Wczytuję dane...

Rolety rzymskie Bydgoszcz

Rolety rzymskie – Bydgoszcz wybiera klasyczne modele

Rolety rzymskie Bydgoszcz

Bydgoszcz i rolety rzymskie

W wielu oknach Bydgoszczy można zobaczyć rolety rzymskie, które wyglądają równie dobrze z wnętrza budynku, jak z ulicy. Wyszukane, estetyczne materiały pozwalają na skomponowanie perfekcyjnego pomieszczenia, które często okazuje się wizytówką danego człowieka (zwłaszcza w czasie odwiedzin). Woalowa roleta rzymska to wyszukana dekoracja, łącząca klasykę z nowoczesnością, które wspólnie nadają wnętrzom niezwykłego charakteru. Wielkość okna nie ma znaczenia – Olmark gwarantuje dopasowanie rolety do wielkości okiennicy.

Rolety rzymskie to dobre zastępstwo dla firanek – Bydgoszcz wie, że to lepsze rozwiązanie niż jakiekolwiek inne zasłony. Są bardzo szczelne, dzięki czemu nie przepuszczają nawet jednego strumienia światła, pozwalając zachować w pokoju odpowiednie naświetlenie, pasujące do indywidualnych potrzeb. Zależnie od modelu rolet, dostępne są różnorodne wzory materiałów, dopasowane do całości stylistyki produktu. W niektórych przypadkach wybór będzie większy, w innych odrobinę mniejszy, jednak naprawdę bardzo trafiony.

Rolety rzymskie i ich rodzaje – Bydgoszcz zna ofertę Olmark

Bydgoszcz zna już rolety rzymskie ze sklepu Olmark, m.in. ze względu na duży wybór dostępnych modeli. Nie wszystkie rolety trzeba montować do ściany za pomocą wiertarki, niektóre można zawiesić na karniszu, zupełnie tak jak zwyczajne firanki. Nie dość, że jest to niezwykle proste rozwiązanie (choć zwyczajny montaż nie jest wiele trudniejszy), to często dodaje pomieszczeniu jeszcze więcej uroku i nadzwyczajnego charakteru. To dobry pomysł do pokojów dziecięcych lub typowo kobiecych, ponieważ cały projekt takiej zasłony jest naprawdę delikatny.

Produkty w ofercie Olmark są niezwykle intuicyjne, dla przykładu rolety rzymskie z woalką (które zna Bydgoszcz) zaopatrzone są w bambusowy kijek, połączony ze stylową falbanką, która dzięki podwiązaniu dolnej części rolety tworzy dwie urocze kokardki. Jest to model, który nie posiada mechanizmu regulacji podnoszenia i opuszczania tafli materiału, dlatego produkt ma charakter czysto dekoracyjny.

Darmowy poradnik o roeltach - Olmark