Wczytuję dane...

Rolety dachowe Warszawa

Zapewne i Warszawa stawia na rolety dachowe – postaw i Ty!

Rolety dachowe Warszawa

Prawie każdy jednorodzinny domek posiada własne poddasze. Czasami pełni funkcję strychu, lecz częściej gra główną rolę jako pokój. Okna dachowe są bardzo stylowe i charakterystyczne, pochylone pod skosem potrafią dawać intensywne źródło światła. Są one świetnym rozwiązaniem dla tych, którzy pragną doświetlić własne poddasze. Jednak, kiedy wstaje słońce, i wciąż jest w zenicie, promienie wpadające przez okna dachowe do pokoju, potrafią być bardzo uciążliwe, szczególnie kiedy z rana chcesz jeszcze chwilę podrzemać.

Warszawa ma na to sposób! Jak wszyscy wiedzą, typowe rolety zamontowane do okien, których położenie jest pod znacznym skosem, zwisały by suwerennie w dół, przez co światło promieni słoneczne nie byłoby by w odpowiednio oddzielone od przestrzeni danego pomieszczenia. Warszawa stawia na specjalne rolety dachowe z systemem sprężynowym. Dzięki takiemu mechanizmowi całkowicie zapobiegają odchylaniu się przysłony od powierzchni okna. To świetny sposób na Twoje okna dachowe, jeśli nie chcesz, aby wczesnym porankiem uporczywe i drażniące światło wyrywało Cię z letargu!

Wybierz odpowiednie rolety dachowe – Warszawa wybrała!

Jeżeli posiadasz okna połaciowe, pewnie znasz to uczycie, kiedy słonce nie pieści już Twojej twarzy, a wręcz bardzo przeszkadza. Szczególnie drażniące jest to okresie wiosenno-letnim. Zdecyduj się na odpowiedni dla Ciebie rolety dachowe i dopasuj je do swojego okna! Znajdziesz tu szeroki wybór, duża liczba ich zwolenników posiadają właśnie rolety dachowe ''Dekolux”. To roleta z aluminiowymi maskownicami z szerokością 50 mm. Maskownice dostępne są tylko w kolorach srebrnych. Można je wyposażyć w specjalną tkaninę, która w 100% zapewni nam całkowite zaciemnienie. Dodatkowo ma komfortową regulację, która pozwoli Ci dostosować do siebie ilość wpuszczonego światła.

Warto zwrócić również uwagę na nasze rolety "New Cossi ONE", które dedykowane specjalnie do okien zamontowanych w połaci pod pewnym skosem, posiadają specjalne boczne prowadnice aluminiowe. Prowadnice są przykręcane do ramy okna, dzięki temu znacząco minimalizowane jest ryzyko prześwitu.

Warszawa już ma – a Ty?

Skośne okna zdecydowanie wymagają zamontowania rolet z mechanizmem sprężynowym. Mieszkańcy Warszawy już o tym doskonale wiedzą i stawiają właśnie na rolety dachowe! Oferowane rolety dachowe wykorzystują odpowiednie rozwiązania, które pozwolą Ci na wygodny dostęp do klamki. W sklepie Olmark znajdziesz szeroki wybór, aluminiowe, tkaninowe, plisowane. Przeanalizuj wszystkie opcje i wybierz odpowiednią dla siebie roletę dachową! Aluminiowe rolety dachowe są wprost stworzone do otwierania okien w pionie, zarówno jak ich rozkładania. Największą zaletą jest możliwość regulacji strugi światła słonecznego.

Warszawa mówi „tak” oknom dachowym! Nie trudź się więcej z tradycyjnymi roletami, które tylko pogarszają sytuację. Tu każda roleta ma konkretny wymiar, dzięki temu będziesz miał pewność, że Twoja roleta dachowa spełni wszelkie osobiste oczekiwania.

Darmowy poradnik o roeltach - Olmark