Wczytuję dane...

Żaluzje drewniane Wrocław

Dlaczego warto stawiać na żaluzje drewniane? Wrocław już zna odpowiedź!

Żaluzje drewniane Wrocław

Dlaczego właśnie żaluzje drewniane? Wrocław być może uznał, że to najlepszy wybór dla kogoś, kto ceni sobie funkcjonalność i szuka czegoś odpowiedniego dla swojego wnętrza. Musisz bowiem wiedzieć, że żaluzje to często idealny balans pomiędzy funkcjonalnością oraz estetyką. Nic w tym niespotykanego, że to właśnie żaluzje znalazły uznanie w oczach wielu mieszkańców Wrocławia. Trudno się temu dziwić – w końcu mówimy o żaluzjach drewnianych, czyli modelach, które świetnie nawiązują do klasyki i ponadczasowości.

Takie modele świetnie odnajdują się w aranżacjach skandynawskich i wszędzie tam, gdzie drewno jest motywem przewodnim. Nie oznacza to jednak, że żaluzje drewniane są gorsze w innych przypadkach. Takie rozwiązanie jest na tyle uniwersalne, że same żaluzje można zestawiać dosłownie ze wszystkim. Z nimi można bawić się stylistyką i kolorem, nie tracąc nic na elegancji i szyku. Właśnie dlatego to aż tak popularny wybór.

Sprawdź nowe żaluzje drewniane! Wrocław już je pokochał!

Warto jednak pamiętać, że to żaluzje drewniane. Wrocław już doskonale o tym wie, ale warto to powtarzać – produkty drewniane są bardzo podatne na kurz. Dlatego też trzeba je regularnie odkurzać. Świetnie sprawdza się tutaj wyprofilowana zmiotka. Całość zajmuje najwyżej kilka minut, a efekty są po prostu powalające. Regularna konserwacja ma oczywiście swoje przełożenie na długowieczność żaluzji, więc te drobne czynności, jak zamiatanie, radzi się wziąć sobie do serca

Jaki rozmiar lameli powinieneś wybrać? Reguła jest prosta – jeśli żaluzję montujesz na ramie okna, to 25mm będzie idealnym wyborem. W przypadku większych rozmiarów, warto skusić się na 50mm – to będzie nie tylko praktyczne, ale też bardziej estetyczne. Całą resztą nie musisz się już przejmować. Kolor, odcień, dopasowanie – to wszystko kwestia gustu i indywidualnych preferencji. Jak już wspomniano, żaluzje drewniane są na tyle uniwersalne, że możesz eksperymentować bez strachu, że ucierpi na tym estetyka Twojego wnętrza.

Darmowy poradnik o roeltach - Olmark