Wczytuję dane...

Rolety plisowane Kraków

Rolety plisowane Kraków. Uwielbiamy niestandardowe rozwiązania

Rolety plisowane Kraków

Kraków. Rolety plisowane z klasą

Ty również lubisz stawiać na niecodzienne, nieoczywiste rozwiązania? W takim razie co powiesz na rolety plisowane. Kraków od dawna na nie stawia. To właśnie w stolicy małopolski wiele z oferowanych tu produktów zdobi mieszkania, domy, czy biura. Skąd tak szeroka rozpiętość? To efekt całej gamy zalet, jaką posiadają rolety tego typu. Przykładem może być fakt, że dają możliwość zasłonięcia dolnej partii szyby przy jednoczesnym odsłonięciu górnej części okna. Dzięki temu możesz wpuścić do wnętrza zadowalającą Cię ilość światła, zachowując maksimum prywatności – możesz być pewny, że wścibskie oczy gapiów nie zajrzą do środka.

Kolejną zaletą jest bardzo łatwy montaż, wykonywany bezinwazyjnie, jedynie za pomocą dodatkowych uchwytów. Jeśli szukasz produktu z charakterem, to doskonale trafiłeś, ponieważ rolety plisowane to połączenie skuteczności żaluzji z eleganckim wyglądem zasłon. Kraków jest Twoim miastem? Nie musisz się martwić – możesz zamówić rolety z tego sklepu, a Olmark zajmie się resztą. Z efektu będziesz bardzo zadowolony.

Dopasuj rolety do swojego okna

Wykonane na wymiar, nasze rolety plisowane pasują nawet do okna o nietypowych wymiarach. Co ważne, z naszą ofertą docieramy do nie tylko do Krakowa, ale i do całej Polski. Posiadasz okna trapezowe, trójkątne lub zaokrąglone, montowane typowo na poddaszach? Nie ma problemu. Będą dopasowane do nich odpowiednie rolety. Nie masz o co się martwić.

Rolety plisowane Kraków. Oferowane produkty posiadają cały szereg zalet, a ich parametry przepuszczalności światła są na najwyższym poziomie. To doskonałe połączenie skuteczności żaluzji z eleganckim wyglądem zasłon – projekt powstały na bazie projektów markowych producentów. Możesz być pewny, że jeśli lubisz plisy to tego wyboru nie pożałujesz. Nie ważne, czy szukasz rolet do domu, mieszkania, czy biura.

Darmowy poradnik o roeltach - Olmark