Wczytuję dane...

Rolety dachowe Wrocław

Postaw na rewelacyjne rolety dachowe! Wrocław też je ma!

Rolety dachowe Wrocław

Z poddaszem zawsze można natknąć się na jakiś problem. Nic w tym dziwnego – konsumenci z reguły chcą, aby pomieszczenie było nieco oświetlone, ale sytuacja diametralnie zmienia się w letnie, słoneczne popołudnia. Wtedy sytuacja bywa nieznośna i mówimy tutaj o zwykłych pomieszczeniach, a trzeba mieć na uwadze to, że poddasze będzie wtedy jeszcze mniej przyjaznym miejscem. Jak z tym walczyć?

Najlepiej zacząć od odpowiednich rolet dachowych. Wrocław już wie, jak ważne są dodatki. Tak naprawdę, rolety dachowe to niezbędnik w przypadku poddasza. Trzeba jednak pamiętać o tym, że zwykłe rolety nie zdadzą egzaminu. Potrzebujesz czegoś specjalnego!

Przekonaj się do rolet dachowych! Wrocław już to zrobił

Tradycyjne rolety po prostu nie dadzą rady w przypadku okien dachowych, bo te są pochyłe, a co za tym idzie, materiał będzie swobodnie zwisał. To nie jest ani eleganckie, ani praktyczne. Z tego też powodu konstrukcja rolet dachowych jest dosyć specyficzna. W końcu pochylone okna to nie jedyny problem. Równie uciążliwe mogą być same klamki. Wszystko to przełożyło się na konieczność opracowania nowego mechanizmu, który zapewniałby całkowite zaciemnienie, nie zapominając przy tym o estetyce tych rolet.

Pierwszym krokiem jest więc specjalny mechanizm sprężynowy. To dzięki niemu przysłona nie odchyla się od okna. Rolety dachowe często są też wyposażone w aluminiową maskownicę. Ta jest dostępna w kilku kolorach, więc można dobrać ten, który najlepiej wkomponuje się w estetykę wnętrza. Dzięki maskownicy słoneczne dni nie są aż taką udręką, ale warto także wspomnieć i innym rozwiązaniu, na które decydują się producenci. Mowa oczywiście materiale z tkaniny podgumowanej, który gwarantuje zadowalające zaciemnienie.

Rolety dachowe muszą być wysokiej jakości. Wrocław zna m.in Olmark

Dlaczego właśnie Olmark? Co sprawia, że niektórzy mieszkańcy Wrocławia i wielu innych polskich miast postawili właśnie na oferowane tu produkty? Z jednej strony trzeba wspomnieć o świetnej jakości, a z drugiej nie można zapominać o wzorowej estetyce. Swoją cegiełkę dołożyła także możliwość personalizowania zamówienia, co oczywiście pozwala na dokładniejszą i bardziej spójną aranżację poddasza. Trzeba pamiętać o tym, że rolety dachowe muszą spełniać swoją rolę niezależnie od pogody i warunków. Niezawodność jest jednak na wyciągnięcie ręki i Wrocław o tym zapewne dobrze wie.

Darmowy poradnik o roeltach - Olmark

Ogromny wybór to nie tylko raj dla projektantów i estetów. Przygotowano kilka naprawdę interesujących systemów, które z pewnością zadowolą nawet najbardziej wymagających konsumentów. Pierwszą alternatywą są niezwykle praktyczne rolety dachowe „Dekolux”, które mogą się pochwalić aluminiowymi maskownicami o szerokości 50mm. Równie ciekawym wyborem są modele plisowane. „New Cossi ONE” są wyposażone w boczne prowadnice aluminiowe, które są przykręcane do ramy okna. Rolety „Prima” dają natomiast ogromną swobodę pod względem personalizacji zamówienia. Możesz być jednak pewien, że każdy system zagwarantuje Ci fenomenalne wrażenia i będzie idealną odpowiedzią na wszelkie potrzeby.