Wczytuję dane...

Rolety austriackie Białystok

Rolety austriackie Białystok

Rolety austriackie Białystok. Olmark dociera również do tego miasta

Rolety austriackie – Białystok zna produkty z Olmark!

Rolety austriackie to doskonały sposób na przełamanie aranżacyjnej nudy! Białystok czy tez jego mieszkańcy zapewne już o tym widzą. Oznacza to tyle, że przełamujemy się na nowe, zrywając z utartymi, sztampowymi rozwiązaniami w kwestii wystroju domu. Rolety austriackie to absolutna perełka, która powstaje na bazie delikatnie połyskujących tkanin z hiszpańskiej tafty. To rozwiązanie prezentuje się fantastycznie, naprawdę przykuwając wzrok. Zwłaszcza że maksymalne rozmiary tego typu rolety to aż 200 cm na 260 cm.

Zalety tego typu rozwiązania? Przede wszystkim rolety austriackie możesz zamontować na jeden z trzech sposobów:

  1. do ściany,
  2. sufitu,
  3. nieinwazyjnie, bezpośrednio do ramy okiennej.

Dzięki temu masz jeszcze większe pole do zaaranżowania przestrzeni w taki sposób, jaki sobie wymarzyłeś. Zwłaszcza że oferowane tu modele rolet doskonale odnajdują się zarówno w salonie, jak i w kuchni, czy sypialni.

Białystok – rolety austriackie od Olmark mogą być Twoje

Proponowane w tym sklepie rolety austriackie za każdym razem szyte są na zamówienie. To ważne, aby maksymalnie wyeksponować ich piękno. To od Ciebie zależy rodzaj tkaniny, kolor, czy faktura. Dzięki temu masz wpływ na poziom zaciemnienia przestrzeni okiennej. To, w połączeniu z doskonałą jakością dostępnych tkanin, składa się na doskonałej klasy propozycję, która z miejsca odmieni zastaną aranżację, dodając jej jeszcze więcej klasy i uroku.

W Olmark lubi się łączyć to, co piękne, z tym, co praktyczne i funkcjonalne. Rolety austriackie są doskonałym przykładem takiego podejścia. Poza swoim pięknem posiadają szereg zalet, jak choćby łatwość utrzymania ich w czystości. Samą tkaninę, oczywiście zgodnie z zaleceniami producenta, możesz okresowo prać w pralce lub czyścić ją za pomocą zwilżonej gąbki lub szmatki. Dzięki temu zachowasz jej piękno na naprawdę długo. Być dlatego Białystok postawi na rolety austriackie!

Darmowy poradnik o roeltach - Olmark