Wczytuję dane...

Verticale Warszawa

Dawniej żaluzje pionowe kojarzone były jedynie ze sferą industrialną, przestrzennym biurem. Dziś verticale wracają do łask, stając się niezwykle nowoczesnym i modnym dodatkiem wykorzystywanym w aranżacji wnętrz. W Olmark znajdą Państwo solidne i designerskie pionowe przesłony okienne, które ozdobią niejedno pomieszczenie.

Verticale Warszawa

Verticale – Warszawa poznała ich uniwersalność

Pionowe żaluzje okienne, których szeroki asortyment znajdziecie Państwo również w sklepie Olmark, to idealne rozwiązanie, gdy dysponujemy dużą przestrzenią, a także nietuzinkowym rozmiarem okna. Ich charakterystyczna budowa sprawia, że z łatwością można łączyć jedną żaluzję z kolejną, bez widocznych łączeń. Co więcej, istnieje możliwość zamówienia verticali dopasowanych do skośnych okien. Warto dodać, że w naszym sklepie oferujemy Państwu produkty aż w 4. wariantach zwijania. Z łatwością dopasujemy odpowiedni mechanizm do naszych preferencji, widoku za oknem czy budowy okna. Z sukcesem zamontujemy je na ścianie, suficie.

Do tego co wyżej, ich płynna regulacja światła sprawia, że skutecznie ochronimy pomieszczenie przed nadmiarem intensywnych promieni słonecznych, co zaowocuje niższą temperaturą wnętrza podczas letnich upałów. Verticale to także dobre rozwiązanie, gdy dysponujemy zaciemnionym pomieszczeniem, gdyż w kilka chwil odsłonią okno i wpuszczą do pomieszczenia światło. Jak widzimy, oferowane przez nas poziome przesłony okienne dopasują Państwo nawet do najbardziej wymagających pomieszczeń.

Warszawa stawia na modne verticale

W Olmark nie tylko cenimy wysoką jakość naszych produktów, ale także dbamy o ich nowoczesny design. Oferujemy Państwu verticale w wielu gamach kolorystycznych i nowoczesnych wzorach. Zachęcamy do zapoznania się z kilkunastoma kolekcjami, w których znajdziecie Państwo całą paletę wnętrzarskich możliwości. Kupując w naszym sklepie, mają Państwo pewność, że znajdziecie idealną przesłonę okienną dopasowaną do Waszego wnętrza.

Kolekcje żaluzji o jasnych lamelach polecamy właścicielom minimalistycznych i nowoczesnych wnętrz, kolorowe verticale wprowadzą ożywczą energię do salonu czy pokoju dziecięcego. Z kolei ciemniejsze żaluzje polecamy wszystkim osobom, które nie boją się odważnych stylizacji. Szukasz idealnych przesłon, takich jak verticale? Warszawa również docenia ich design i funkcjonalność. Zapraszamy do zapoznania się z bogatą ofertą naszych pionowych żaluzji.

Darmowy poradnik o roeltach - Olmark