Wczytuję dane...

Rolety plisowane Lublin

Postaw na rolety plisowane, Lublin im się nie oparł

Rolety plisowane Lublin

Oglądasz telewizję, nagle niespodziewanie pojawia się w Twoim oknie słońce w pełnym zenicie. Na ekranie nic nie widać, a Ty głowisz się i troisz, jak odciąć skutecznie źródło drażniącego światła. Lublin też ma na to sposób! Rolety plisowane, większość mówi na nie „plisy”, to jeden z wielu ciekawych sposobów na przesłonę okien. Występują w różnych kształtach i są naprawdę ciekawe, jeżeli chodzi o wystrój. Dzięki plisom zasłonisz każde okno w swoim domu, a denerwujące światło słonecznie nie będzie Ci już więcej przeszkadzało w oglądaniu telewizji, czy spaniu!

Montaż rolet jest naprawdę bardzo prosty, możesz je zamontować tak, aby przesłaniały okno od góry bądź od dołu. Są banalne w obsłudze, można je zatrzymać w dowolnym położeniu. Plisy to nowatorskie rozwiązanie dostępne od niedawna. To właśnie dzięki swojej funkcjonalności rolety plisowane także w Lublinie zyskały tak dużo zwolenników! Lublin wie co dobre.

Rolety plisowane-Lublin cieszy się stylem i funkcjonalnością!

Rolety plisowane nie tylko urzekają mieszkańców miast jak Lublin pod względem swojej funkcjonalności, ale i również zachwycają stylem i możliwościami aranżacji za ich pomocą. Pojedynczy plisowany materiał zwija się w harmonijkę, przez co trochę przypomina wachlarz. Rodzaje, jak i warianty różnią się wśród rolet plisowanych, dzięki czemu każda wygląda inaczej i mają różne zalety. Plisy pozwolą Ci zastosować dwie tkaniny w jednym systemie. Materiały do wyboru, do koloru! Głównie wyróżniamy półprzezroczyste, transparentne i zapewniające całkowite zaciemnienie, wybierz rolety plisowane jak Lublin, czy raczej część jego mieszkańców i dopasuj osłonę do funkcji Twojego pomieszczenia!

Jeśli nie interesują Cię klasyczne rolety i zasłony, warto zwrócić uwagę właśnie na stylowe plisy. Pomimo swojego specyficznego wyglądu plisy dopasują się do każdego wnętrza, ponieważ są uniwersalne, występują w tak licznych wzorach i kolorach, że bez problemu znajdziesz coś dla siebie! Wejdź na stronę sklepu Olmark i koniecznie zapoznaj się z ofertą, Lublin nie jest wyjątkiem jeśli chodzi możliwość skorzystania z niej. Wybierz dostosowane specjalnie dla Ciebie rolety plisowane, takie jak „New Cossi ONE” z nowoczesnym kształtem profili aluminiowych, lub rolety „UTMA” ze wspierającym profilem górnym dla zwolenników nieco starszej generacji. W kuchni i jadalni będą wyglądać fenomenalnie, do tych pomieszczeń warto wybrać rolety półprzezroczyste, ponieważ te pomieszczenia powinny być zazwyczaj lepiej doświetlone, a do sypialni świetnie nadadzą się plisy o całkowitym zaciemnieniu.

Niezwykle proste i praktyczne – to właśnie rolety plisowane

To chyba największa zaleta rolet plisowanych – prosta obsługa i wygoda. Materiał montowany jest pomiędzy dwiema listwami, dolną i górną. Zwija się go za pomocą dwóch często małych, nierzucających się w oczy uchwytów. Rączki znajdują się przy górnej i dolnej części danej tkaniny, to właśnie pozwoli Ci na przysłonięcie wybranego fragmentu okna. Masz ochotę zasłonić tylko sam środek wyjścia na balkon? Nie ma sprawy, roleta plisowana Ci w tym pomoże! Inną zaletą, którą ceni się w miejscowościach takich jak Lublin w roletach plisowanych, jest także brak prześwitów bocznych. Niemalże każdy materiał plisów pięknie chowa się w prowadnicach, więc nie ma takiej możliwości, aby światło wpadało do Twojego wnętrza przez szczeliny z boku. Ta zaleta sprawia, że plisy zaciemniające w 100% odetną dopływ światła do pomieszczenia. Zaufaj Olmark! Nie zwlekaj i wybierz dla siebie idealne rozwiązanie, Lublin zdobi już wiele z nich.

Darmowy poradnik o roeltach - Olmark