Wczytuję dane...

Mini rolety samozwijające

Sortuj według:

  Mini rolety samozwijające, wymiary standardowe

  Dlaczego warto wybrać rolety standardowe samozwijające?

  Rolety mini z mechanizmem samozwijającym, już od dłuższego czasu, cieszą się bardzo dużą popularnością w Europie Zachodniej. Ten praktyczny mechanizm powoli przekonuje również Polaków. Dlaczego warto zdecydować się na osłony wykorzystujące ten właśnie system?

  mini rolety samozwijające gotowe

  Wysokie bezpieczeństwo przede wszystkim

  Dużym plusem rolet mini z mechanizmem samozwijającym jest wysoki poziom bezpieczeństwa. Taka osłona zawiera niewiele małych elementów (koralików, spinek itp.), dzięki czemu idealnie sprawdzi się w pokoju dziecięcym.

  Bogata kolorystyka mini rolet samozwijających

  Mini rolety z mechanizmem samozwijającym dostępne są w bardzo różnorodnej kolorystyce. To pozwala dobrać tkaniny, które będą pasować niemal do każdej domowej aranżacji. Warto wykonać szczegółowe pomiary i dobrać roletę w standardowych wymiarach – takie rozwiązanie jest znacznie tańsze niż rolety na wymiar.

  Zalety mechanizmu samozwijającego

  1. Mechanizm samozwijający jest bardziej funkcjonalny niż systemy łańcuszkowe czy koralikowe. Producenci chętnie stosują go w roletach wolnowiszących. Tkanina ściśle przylega do szyby, dzięki czemu osłona zajmuje niewiele miejsca.
  2. Rolety mini z mechanizmem samozwijającym doskonale sprawdzą się w pomieszczeniach, w których często otwierane są okna – np. w kuchni czy pokoju dziennym. Pozwolą one uniknąć plątania się sznurków lub łańcuszków podczas otwierania.
  3. Producenci oferują m.in. osłony z mechanizmem, który umożliwia ustawienie punktu, do którego rolety będą zwijać się po zwolnieniu.