Wczytuję dane...

Rolety granatowe

Sortuj według:

Rolety granatowe z Olmark – dla każdej aranżacji

Wiele osób często ma dylemat, jakie rolety wybrać dla swojego wnętrza. Czy mają one mieć konkretny krój i kolor pasujący do danego wnętrza, czy może po prostu być uniwersalne i nierzucające się w oczy. Rolety to najpopularniejsza osłona okienna, nie każdy jest jednak tego świadom, jak wiele typów rolet jest dostępnych na rynku. Klasyczne rolety to szaleństwo wariacji i jednocześnie jeden wielki uniwersalizm.

Rolety granatowe

Rolety granatowe w odsłonie klasycznej są proste oraz świetnie skomponują się zarówno z eleganckim wystrojem, jak i tym o odpowiednim kolorze i profilu. U nas w Olmark znajdziesz klasyczne rolety granatowe z różnych materiałów, takie, które skutecznie odbija światło słoneczne i zupełnie zaciemnią Twoje pomieszczenie. To świetna propozycja dla każdej klasyki i elegancji.

Granatowe rolety w szykownej odsłonie – elegancja i komfort

W bardzo wysublimowanych wnętrzach klasyczna roleta nawet w królewskie wzory i kolory może nie do końca się sprawdzić. Jeśli Twój pokój posiada osobliwy klimat, dopasuj do niego swoje rolety. W eleganckiej aranżacji idealnie sprawdzą się rolety o niekonwencjonalnych kształtach. Takie z niezwykle gustownymi marszczeniami i falami, zwijające się w rulon. Prezentować się będą zjawiskowo i świetnie dopełnią każdy rodzaj wnętrza w stylu glamour! U nas w sklepie to właśnie dobrze dobrane materiały rolety granatowej, dopełniają cały Twój wystrój.

Wybierz dla siebie rodzaj granatowej rolety razem z Olmark

Na rynku coraz jest coraz więcej różnych rodzajów rolet. Dzieli się je głównie na te zaciemniające, zewnętrzne i wewnętrzne. Każda forma jest przeznaczona do konkretnych wnętrz. Zależnie od budowy elewacji oraz rodzaju domu. Wyróżnia się również rolety wielofunkcjonalne. Tutaj w Olmark mamy do czynienia z nowoczesnym połączeniem sprytu i uniwersalności. To bardzo specyficzny typ rolet, wykonany z dwóch rodzajów tkanin – jednej mającej funkcję zaciemniającą, a drugiej – transparentną. Są one skonstruowane w taki sposób, aby użytkownik mógł regulować intensywność światła wpadającego z zewnątrz.

Granatowe rolety Olmark

Kiedy jednak ustawi się je naprzemiennie, całkowicie zaciemnią one przestrzeń. To bardzo oryginalna propozycja, a roleta granatowa w takiej formie kapitalnie wpasuje się w nowoczesne i minimalistyczne wnętrza.

Rolety zewnętrzne to świetna propozycja dla każdego domu jednorodzinnego czy wolnostojącej willi! To nie tylko stylowe rozwiązanie, ale i również praktyczna ochrona przed nadmiernym nagrzewaniem się pomieszczeń.

Granatowa roleta materiałowa – praktyczność i estetyka w eleganckim wydaniu

Rolety w stylu harmonijki są także bardzo niekonwencjonalne. Składają się w przykuwający wzrok charakterystyczny wachlarz, poza tym zależnie od typu, mogą zostać zamontowane na dwóch ruchomych profilach, co zdecydowanie wyróżnia taką roletę na tle innych. Dzięki odrębnemu mechanizmowi możesz je przesuwać po całej powierzchni Twojego przeszklenia. To bardzo łatwe w montażu i efektowne przesłony okienne idealne dla każdego rodzaju wnętrza.

Przy wyborze swojej osłony okiennej zwróć uwagę przede wszystkim na wygląd i typ – czy pasują do Twojej aranżacji, funkcjonalność i żywotność to także bardzo ważne cechy. Olmark podchodzi indywidualnie do klienta. Każda z Twoich rolet może zostać wykonana na określony wymiar. Przejrzyj nasze oferty i wybierz odpowiednią dla siebie roletę granatową.

Bezinwazyjny montaż i świetny design – rolety z Olmark

Wiele osób ceni w roletach szybki i nieskomplikowany montaż. Na naszej stronie znajdziesz wiele modeli i typów, iście funkcjonalnych i praktycznych. Warto wybrać odpowiedni rodzaj dla swojego pomieszczenia. Tu znajdziesz też i te łatwo czyszczące z najlepszych jakościowo materiałów, które czasem możesz nawet prać. Gama kolorystyczna jest równie szeroka i bez większego problemu dobierzesz kolor oraz wzór specjalnie dla Twojego wnętrza. W sklepie Wystrój-Okien.pl znajdziesz rolety specjalnie dla siebie, takie, które będą spełniały funkcje bezinwazyjnego montażu i demontażu, jak i prezentować się zjawiskowo – nasze granatowe rolety wpasują się do czterech ścian każdego pokoju.