Wczytuję dane...

Moskitiery Toruń

W bogatej ofercie Olmark znajdą Państwo nowoczesne i praktyczne moskitiery, które doskonale uchronią przed wieloma insektami i zadbają o komfort przebywania we wnętrzu.

Moskitiery Toruń

Dlaczego m.in. mieszkańcy Torunia montują moskitiery w swoich oknach?

W okresie letnich upałów możemy zauważyć wzmożoną aktywność wielu owadów, w tym powszechnych komarów czy much. Ich obecność w naszych wnętrzach to nie tylko dyskomfort spowodowany uporczywymi dźwiękami wydawanymi przez insekty, ale również powód zaburzonego snu. Tak często bowiem zasypiamy przy uchylonym lub otwartym oknie, ciesząc się przyjemnym chłodem letnich nocy. Jednak, obawiając się, że do pomieszczenia dostaną się owady, zamykamy szczelnie okna, tracąc cenną wentylację i ochłodę. Dlatego też wielu mieszkańców wsi, ale również miast leżących nad akwenami wodnymi, jak np. Torunia leżącego nad Wisłą, montują w swoich oknach funkcjonalne moskitiery.

W naszym sklepie znajdą Państwo wysokiej jakości przesłony okienne wzbogacone o solidną siatkę, która skutecznie chroni przed przedostawaniem się insektów pomieszczenia. W Olmark mogą Państwo wybrać preferowany kolor siatki, by dopasować ją do ramy okiennej, własnych preferencji czy wystroju wnętrza. Warto podkreślić, że oferujemy również nowoczesną siatkę w wersji antyalergicznej, która nie tylko chroni przed insektami, ale również niweluje ilość alergizujących pyłków, m.in. pochodzącym z traw czy drzew. Moskitiera chroni, nie blokując odpowiedniej wentylacji pomieszczeń, co również jest niezwykle ważne, nie tylko dla osób borykających się z alergią.

To nie koniec szerokich możliwości aranżacyjnych, którymi zachwycają moskitiery. Toruń to miasto pełne zabytków, pięknych kamienic, w których montuje się okna mające nawiązywać designem do dawnych epok. Dzięki różnorodnym ramkom oferowanych przez nas moskitier, np. w kolorze dębu czy brązów, z łatwością dopasują Państwo przesłonę do drewnianych okien lub przeszkleń w ciemnych ramach. Tak harmonijne uzupełnienie wnętrza z pewnością będzie wpływało również na komfort domowników.

Solidne moskitiery – Toruń, tak jak Olmark, stawia na praktyczne przesłony okienne

Nie tylko wybór odpowiedniego koloru czy stylistyki wpływa na nasz komfort. Ważne jest również to, by moskitiera spełniała swoją funkcję. Dlatego w Olmark oferujemy Państwu wyłącznie przesłony okienne na wymiar. Tylko takie produkty mogą zapewnić pełne dopasowanie, a co się z tym wiąże, również wygodę i praktyczność, nawet przy intensywnym użytkowaniu. Mogą Państwo zamówić moskitierę w wersji „Slim” idealną do mniejszych przeszkleń lub solidną i odpowiednią dla dużych okien przesłonę „HD”.

Tak spersonalizowana moskitiera doskonale ochroni wnętrze, gdyż jej ramka będzie ściśle przylegać do okna. Całość uzupełnia solidna siatka, wykonana z włókna szklanego. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z szerokim asortymentem sklepu Olmark, w tym z moskitierami najwyższej jakości, które doskonale zadbają o Państwa komfort.

Darmowy poradnik o roeltach - Olmark