Wczytuję dane...

Rolety klasyczne dzień noc

Klasyczne rolety dzień noc, wymiary standardowe

Dlaczego warto wybrać standardowe rolety klasyczne dzień noc?

Rolety dzień noc w wersji klasycznej to praktyczna alternatywa dla mini rolet. Alternatywa dlatego ponieważ w przeciwieństwa do mini rolety oferowane rolety klasyczne są przeznaczone do zasłaniania większych powierzchni, Są specjalnie zbudowane z większej rurki mogące z powodzeniem udźwignąć bez szkody dla systemy większy rozmiar materiału i zasłonić cale okno lub cała wnękę okienną.

Rolety klasyczne z tkaniną dzień noc

Roleta klasyczna dzień noc - uniwersalne rozwiązanie

Uniwersalność rolet dzień noc w wersji wolnowiszącej nie ogranicza się tylko do możliwości wykonania ich w większych gabarytach. Dostępne są to warianty wymiarów standardowych o sporej wysokości 190cm – a w dwóch wypadkach nawet 240cm wysokości. Sprzyja to łatwości dobrania rolet o najbardziej odpowiadających nam rozmiarach by stworzyć zestaw skutecznie zasłaniający nasze okna w tym drzwi balkonowe.

Sposób montażu rolet klasycznych dzień noc

Rolety te z zasady przykręca się do sufitu lub ściany. Podobny proces można przeprowadzić we wnęce okiennej. Tu jednak należy pamiętać, że podane rozmiary są wymiarami tkaniny rolety, cały zaś system wraz z bocznymi uchwytami ją utrzymującymi będzie szerszy o około 4,5cm – koniecznie trzeba o tym pamiętać montując roletę we wnęce by ta się do nie zmieściła.

Zalety systemy klasycznego samozwijającego

  1. Istotną zaletą systemów dzień noc w wersji klasycznej są tkaniny z jakich je wykonano. Materiały dzień noc zdaniem wielu zapewniają bardzo stylowy i interesujący wystrój wnętrz i pomieszczeń.
  2. Co więcej podczas podnoszenie i opuszczania tkaniny roletowej z omawianego typu następuje przemieszczenia się miedzy sobą pasów tkaniny i transparentnej siatki – a co za tym idzie mamy możliwość regulować dopływem światła do danego pomieszczenia.
  3. Większe komponenty są wytrzymalsze i pozwalają na zamawianie owych rolet w dużych rozmiarach


Niestety nie znaleziono produktu!

1. Sprawdź poprawność zapytania i spróbuj ponownie.
2. Ogranicz szukane słowa do jednego lub dwóch.
3. Podaj ogólną nazwę produktu, którego szukasz. Później będziesz mógł ograniczyć wyniki wyszukiwania korzystając z zaawansowanych filtrów.