięki czemu użytkowanie moskitiery jest bardzo komfortowe i bezproblemowe.

Moskitiera przesuwna na drzwi tarasowe

Podczas składania zamówienia, prosimy Państwa o wymiary zgodne z instrukcją pomiaru zalecaną da danego modelu. Dzięki temu możliwe będzie dostosowanie moskitier przesuwnych do wielkości otworu jaki chcą Państwo zasłonić, produkt będzie idealnie dopasowany do rozmiaru okien tarasowych w Państwa domu. Moskitiera przesuwna w drzwiach balkonowych i na drzwiach tarasowych, to dobrze wydane pieniądze. Moskitiera przesuwna oraz jej prowadnice są bardzo proste w czyszczeniu. Wystarczy woda z odrobiną mydła, aby w mgnieniu oka przywrócić moskitierze świeży i czysty wygląd.

Darmowy poradnik o roeltach - Olmark