Wczytuję dane...

Rolety rzymskie Gdańsk

Rolety rzymskie Gdańsk. Olmark dociera z ofertą na Pomorze

Rolety rzymskie Gdańsk

Gdańsk już zna rolety rzymskie od Olmark

Dawniej rolety w polskich domach były nie lada ekstrawagancją. Czasy jednak się zmieniły, a moda związana z aranżacją wnętrz zdecydowanie poszła do przodu. Dziś tradycyjne firanki są rzadkością, a w oknach coraz częściej goszczą rolety rzymskie – Gdańsk jest doskonałym przykładem. Olmark ze swoją ofertą trafia bowiem do całej Polski, w tym na Pomorze. Misja sklepu jest prosta: chce pomóc klientom w tworzeniu domów swoich marzeń. A możliwości jest naprawdę dużo, bo poszczególnych rodzajów rolet jest wiele: z falbaną, bez falbany, z firaną woalową i na karnisz… Może od tego zakręcić się w głowie, dlatego konsultant jest cały czas do Twojej dyspozycji, odpowiadając na wszystkie pytania.

Rolety rzymskie bez wątpienia wyróżnia klasa, styl i subtelność. Tutaj tkanina odgrywa pierwsze skrzypce, decydując, jaki wydźwięk będzie miała całość. Bez problemu znajdziesz odpowiednią propozycję do wnętrza minimalistycznego, nowoczesnego, ekstrawaganckiego, czy boho. Skorzystaj z ogromnej liczby możliwości, jakie dają Ci rolety rzymskie. Gdańsk już je wybrał. Na co więc czekasz? Przejrzyj prezentowaną tu ofertę i koniecznie daj znać, co wybrałeś do swojego domu!

Rolety rzymskie Gdańsk – jakość na najwyższym poziomie

Gdańsk jest jednym z miast, które dołączyły do naszej rewolucji estetycznej – rolety rzymskie są tu widoczne w wielu oknach. Trudno się dziwić, ponieważ w sklepie Olmark konsekwentnie stawia się na subtelność wyrażoną nie tylko w wysokiej jakości tkaninach, ale też w ich mechanizmie, który nie „zagraca” przestrzeni okna.

No właśnie, oferowane rolety występują w dwóch wariantach: z nieco tańszym mechanizmem sznurkowym na szynie aluminiowej lub z droższym, ale trwalszym mechanizmem koralikowym w kasecie. Różnice widać także wykończeniach i niektórych elementach dekoracyjnych. Te różnice jednak dają Ci szersze pole do manewru w kwestii zaaranżowania całości. Sam widzisz, jak szerokie pole dają rolety rzymskie – Gdańsk przekonał się o tym bardzo szybko. Teraz pora na kolejne miasta!

Darmowy poradnik o roeltach - Olmark