Wczytuję dane...

Rolety austriackie Wrocław

Rolety austriackie – Wrocław zna sklep Olmark

Rolety austriackie Wrocław

Wrocław stawia na bezinwazyjny montaż – rolety austriackie dają taka możliwość!

Rolety austriackie to bardzo modne rozwiązanie – Wrocław uwielbia być na czasie z najnowszymi trendami występującymi w wnętrzarskim świecie. Atrakcyjny projekt i niezwykle delikatny wygląd to nie wszystko, jednym z największych plusów prezentowanych zasłon jest opcjonalny, bezinwazyjny montaż, niewymagający specjalnych umiejętności i narzędzi. Bez problemu można umieścić je bezpośrednio na ramie okna, dzięki czemu nie trzeba ingerować w murowaną powierzchnię mieszkania. Przy takim montażu korzysta się ze specjalnie zaprojektowanego uchwytu, który umożliwia łatwe wykonanie zadania.

To idealny pomysł na udekorowanie nawet niewielkiej kuchni, w której brakuje miejsca na inne dodatki. Nie dość, że nadaje to pomieszczeniu niezwykłego charakteru, dodatkowo umożliwia zasłonięcie się przed zbyt mocnymi promieniami słonecznymi. Rolety austriackie są wygodne w użytkowaniu, Wrocław to wie, ponieważ mieszka w nim wielu entuzjastów tych rolet. Materiały, z których się je wykonuje, powodują, że bardzo przypominają tradycyjne zasłony wolno wiszące, dzięki czemu bez problemu można dopasować je do wnętrz urządzonych w klasycznym stylu.

Rolety austriackie i ich czyszczenie – Wrocław też chce skuteczności

To, w jakim stopniu będą brudziły się rolety austriackie (dostępne również we Wrocławiu), zależy głównie od tego, w jakim pomieszczeniu się znajdują. Tego rodzaju zasłony wymagają prania o wiele częściej od innych, spowodowane jest to dużą ilością marszczeń tkaniny, na których o wiele łatwiej osadza się kurz. Dzieje się tak głównie w sypialniach i pomieszczeniach, w których przebywa się dość długo. Na szczęście wypranie rolety austriackiej nie jest trudne, wystarczy co jakiś czas wyprać je w pralce, żeby pozbyć się problemu, ale zdecydowanie lepiej jest czyścić je chemicznie.

Zakres zastosowań tego typu zasłon jest bardzo szeroki, to właśnie dlatego Wrocław ceni rolety austriackie – można wykorzystać je niemal wszędzie, bez obaw, że nie będą pasowały do pomieszczenia. Wybór tkanin jest ogromny, dlatego rolety tego typu można dopasować zarówno do pokoju osoby dorosłej, jak i do sypialni dziecka, nadając jej nieco fantastycznego charakteru.

Darmowy poradnik o roeltach - Olmark