Wczytuję dane...

Rolety plisowane Katowice

Rolety plisowane, które zdobią m.in. Katowice

Rolety plisowane Katowice

Szukasz stylowego rozwiązania do swojego salonu? Tradycyjne firanki i zasłony Ci się „przejadły”? W takim razie w ofercie Olmark znajdziesz coś jeszcze. Rolety plisowane, które rozkochały w sobie wielu mieszkańców miast takich jak Katowice. Skąd tak duża popularność popularnych „harmonijek”? Tutaj w grę wchodzi kilka czynników. Po pierwsze, rolety te cechuje ogromna funkcjonalność. Można nimi bowiem zasłaniać wiele partii szyby – tak, aby dostosować ilość światła we wnętrzu do swoich potrzeb. Montaż tego typu plis pozwala w bardzo dużym stopniu na kontrolę światła, jednocześnie zapewniając prywatność.

No właśnie – prywatność. To słowo klucz. Jeśli posiadasz mieszkanie parterowe lub gabinet z oknami od strony ulicy, to z pewnością wiesz, jak ważne jest zadbanie o odpowiednio dużą dozę prywatności. Zasłonięcie całego okna mija się z celem, ponieważ w ten sposób można sobie najwyżej zafundować „ciemnię”. Plisy dają możliwość zasłonięcia dolnej partii szyby przy jednoczesnym odsłonięciu górnej części okna. W tej sposób można ochronić się przed wzrokiem gapiów, jednocześnie wpuszczając do wnętrza odpowiednią ilość światła słonecznego.

Rolety plisowane? Katowice są na tak!

Rolety plisowane cieszą się ogromną popularnością nie tylko ze względu na swoją funkcjonalność, ale także fantastyczny design. Odpowiednio dobrane potrafią z miejsca odmienić charakter każdego wnętrza. W sklepie Olmark znajdziesz rozbudowaną ofertę, w skład której wchodzą rolety o różnych kolorach, czy wzorach. Wszystko po to, abyś znalazł idealną propozycję do swojego salonu, gabinetu, czy werandy.

Katowice wybierają rolety plisowane, takie jak w Olmark z jeszcze jednego powodu. „Harmonijki” zazwyczaj łatwo można utrzymać w czystości, dzięki czemu ich pięknem można cieszyć się o wiele dłużej. To zdecydowanie zakup na lata. Ważne jest również to, że tego typu rolety są niezwykle łatwe w montażu – możesz go przeprowadzić samodzielnie, bez większego problemu. Istnieje także możliwość montażu bezinwazyjnego na ramie okna za pomocą dodatkowych uchwytów.

Darmowy poradnik o roeltach - Olmark