Wczytuję dane...

Verticale Tarnów

Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z niezwykle szerokim asortymentem praktycznych i designerskich verticali, które zaskoczą Państwa niezwykle wysoką jakością i starannym wykończeniem.

Verticale Tarnów

Vericale od lat uzupełniają aranżacje okien także w Tarnowie

Pionowe żaluzje szturmem zdobyły uznanie współczesnych dekoratorów wnętrz. Ich minimalizm łączy się z niezwykle szerokimi możliwościami montażowymi, a przy tym tkaniny, które je zdobią to kwintesencja nowoczesnej estetyki. W Olmark znajdą Państwo niezwykle gustowne verticale, które z pewnością przypadną do gustu zarówno miłośnikowi klasycznej elegancji, jak również zwolennikom odważnych i nowoczesnych stylizacji.

Dzięki aż kilkunastu kolekcjom, w których umieściliśmy nie tylko całą paletę głębokich i trwałych kolorów, ale także bogatą ofertę wzorów i faktur tkanin, z łatwością wybiorą Państwo pionowe żaluzje dopasowane do swego wnętrza. Zakupy w Olmark to gwarancja wyboru niezwykle estetycznych przesłon okiennych, którymi są oferowane przez nas verticale. Tarnów to miasto, które wciąż się rozwija. Być może dlatego tak jak Olmark ceni sobie szerokie możliwości aranżacyjne, odpowiadające nowym trendom.

Funkcjonalne verticale – Tarnów docenia praktyczny wymiar verticali

Oczywiście design i odpowiednia aranżacja wnętrza stanowią ważny element każdego okna. Jednak przede wszystkim pionowe żaluzje są tak popularne ze względu na swoje wysokie właściwości funkcjonalne. Zapewniają doskonałą regulację światła wpadającego do pomieszczenia. W Olmark oferujemy Państwu aż 4. warianty zwijania żaluzji pionowych, więc z łatwością dopasują Państwo verticale z naszej oferty do specyfiki i nasłonecznienia wnętrza. W letnie i upalne dni pionowe żaluzje chronią przed nagrzewaniem się pomieszczenia oraz niechcianymi promieniami, z kolei podczas niepogody, zwłaszcza jesienią i zimą, doświetlą wnętrze w odpowiedni sposób. Warto dodać, że dzięki swobodnie zwisającym lamelą, które nadają wnętrzu lekkości, zasłonięte okno nie będzie przytłaczało wnętrza, a przebywanie w pomieszczeniu wciąż będzie komfortowe.

Wybór verticali od Olmark to także dopasowany montaż. Warto dodać także, że wszystkie nasze produkty wykonujemy na zamówienie, więc mają Państwo pewność, że będą one odpowiednie do podanych przez Państwa wymiarów okna. Zapraszamy do zapoznania się z naszą wyjątkową ofertą doskonałych verticali.

Darmowy poradnik o roeltach - Olmark