Wczytuję dane...

Rolety klasyczne samozwijające

Sortuj według:

  Rolety klasyczne samozwijające, wymiary standardowe

  Dlaczego warto wybrać standardowe rolety klasyczne samozwijające?

  Czas na rolety w wersjach samozwijających nastał już trochę temu, ale szczególnie ów trend spodobał się w krajach Europy zachodniej i nie tylko, W Polsce zdaje się jeszcze być nieznany, a szkoda ponieważ walory i komfort użytkowania rolet doposażonych w sprężynowy mechanizm samozwijający czyni z tej propozycji ciekawy wariant do wyboru.

  Rolety Klasyczne Samozwijające

  Roleta klasyczna samozwijająca - uniwersalne rozwiązanie

  Rolety samozwijające pozwalają na ich ustawienie wyjściowe – oznacza to, ze mamy możliwość zadecydować do jakiej wysokości zwinie się jej materiał. Co więcej rolety te odznaczają się cichą i płynną pracą. Brak mechanizmu koralikowego i innych elementów podnosi bezpieczeństwo jej użytkowania dla małych dzieci.

  Sposób montażu rolet klasycznych samozwijających

  Rolety te z zasady przykręca się do sufitu lub ściany. Podobny proces można przeprowadzić we wnęce okiennej. Tu jednak należy pamiętać, że podane rozmiary są wymiarami tkaniny rolety, cały zaś system wraz z bocznymi uchwytami ją utrzymującymi będzie szerszy o około 4,5cm – koniecznie trzeba o tym pamiętać montując roletę we wnęce by ta się do nie zmieściła.

  Zalety systemy klasycznego samozwijającego

  1. Oprócz powyższych zalet warto wspomnieć koniczne i przystępnej cenie tak nowoczesnego i wygodnego w użytkowaniu systemu.
  2. Co więcej rolety klasyczne samozwijające często można wykorzystać także w innych celu np. jako tło pod rzutnik obrazu do prezentacji multimedialnych w szkołach i w innych tego typu miejscach.
  3. Większe komponenty są wytrzymalsze i pozwalają na zamawianie owych rolet w dużych rozmiarach