Wczytuję dane...

Rolety w kasecie Warszawa

Rolety w kasecie Warszawa. Olmark ma też tutaj swoich klientów

Rolety w kasecie Warszawa

Warszawa stosuje między innymi rolety w kasecie

Rolety w kasecie (które stosuje już m.in. Warszawa, ale także inne miasta w całej Polsce) stale zyskują na popularności. Już teraz zainteresowanie nimi jest ogromne. Dlaczego? Z pewnością przez jedną z ich największych zalet, jaką jest sposób montażu. Te nie wymagają dodatkowego wiercenia w ścianach, przez co są tak chętnie wybierane do biur (gdzie ingerowanie w ściany, czy sufit często jest po prostu niemożliwe). Do tego dochodzi oczywiście łatwość obsługi oraz sposób montażu, który można przeprowadzić samodzielnie, bez pomocy fachowców. Wystarczy przykleić lub przykręcić mechanizm do skrzydła okiennego.

Rolety w kasecie to rozwiązanie na długie lata. Wszystko dlatego, że zwinięta roleta „schowana” jest w kasecie. Dzięki szczelnemu zamknięciu nie osadza się na niej kurz ani brud. To także chroni ją przed działaniem promieni słonecznych (które w innych warunkach mogłyby spowodować odbarwienia na materiale). Wszystko to składa się na propozycję, która będzie służyć w Twoim domu przez długie lata. Być może dlatego Warszawa już postawiła m.in. na rolety w kasecie. Teraz Twoja kolej!

Rolety w kasecie? Warszawa to jedno z miejsc, do których Olmark dociera

Warto wspomnieć, że rolety w kasecie doskonale sprawdzą się w przypadku okien z zaokrąglonymi listwami lub z wywietrznikami. Tutaj tradycyjne przesłony mogą być niemożliwe do zamontowania. Propozycja Olmark rozwiązuje ten problem. Samo uchylanie i otwieranie okna nie jest w żaden sposób blokowane.

Nie można również nie wspomnieć o fantastycznym designie. Kasety (wykonywane z wytrzymałego PCV lub aluminium) posiadają szeroką paletę barw do wyboru. Dzięki temu będziesz mógł tak skomponować ich kolor, aby idealnie zgrały się z zastaną aranżacją całego domu. Co ważne sklep Olmark dociera ze swoją ofertą do całego kraju. Właśnie przez tę uniwersalność doceniają go jego Klienci. Warszawa jest tego dobrym przykładem.

Darmowy poradnik o roeltach - Olmark