Wczytuję dane...

Mini rolety z Żyłką

Sortuj według:

Mini rolety z żyłką, wymiary standardowe

Dlaczego warto wybrać standardowe rolety mini z żyłką?

Szukasz prostego sposobu osłonięcia wnętrz przed promieniami słonecznymi i wścibskimi spojrzeniami? Możesz wybrać standardowe rolety mini z żyłką - takie osłony okienne są proste w montażu, dobrze się prezentują i są niedrogie.

Uniwersalne rozwiązanie

mini rolety gotowe

Rolety mini z żyłką śmiało można uznać za jeden z najpopularniejszych systemów dostępnych obecnie na rynku. Użytkowników przekonują niewygórowane ceny i duża uniwersalność. Produkty, dostępne na rynku, wyróżniają się bogatą kolorystyką, dzięki czemu nikt nie powinien mieć problemu z doborem osłon pasujących do kolorów ścian, mebli i dodatków dekoracyjnych. Rolety mini z żyłką sprawdzą się niemal w każdym pomieszczeniu - można je zamontować w sypialni, salonie czy kuchni. Standardowe wymiary pozwolą wybrać osłonę o wiele tańszą od rolet wykonywanych na wymiar przy zachowaniu tych samych parametrów technicznych. W kolekcjach można znaleźć m.in. tkaniny rozpraszające światło - materiał od strony okna pokryty jest warstwą gumy w srebrzystym kolorze, która nie przepuszcza promieni słonecznych i zapewnia 100% zaciemnienia wnętrza.

Sposób montażu mini rolet

Rolety mini z bocznym prowadzeniem żyłkowym można przytwierdzić do wnęki okiennej. Najczęściej posiadają one dodatkowe uchwyty, co pozwala szybko zawiesić roletę bezpośrednio na ramie okiennej (rolety o standardowych wymiarach przeznaczone są na ramy o grubości do 2,5 cm). Takie oddzielenie mechanizmu od rurki sprawia, że sami możemy zdecydować, jaki sposób montażu najbardziej nam odpowiada.

Zalety systemy żyłkowego

  1. Boczne prowadzenie żyłkowe pozwala zasłonić okno nawet wtedy, gdy jest ono uchylone.
  2. Korzystna cena
  3. Montaż bezinwazyjny