Wczytuję dane...

Rolety rzymskie Opole

Rolety rzymskie Opole. Zachwyć swoich gości

Rolety rzymskie Opole

Rolety rzymskie, które pokochało Opole

Olmark jest znany m.in. ze swojej wyjątkowej oferty, która dzięki kolejnym zmianom płynnie wpasowuje się w aktualnie obowiązujące trendy aranżacyjne. Śledząc trendy rozmaitych aranżerów wnętrz, wie, co teraz jest modne, a co od dawna trąci kiczem. Klienci zawsze to doceniają, wybierając proponowane przez rolety rzymskie – Opole należy do jednego z wielu miast, z którego oni się wywodzą. No właśnie, co wyróżnia rolety z oferty Olmark? Przede wszystkim należy zaznaczyć, że dostępnych jest ich kilka rodzajów. Możesz wybrać np. propozycję z falbaną prostą lub klasyczną. Ten zestaw dostępny jest na mechanizmie sznurkowym lub koralikowym. Dolna część rolety jest wykończona falbaną, która zawsze zwisa, swobodnie zdobiąc roletę.

Opole konsekwentnie wybiera rolety rzymskie, w tym rolety bez falbany. To minimalistyczna propozycja, w której dolna część wykończona jest obciążnikiem ukrytym w dolnej tkaninie. Skutkuje to brakiem falban. Tutaj również dostępny jest zarówno mechanizm koralikowy, jak i sznurkowy. Same rolety po podwinięciu mają wysokość 20-25 cm, jednak w Olmark istnieje możliwość zamówienia produktu na konkretny, nawet niestandardowy wymiar.

Opole stawia na rolety rzymskie? Jeśli tak to z Olmark!

Coraz więcej osób stawia na nowoczesne rozwiązania, rezygnując z klasycznych firan. Jeśli chcesz się wyróżnić, a jednocześnie nawiązać do tradycyjnego stylu, sprawdź modele woalowe. Możesz zamontować je na karniszu lub suficie, a całość będzie prezentować się bardzo estetycznie, swoim designem nawiązując do tradycyjnych firan. Zapewni Ci to ochronę przed zbyt dużą ilością światła słonecznego oraz fantastyczny, subtelny styl, którym zachwycisz wszystkich swoich gości.

Niezależnie od modelu, który wybierzesz, musisz wiedzieć, że sam montaż możesz przeprowadzić w pełni samodzielnie. Konstruktorzy przemyśleli całość w taki sposób, aby każda osoba, bez dodatkowego wiercenia dziur, czy rozkręcania mechanizmu, mogła zamontować rolety rzymskie bez niczyjej pomocy. Opole już zna sklep Olmark. Teraz pora na Ciebie!

Darmowy poradnik o roeltach - Olmark