Wczytuję dane...

Verticale Katowice

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z niezwykle bogatą ofertą sklepu Olmark, w której znajdą Państwo funkcjonalne verticale, które zachwycają także swoim nowoczesnym designem.

Verticale Katowice

Mieszkańcy m.in. Katowic cenią wysoką jakość verticali

Olmark to sklep, który oferuje Państwu przesłony okienne wyłącznie najwyższej jakości. Starannie wybrano asortyment, który znalazł się w ofercie sklepu, by otrzymali Państwo jedynie niezawodne i sprawdzone rozwiązania, które przez wiele lat będą chronić wnętrze przed niechcianymi promieniami słonecznymi. Verticale z naszej oferty to funkcjonalne przesłony okienne, dzięki którym w szybki i łatwy sposób mogą Państwo w słoneczny dzień przesłonić okno. Jednocześnie swobodnie zwisające pionowe lamele nie zdominują przestrzeni. Lekkość i doskonała ochrona przed słońcem? Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszych verticali.

W Katowicach historia silnie przenika się ze współczesnością. W dawny widok miasta wpisują się nowoczesne wieżowce. W wielu takich budynkach zauważamy duże przeszklone okna, a w nich verticale. Dlaczego? Otóż pionowe żaluzje, które znajdziemy również w sklepie Olmark to doskonałe rozwiązanie, kiedy chcą Państwo przesłonić duże okno. Z łatwością można je zamontować na ścianie, przymocować do sufitu, a nawet połączyć je z sobą. Tak szerokie możliwości montażu uzupełniliśmy kolejnym udogodnieniem. W naszym sklepie mogą Państwo wybrać jeden z czterech wariantów zwijania rolety. W ten sposób otrzymują Państwo przesłonę dostosowaną do indywidualnych preferencji, ale i nawet najbardziej wymagającego pomieszczenia.

Designerskie verticale – Katowice lubią łączyć funkcjonalność z estetyką

Dziś doskonała przesłona nie tylko powinna chronić przed niechcianymi promieniami słonecznymi, ale również zdobić wnętrze. W Olmark doskonale to rozumiemy, dlatego oferowane przez nas verticale łączą w sobie właściwości dekoratorskie z praktycznymi rozwiązaniami.

Aby każdy nasz Klient z łatwością wybrał pionowe żaluzje dostosowanego do jego wnętrza, stworzono aż kilkanaście gustownych i nowoczesnych kolekcji. W każdej z nich znajdą Państwo wysokiej jakości tkaniny, różnorodne i interesujące wzornictwo oraz całą paletę głębokich i wyrazistych kolorów tworzących oferowane przez nas verticale. Katowice, Warszawa czy Gdańsk – bez względu na to, gdzie Państwo mieszkają, sprawnie wyślemy zamówienie pod wskazany adres. Już dziś zachęcamy do poznania naszej bogatej oferty, w której znajdą Państwo funkcjonalne i designerskie żaluzje pionowe.

Darmowy poradnik o roeltach - Olmark