Wczytuję dane...

Verticale Opole

W bogatej ofercie sklepu Olmark znajdą Państwo nie tylko przesłony okienne, które zachwycają nowoczesnym designem, ale również gustowne verticale cechujące się niezwykłą funkcjonalnością.

Verticale Opole

Dlaczego m.in. mieszkańcy Opola cenią sobie praktyczny wymiar verticali?

Wybór przesłon okiennych nie powinien być przypadkowy. Jeśli szukają Państwo rozwiązań, które cechują wysokie możliwości montażu, warto zastanowić się nad wyborem gustownych verticali. Tego rodzaju pionowe żaluzje można zamontować zarówno do ściany, jak i sufitu. Posiadają Państwo skośne okna? Na specjalne zamówienie wykonamy verticale na wymiar, które sprostają także takiej niecodziennej budowie okna. Dlaczego opolanie często w swoich biurach czy gabinetach montują żaluzje pionowe? Często tego rodzaju pomieszczenia są uzupełnione o duże przeszklone powierzchnie.

Dlatego, aby przesłonić w pełni okna, łączy się pojedyncze pionowe żaluzje w jedną całość. Dzięki swobodnie zwisającym pionowym lamelą, które tworzą verticale, miejsce styku dwóch przesłon jest niemal niewidoczne. Co więcej, pionowe żaluzje z bogatej oferty Olmark nie tylko zaskakują różnorodnym i wygodnym montażem, ale również aż 4 wariantami zwijania. W ten sposób mogą Państwo dostosować pionową żaluzję do budowy wnętrza, widoku za oknem czy indywidualnych preferencji.

Verticale – Opole docenia ich nowoczesny design

Oferowane przez nas pionowe żaluzje to nie tylko funkcjonalne uzupełnienie okna, ale także gustowny dodatek do aranżacji wnętrza. W Olmark znajdą Państwo starannie przygotowane kolekcje verticali, które z pewnością zaskoczą nie tylko różnorodnym wzornictwem, doskonałej jakości tkaniną, ale także głębią barw.

Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z naszym szerokim asortymentem przesłon okiennych, w którym znajdą Państwo również designerskie verticale. Opole to miasto, które słynie z pięknych zabytków, łączących w sobie nowoczesność z klasyką. W Olmark również doceniamy takie połączenie, dlatego przygotowaliśmy szeroki wybór klasycznych pionowych żaluzji uzupełnionych o najnowocześniejsze rozwiązania.

Darmowy poradnik o roeltach - Olmark