Wczytuję dane...

Verticale Kraków

Zapraszamy do zapoznania się z niezwykle szerokim asortymentem sklepu Olmark, w którym znajdą Państwo funkcjonalne żaluzje pionowe w nowoczesnym wydaniu.

Verticale Kraków

Dlaczego m.in. w Krakowie mieszkańcy cenią sobie funkcjonalność verticali?

Pionowe żaluzje to od lat niezwykle praktyczne rozwiązanie przesłonowe. Dzięki niezwykle szerokim możliwościom montażu, dopasują się do niemal każdego pomieszczenia. Warto dodać, że w Olmark zamówią Państwo żaluzje montowane do ściany, sufitu, a nawet te przeznaczone do skośnych okien. Verticale mimo swobodnie opadających pionowych lameli, doskonale osłonią wnętrze przed intensywnymi promieniami słonecznymi, a także w ciepłe dni uchronią nasze pomieszczenie przed zbyt wysoką temperaturą.

Jak zawsze niemały wpływ na ich funkcjonalność ma wybór zwijania żaluzji. W naszym sklepie znajdą Państwo tego typu przesłony okienne dostępne w aż 4. wariantach zwijania. Z łatwością więc mogą Państwo regulować dopływ światła do pomieszczenia, dopasowując verticale do swoich preferencji i budowy wnętrza. Ciekawostką jest, że wiele z naszych pionowych żaluzji mogą Państwo zamówić z możliwością radiowego sterowania przesłoną. W Olmark cenimy sobie nie tylko funkcjonalność, ale również nowoczesne rozwiązania.

Verticale – Kraków, tak jak Olmark, docenia design wysokiej jakości

Kraków to bez wątpienia miasto artystów i sztuki, które jednocześnie wciąż rozwija się gospodarczo. Dlatego też w tym mieście praktyczne rozwiązania łączą się z wysokiej jakości designem. W Olmark również cenimy sobie takie połączenie, dlatego wszystkie oferowane przez nas przesłony okienne to estetyczne produkty stworzone z solidnych i trwałych materiałów. W naszym sklepie znajdą Państwo atrakcyjne kolekcje, w których oferujemy tkaniny w niezwykle bogatej gamie wzorów i kolorów.

Wyszukane wzornictwo i kolorystyka nie wpływają negatywnie na jakość tkaniny. Każdego dnia dbamy o to, by oferowane przez nas produkty były stworzone z trwałych materiałów. Szukają Państwo niezawodnych i designerskich przesłon, takich jak verticale? Kraków również docenia ich wielofunkcyjność. Zapraszamy do zapoznania się z szerokim asortymentem naszych żaluzji pionowych.

Darmowy poradnik o roeltach - Olmark