Wczytuję dane...

Rolety dachowe Kraków

Sprawdzone rolety dachowe – Kraków docenia jakość

Rolety dachowe Kraków

Okna dachowe są idealne, jeśli zależy Ci na doświetleniu poddasza. Problem zaczyna się w momencie, kiedy tego światła trafia za dużo. Wiele tak naprawdę zależy od pogody i aktualnych potrzeb, ale prawda pozostaje taka, że odpowiednie rolety są koniecznością. Bez nich letnie i słoneczne dni mogą być nieznośne, a tego przecież nikt nie chce. Mimo wszystko nie ma powodów do obaw – Twoje poddasze może być przytulne i wygodne. Wystarczą Ci jedynie odpowiednie rolety dachowe. Kraków w tej kwestii postawił na jakość. Jeśli jakość to Olmark. Dlaczego?

Powodów jest wiele - z jednej strony to solidna i bogata oferta, a z drugiej wzorowe wykonanie i jakość, do której nie można mieć żadnych zastrzeżeń. Takie połączenie po prostu musi przypaść do gustu, bo nikt nie lubi kompromisów i półśrodków – zwłaszcza w przypadku rolet dachowych. Te muszą przecież spełniać swoje zadania codziennie. Niezależnie od warunków i pogody. Liczy się tylko niezawodność i komfort, a tak się składa, że nasze rolety są w stanie zagwarantować jedno i drugie.

Najlepsze spośród rolet dachowych – Kraków nie uznaje kompromisów!

Tradycyjne rolety nie sprawdzą się w przypadku okien dachowych. Te są pochyłe, więc rolety zwisałyby swobodnie. To nie jest ani eleganckie, ani praktyczne. Dlatego też w przypadku rolet dachowych wymagana jest inna, specyficzna konstrukcja. Do tego dochodzi także nietypowe rozstawienie klamek, co może przekładać się na pewne problemy w zasłanianiu rolet. Odpowiedzią będzie tutaj mechanizm sprężynowy, który zatrzymuje rolety we właściwej pozycji i zapobiega odchylaniu się przysłony. Tkanina nie może więc swobodnie zwisać, a to szczególnie ważne przy próbie zaciemnienia wnętrza.

Odpowiedni mechanizm jest oczywiście jednym z kilku zastosowań. Aby skutecznie chronić przed intensywnymi promieniami słonecznymi, producenci często decydują się aluminiową maskownicę, którą można znaleźć w kilku kolorach. Spotkać się można także z sytuacją, w której zewnętrzna strona materiału jest pokryta warstwą z tkaniny podgumowanej. Takie rozwiązanie pozwala cieszyć się optymalnym zaciemnieniem nawet w najbardziej słoneczne dni. To wszystko jest bardzo ważne. Letnie dni bywają nieznośne w zwykłych pokojach, a na poddaszu sytuacja jest zwykle o wiele gorsza. Warto więc zainwestować w odpowiednie rolety dachowe. Kraków już to zrobił. Teraz pora na Ciebie!

Zakochaj się w roletach dachowych – tak jak Kraków!

Decydując się na ofertę sklepu Olmark, możesz liczyć na ogromny wybór – zarówno pod względem designu rolet, jak i zastosowanego mechanizmu. Przygotowano niezawodne rolety „Dekolux” z aluminiowymi maskownicami, rolety plisowane „New Cossi ONE”, które mogą pochwalić się przykręcanymi do ramy okna prowadnicami aluminiowymi. Na Twoją uwagę zasługują także modele „Prima”, bo właśnie one gwarantują ogromne możliwości pod względem personalizacji zamówienia. Mimo stosunkowo dużego wyboru, możesz być pewien, że każdy z oferowanych tu systemów, świetnie sprawdzi się w swojej roli. Kraków zapewne też się o tym przekonał. Mieszkańcy tego miasta wybrali swoje ulubione rolety i zamontowali je na oknach dachowych.

Darmowy poradnik o roeltach - Olmark